Aha! Rodičovství

Aha! Rodičovství https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284383/bmid_aha-rodicovstvi-TuU-284383.jpg 4 177 43

Většina knih na téma rodičovství se zaměřuje na změnu chování u dětí. Kniha, kterou držíte v rukou, začíná u nás - tedy u rodičů. Pomůže nám lépe porozumět vlastním emocím. Poskytuje jednoduché a praktické návody, jak zpracovat naše reakce, abychom byli schopni děti vést s empatií, pomocí stanovení zdravých hranic a jasné komunikace.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Rodina
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Peaceful Parent, Happy Kids: How to Stop Yelling and Start Connecting

Veronika248
11.05.2017

Tak precteno plna hlava mouder tak jdem zvedava jak nam to pomuze... Je to hodne moderni pohled na vychovu ale tak asi maj v necem pravdu

Xena36
20.04.2017 2 z 5

Dobré myšlenky a snad i účinné, pokud je rodič bude akceptovat, ale kniha je příliš americká, příliš "bestsellerová", čiší to z každé věty i z grafické podoby knihy.

carcassonna
04.01.2017 5 z 5

"Jediná generace hluboce milujících rodičú, múže změnit myšlení příští generace a tím celý svět." Charles Raison.
Vyššie uvedený citát v úvode skvele vystihuje obsah knihy a ja sa s ním absolútne súhlasím. Naozaj perfektná kniha, ktorá jednoduchým spôsobom vysvetľuje, učí, pomáha a otvára oči -jeden by neveril, čo všetko, my rodičia, môžme na našich deťoch napáchať. Pravdivá, výstižná, plná inšpiratívnych myšlienok, výskumov, zistení.
Odporúčam prečítať každému, kto sa nad výchovou svojich detí skutočne zamýšľa a chce
dať spoločnosti plnohodnotných, vyrovnaných jedincov.