Aiden

Aiden https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448939/bmid_aiden-RUz-448939.jpg 4 614 102

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací ti muži jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Aiden, jehož pronásledují vzpomínky na minulost, hraje roli bezstarostného kamaráda. Díky tomu, že nemá nikdy daleko k rozpustilému úsměvu nebo vtipu, dokáže dobře skrývat vlastní bolest. Impozantní postavu používá jako štít a svou minulost skrývá pod robustním zevnějškem. Až na to, že jedna žena tuto fasádu prohlédne. I když jej svádí tělem, svýma zelenýma očima toho vidí až příliš. I když po ní jeho srdce touží. Cami je rozhodnuta mu ukázat, že je hoden toho, aby byl milován. Aiden ji od sebe sice na každém kroku odhání, přesto však zjistí, že si ji od těla udržet nedokáže. Kdo tuto bitvu lásky vyhraje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Aiden , 2018

narisa
07.06.2021 5 z 5

Tak Aiden se mi líbil z té jejich trojky nejvíce. Velký sympaťák s velkým apetitem :). Je to přesně můj typ a byl opravdu úžasný. Parádní kniha. Moc se mi líbila i Cami. Jsou super pár. Aidnovo dětství bylo smutné, a proto jsem moc ráda, jak Bentley, Aiden a Maddox drží pohromadě jako rodina a podrží se navzájem. Knihu rozhodně doporučuji.

Leniii
06.06.2021 5 z 5

Příjemné pokračování a těším se na Maddoxe:)))))

Petronella.k
05.06.2021 5 z 5

Pokračování, tentokrát v roli Aidena a Cami, naprostá dokonalost. Moc se mi líbilo, že Cami byla do Aidena zamilovaná a jak se snažila jeho pochopit a pomoct mu se více otevřít. Co byla zač osoba, která obtěžovala Cami, mi došlo hned na začátku, ale čekala jsem víc dramatu. Každopádně opět perfektně napsáno a zhltla jsem ji během dne. Byla o malinko lepší, než Bentley. Aidena jsem si zamilovala i s jeho dislexií. Těším se na Maddoxe.

kh1989
30.05.2021 5 z 5

Skvělé pokračování příběhu. Těším se na Maddoxe.

terikus
19.05.2021 5 z 5

Příjemné čtení, o dost lepší než Bentley.

havrmoni
17.05.2021 5 z 5

Já se budu opakovat, ale mě se to zase líbilo. Jsem ráda, že jsem počkala a teď si můžu přečíst všechny 4 díly najednou. Tedy ten první podruhé :)).

Laf
05.04.2021 5 z 5

Skvělé pokračování v této sérii. Kniha se mi líbila. Hned jsem byla vtažená do děje, který je svižně napsaný a nechybí ani zajímavá zápletka. Také se mi líbí, že kniha se sice zaměřuje více na Aidena, ale stále to jejich trio je v hlavních rolích a často se tam objevují. Rozhodně knihu mohu doporučit :)

Jita160
26.03.2021 5 z 5

Valibuk,to teda jo, pěkně se v tom plácal.Rány z dětství si někdo nese celý život ,ale Aiden s pomocí úžasné Cami to zvládl.
Stalking se často v knížkách neobjevuje proto pro měl byl tento příběh příjemnou změnou.Určite stojí za přečtení a teď šup na Madoxe.

Jita160
26.03.2021 5 z 5

Valibuk, to teda jo....pěkně se v tom plácal.Je těžké rány z dětství pohřbít,někdo to nedokáže za celý živo,ale Aiden s pomocí úžasné Cami to zvládl.
Příběh o stolkingu není moc častý a proto byl příjemnou změnou.Určite stojí za přečtení....a ten šup na Madoxe.

Kristy.Seb
22.03.2021 4 z 5

Na svou minulost zapomenout nemůžeš. Minulost tě utváří, a jestli se s ní nevyrovnáš, může tě pronásledovat navždycky. Útěkem před ní nic nevyřešíš.

Odvahu chce všechno, co zkoušíš a co je nově nebo jiné, ale zapojit do toho emoce? To je hodně odvážné.

Příjemné čtení.

