Ajťák vrací úder

Ajťák vrací úder https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356992/bmid_ajtak-vraci-uder-NRW-356992.jpg 4 35 10

Ajťák série

Pokračování úspěšné knihy Z deníku ajťáka. Ucelená próza s překvapivým příběhem. Náš hrdina vyleze ze své ajťárny a vydá se do normálního světa, podlehne kouzlu televizní zábavy, pojede na vodu a rockový festival, osudově se zamiluje a naváže vztah rovnou se dvěma ženami najednou. Jak dopadne tento střet ajťáckého světa s běžnou realitou? Jak si čistá ajťácká duše poradí s běžným lidským pokrytectvím? Nebude toho na něj trochu moc? Ustojí to náš ajťák bez následků nebo zjistí, že být normálním člověkem není pro něj a vrátí se zpět do svého Hnízda? Čtěte v novém humoristickém románu od populárního komika.... celý text

Johny_H.
03.06.2023 5 z 5

Tři čtvrtě knihy bylo lepší než první, ale poslední čtvrtina hodně upadla.

sreiser
20.11.2022 4 z 5

Připojím se k těm, kteří by hlasovali, že tato kniha je lepší než předchozí díl. Sice stále velmi jednoduchá oddechovka, ale oproti předchozímu dílu to není psáno tak útržkovitě.

markinho962
04.10.2022 3 z 5

Relativně podařené pokračování, které sice není tak podařené jako první díl, ale neurazí ani svým humorem ani poezií, kterou se Pavlásek snaží roztáhnout svůj text na víc stran.

vercatko20
20.08.2022 1 z 5

Přemýšlela jsem, zda dát dvě hvězdy nebo jednu. Ve finále mě tak ale otrávila kapitola s "ajťáckou nemocí" v blázinci, že dávám spíš jednu.
Jako ano, celá kniha je psaná formou, kterou nemůžeme nikdo brát vážně, ale tímhle tématem - ajťácká nemoc a diagnóza - to Pavlásek úplně nevychytal. Nebylo to vtipný, spíš trapný.

První cca polovina knihy docela dobrá, druhá se táhne a cítila jsem z toho, že autor už nevěděl co by a tak se snažil vymýšlet další a další absurdnější a absurdnější věci.. tlačil tam vtipy na sílu.. bylo to utahaný..
No nic.

Všimla jsem si, že po cca 4 letech vyšel třetí díl. Dám mu šanci, snad bude aspoň takovej jako ten první :))

perpe2a
12.08.2022

oddechovka

bl4in
16.04.2020 5 z 5

"Koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, zavolala uživatelka, nastavil jsem jí nové heslo, a zase koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, pak domů, nakrmit kocoura a koblihy, pepsiny, hry, seriály" - život ajťáka jak se patří a opět skvělá zábava :-D

lassse
29.03.2020 4 z 5

Ale jo, pobavilo. Určitý posun tam je a hlavně hodně Pepsiny ;-)

nik077
19.02.2019 5 z 5

Chichichi…..kniha mě pobavila.....někdy je dobré si přečíst oddechovku....bezva....

mozkit
26.02.2018 4 z 5

Celkem slusny :) trosku zivotni posun od prvniho dilu. Nektere veci az moc uz nerealny, ale celkove fajn. Treti bych zase s chuti dal. Snad bude?

orson
10.12.2017 3 z 5

Fajn počtení pro ajťáky, ale oproti předchozímu dílu o dost slabší. Už to nemá tu šťávu :(

ajťáci

Kniha Ajťák vrací úder je v