Zločin na Ostrove kostier

Zločin na Ostrove kostier https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284176/bmid_zlocin-na-ostrove-kostier-Ov3-284176.jpg 4 127 8

Alex Rider série

Po prvých úspešných špionážnych akciách sa Alex ocitne na turnaji Wimbledone, kde sa mu náhodou podarí odhaliť zákerné praktiky čínskeho gangu. Britská tajná služba MI-6 ho musí ukryť a preto ho pošle na exotický ostrov Cayo Esqueleto – Ostrov kostier neďaleko Kuby. Stane sa fiktívnym synom agentov CIA, ktorí pracujú na tajnej misii s cieľom odhaliť nebezpečné plány bývalého ruského generála Sarova. Keď sa však náhle stratia, osamelý Alex sa snaží vypátrať, čo sa s nimi stalo. Vydá sa po ich stopách a ocitne sa vo svete plnom nebezpečenstva a neočakávaných stretnutí. Najväčšie riziko predstavuje práve Sarov, ktorý má v pláne prepísať dejiny sveta a je podozrivý z vlastníctva atómovej bomby. Bude mať štrnásťročný chlapec dostatok síl a odvahy, aby odvrátil hroziacu katastrofu? Je v jeho silách presvedčiť Sarova, ktorý stratil syna, aby mu dôveroval? Musí vyhrať, lebo s každou ďalšou minútou sa približuje koniec…... celý text

TeaPeter
15.01.2022 3 z 5

O dost slabší než první dva díly. Nadsázky tu už bylo jak v pohádkách bratří Grimmů. A to je škoda, protože samotný námět vůbec špatný nebyl - trochu mi připomněl Moonraker.

syskas
12.02.2017 4 z 5

"Bondovky" nemám rada. Ale táto 14 ročná verzia Bonda ma príjemne prekvapila. Príjemné čítanie, dej mal spád, primerane postáv, takže som sa v tom nestrácala.

hana4834
10.02.2017 3 z 5

není nad Alexe....

AjťačkaTýnka
29.08.2013 3 z 5

Kniha mě nezaujala tak moc, jako první díl. Ale pořád je to čtivé :)

Phoenix16.cz
04.08.2013 4 z 5

Alex je v další nemožné situaci, že které musí nějak vybruslit, jinak jistojistě zemře. A opět něco vymyslí. V tomto díle bylo poměrně dost postranní úmyslů, které postupně vyplouvaly na povrch.

Issiriana
07.01.2013 5 z 5

Při čtení se mi tajil dech (jako u všech knih od Anthonyho ^ ^), nemohla jsem se dočkat, jak se Alex z nebezpečím vypořádá tentokrát. Rozhodně stojí za přečtení! Pět hvězdiček zaslouženě a jsem zvědavá na další díly.

bibi.r
28.11.2012 5 z 5

Pravá bondovka pro puberťáky.

Eneo
02.08.2012 4 z 5

Připodobnění k Bondovi je i v tom, že vám stačí přečíst jediný díl a máte rysy všech :)

Kniha Zločin na Ostrove kostier je v