Soutěž Jedlíků

Kniha Soutěž jedlíků obsahuje 18 povídek z pera oblíbeného českého komika Lukáše Pavláska. Humorně laděné příhody zachycují absurdní, ale zároveň lidské situace ze života. Hrdinové těchto příběhů zažívají nelehké či prazvláštní chvíle, které mohou potkat obyčejné lidi v běžných prostorách, jakými jsou hospoda, lékařská ordinace, domov, plovárna nebo třeba také policejní stanice....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427075/soutez-jedliku-HS7-427075.jpg 1.514
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Brána

Kniha Soutěž Jedlíků

janik6969

po přečtení jedné třetiny jsem to vzdala, takový masochista nejsem... možná kdyby to četl pan Pavlásek sám, nahlas a k tomu dělal ty své ksichtíky... tak snad... ale takhle?.... NE! nikdy více

sue_partymix
24. květnaodpad!

Pro mne ma tahle knizka hodnotu akorat papiru do sberu, bohuzel

čef

Přehlídka nýmandů, kteří se ve své pitomosti radostně ráchají, to je tak obsah těchto krátkých povídaček. Asi takto banálně žije drtivá většina lidí, ale co je na tom zajímavého? Nijak mne to neobohatilo ani nerozesmálo, ale také od ničeho nezdrželo. Možná mi trochu chyběla story o tupě se tvářícím a špatně tančícím muži, který to nakonec skoro vyhraje. To bych se nasmál – ha, ha.

Daisuke

Kratičká knížka kratičkých povídek ze šuplíku, kterým by snad v tom šuplíku bylo i líp. Všichni hrdinové povídek jsou lůzři a nýmandi, kteří se zničehonic rozhodli pro nějakou neužitečnou revoltu proti stereotypu. Netuším, co tímhle chtěl autor říci - a troufám si tvrdit, že to netuší ani on.

JIVaJaH
24. únoraodpad!

Tak toto byla jízda....ne, vážně, bylo to hrozné. Ploché a hloupé dialogy. Odvážný ten, kdo to vydal.

Martin_Eli
09. únoraodpad!

Lukáše mám rád, jeho stand upy považuji za povedené, ale tato knížka mě absolutně nezaujala. Povídky jsou krátké, ale z valné většiny o ničem. Nic se v nich nevyřeší, vtip nikde, zajímavost na bodu mrazu, dočetl jsem jen se sebezapřením. Z osmnácti povídek mě zaujaly tak maximálně dvě:( Škoda.

Mike99

Jak je v popisu, obsahuje 18 krátkých povídek, naštěstí jen krátkých. Autor, známý bavič, skutečně se zabývá absurditami různých situací, někdy více či méně úspěšně. Jeho styl je stejný, jako když o něčem "zajímavém" mluví delší dobu ve scénce, v psané formě je to takové neliterární.
O některých málo věcech z knihy jsem přemýšlel úplně stejně, ale nikdy by mě nenapadlo to napsat. Asi máme jako lidi občas podobné uvažování.

Miginka

Kniha neurazí, ale ani moc nenadchne. Očekávala jsem mnohem víc.

Poslední tango v Havaně
Poslední tango v Havaně