Pavli19
16.03.2021 4 z 5

Příjemné, nenáročné čtení. Oddychovka, romantika.

johana3160
09.03.2021 3 z 5

Byl to lepsi dil nez 1., ale furt to nebylo ono. A konec to uplne zabil.

astra3
22.02.2021 5 z 5

Tento díl se povedl. I slzička ukápla. Dost povedené. Po Bentleym milé překvapení. A už jdu na Madoxe.

Tweety0207
13.02.2021 4 z 5

Knihu som dlhšiu dobu odkladala, lebo som sa strašne bála čo to bude, keďže Bentley bola strašne nudná nedokázala som ju vôbec ani dočítať. Ale na Cami som bola strašne zvedavá. Cami a Aiden mi boli strašne sympatický. Bolo to zaujímavé a svižne. prečítala som ju jedným dychom Zápletka síce predvídateľná ale bavila ma. No koniec bol zbytočne roztahany, presladeny až nudný. Napriek tomu hodnotím dosť pozitívne.

NicaCola
11.02.2021 3 z 5

Začátek knihy mě moc nebavil, ale pak přišla zajímavá zápletka v podobě stalkingu a to bylo super :)

Lofda
30.01.2021 2 z 5

Za mě zklamání. Chtěla jsem oddychovku, ale tohle byla jen přeslazená limonáda plná Emocí. O slově Emoce se mi možná bude i zdát? Zápletka průhledná, bylo jasné hned od začátku jaké drama Cami čeká. Postavy jak přes kopírák - další bohatý kluk co měl těžké dětství a vypracoval se z ničeho a další holka co mu pohlédla do očí a tam byly všechny ty Emoce. Asi už jsem takových příběhů přesycená, je mi líto..

Toledo
29.01.2021 3 z 5

Druhý díl série se mi líbil o trochu víc, avšak musím se přiznat, že to trochu postrádá nápad. Ok, každý měl v minulosti nějaký problém, ale jinak jsou postavy jak přes kopírák. Mladé studentky, co milují muže pravou láskou a určitě ne pro peníze a úspěšní businessmani, co je chtějí rozmazlovat a všechno jim koupit. Trochu nez nápadu na tři díly v řadě...

bafuskyBaf
21.01.2021 4 z 5

Asi se mě to líbilo víc než první díl. Zase jsem se tam nasmála...:-) A jdu na třetí díl...:-)

snowpinkee
05.01.2021 3 z 5

Druhý díl série Vested Interest od autorky Melanie Moreland.
Autorku už můžeme znát ze série Kontrakt (4⭐️/5) a Kontrakt 2 (4⭐️/5).
V prvním díle Bentley (4⭐️/5) se seznamujeme se třemi spolužáky z vysoké školy. Bentley, Aiden a Maddox. Všechny díly se prolínají a navazují na sebe. Setkáváme se stále se všema hrdinama.
Jak se už nabízí, musí se objevit i tři holky. Emmy, Cami a Dee.
Ale už jdeme k druhému dílu. Hlavními postavami je Cami a Aiden. Bohatý muž a chudá dívka. Což se dalo čekat. Ani v ději žádné překvapení. Zápletka se dala odhadnout už v 1/3 knihy. Nejen že byla předvídatelná, ale ani ničím děsivá. O hrdinku jsem se nebála. A celkově jsem jim to ani nevěřila. Tento díl sedí úplně přesně do předem dané šablony. Jako by to byla začátečnická kniha autorky. Tentokrát se to autorce úplně nepodařilo. Děj je celkově neskutečně přeslazený až mi zuby trnuly. Autorka nás dějem připravovala na další díl. U série zůstanu, protože se mi dřívější autorčiny knihy líbily, ale číst tuhle jako první, asi bych po další už nesáhla.
Očekávání jsem měla, ale bohužel kniha je slabší průměr. Když dávám 3⭐️/5 tak bych neměla urazit.
Když bych ale měla doporučit, radši sáhněte po Kontraktu.

alzbeta4340
04.01.2021 4 z 5

Jako vždy u této autorky byla tato romance zakončena přeslazeným koncem. Trochu mě to udivuje, protože samotný příběh je docela věcný, zábavný a jen zcela přiměřeně sentimentální. Hlavní hrdinové Aiden i Cami na sebe dobře reagují a jejich vztah je popsaný přesvědčivě. Příjemná romantika.