Ajťák vrací úder

Pokračování úspěšné knihy Z deníku ajťáka. Ucelená próza s překvapivým příběhem. Náš hrdina vyleze ze své ajťárny a vydá se do normálního světa, podlehne kouzlu televizní zábavy, pojede na vodu a rockový festival, osudově se zamiluje a naváže vztah rovnou se dvěma ženami najednou. Jak dopadne tento střet ajťáckého světa s běžnou realitou? Jak si čistá ajťácká duše poradí s běžným lidským pokrytectvím? Nebude toho na něj trochu moc? Ustojí to náš ajťák bez následků nebo zjistí, že být normálním člověkem není pro něj a vrátí se zpět do svého Hnízda? Čtěte v novém humoristickém románu od populárního komika....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356992/ajtak-vraci-uder-NRW-356992.jpg 3.825

Ajťák 2.

Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno, Vládce všech galaxií

Kniha Ajťák vrací úder

bl4in

"Koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, zavolala uživatelka, nastavil jsem jí nové heslo, a zase koblihy, pepsiny, hry, seriály, koblihy, pepsiny, hry, seriály, pak domů, nakrmit kocoura a koblihy, pepsiny, hry, seriály" - život ajťáka jak se patří a opět skvělá zábava :-D

lassse

Ale jo, pobavilo. Určitý posun tam je a hlavně hodně Pepsiny ;-)

nik077
19.02.2019

Chichichi…..kniha mě pobavila.....někdy je dobré si přečíst oddechovku....bezva....

mozkit
26.02.2018

Celkem slusny :) trosku zivotni posun od prvniho dilu. Nektere veci az moc uz nerealny, ale celkove fajn. Treti bych zase s chuti dal. Snad bude?

tess.for
21.12.2017

Za mě zase super, bavila jsem se od začátku do konce a těším se na další díl! Snad bude brzy :-)

orson
10.12.2017

Fajn počtení pro ajťáky, ale oproti předchozímu dílu o dost slabší. Už to nemá tu šťávu :(

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1/2
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1/2