Rok ajťáka

Rok ajťáka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482811/bmid_rok-ajtaka-C00-482811.png 3 13 4

Ajťák série

< 3. díl

Ajťák potřetí! Tentokrát mezi láskou a pomstou. Završení populární série zábavných knih o ajťákovi známého komika a spisovatele Lukáše Pavláska. Náš hrdina se rozhodne pomstít za všechna příkoří spáchaná na všech ajťácích světa – a hlavně na něm samotném. Má vůbec šanci, aby dobyl z šejkova harému zpět čarokrásnou Vanessku? Proč bude chodit sám se sebou? Rozvrátí jeho sestra organizaci Al Hrabajda a Kropáček svět televizních celebrit? Patří Živočich Karlos do ZOO nebo na Hrad? A přežije to Brad Pitt? Do ulici se snáší tajemný Ajťákoman, aby vám potrhal bránice. Humor plus láska plus bláznivá dobrodružství! Čtení pro všechny dospělé puberťáky.... celý text

Johny_H.
25.06.2023 5 z 5

Moc hezká kniha. Sice asi nejhorší ze série zvláště proto, že zde Kropáček byl jen málo, ale i přes to jsem si tuto kočičárnu náramně užil a skoro celou dobu se smál jak blázen. Nechtěl bych ji číst ve vlaku asi by na mě lidé divně koukaly.

Monike
27.10.2022 5 z 5

Skvela oddychovka. :-)

Lotuska96
08.09.2022 4 z 5

Tato kniha byla pro mě první od pana Pavláska. Nemohu tedy srovnávat s prvním a druhým dílem série Ajťák, ale za mě kniha splnila přesně to, co jsem očekávala. Milá oddechovka s absurdními/komickými situacemi. Moc se mi líbí malý formát paperbacku s klopami pro pohodové lidi :D

perpe2a
12.08.2022 3 z 5