Sľub

Sľub https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339108/bmid_slub-V3U-339108.jpg 4 1695 1695

After série

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch jej vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne. Musí sa zmieriť s tým, že Hardin navždy ostane...Hardinom. Že by sa v ňom až tak veľmi mýlila? Rozum aj blízki jej radia, aby dala od Hardina ruky preč, nebola by prvá, ktorú potupil a odkopol. Kvôli Hardinovi odstavila na vedľajšiu koľaj všetko, na čom jej záležalo – školu, kamarátov, mamu, priateľa... ďalšie sklamanie by nezvládla. Mala by sa zachovať rozumne a vykašľať sa naňho, skôr než sa popáli ešte viac. No ľahko sa povie, ťažšie spraví, najmä pri pomyslení na vášnivé noci strávené v jeho náručí. Elektrizujúce dotyky. Nenásytné bozky. Hardin sa pred ňou kajá, vie, že sa dopustil najhoršej chyby v živote. Dokáže sa však naozaj zmeniť? Tessu čaká jedno z najťažších rozhodnutí.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

After We Collided , 2014

kokolka
03.10.2015

Knihu jsem četla jako verzi překládanou svými fanoušky a upřímně - už mě to nebaví. Když jsem s hrůzou zjistila, že jsem teprve v polovině, přičemž se náš pár již po tisícé rozhádal, začal mě příběh unavovat. Polibek jsem dočetla jen kvůli neschopnosti se od něj odtrhnout a když jsem ji ztratila, nic mě ke knize neupíná. Toto je snad poprvé co jsem byla nucena knihu odložit. Tato série pro mě skončila mnohem dříve, než jsem čekala. A asi toho ani nelituji.

todilka
21.09.2015 4 z 5

Stejně jako u dílu prvního, nečekejte žádné zásadní objevy a zvraty, které tu ještě nebyly, a užijte si tento milostný propletenec se vším všudy :-)
"Láska" nám pokračuje.. a s ní i starosti, radosti, hádky, žárlivost, sex a vše co k ní patří. Nejdřív by člověk nejradši proplesknul jeho, pak ji, pak oba a tak dále.
Já se přesto nenudila, protože takhle to mezi lidmi opravdu probíhat může...věřte nebo ne, ale vážně MŮŽE...oba se mění a oba se snaží přizpůsobit tomu druhému, neboť jak známo, láska i hory přenáší, podaří se to? V životě většinou ne, a ve smyšleném knižním příběhu??? Uvidíme...
Jedno velké plus - velice čtivě napsané!!! Stránky utíkají sami a opravdu se jde jen těžko odtrhnout.
Užijte si to vážení a neodsuzujte to...i tak se dá vydělat a já to dokážu ocenit...tolik přečtení on - line nemůže být náhodou...gratuluji autorce k úspěchu a otevírám díl třetí :-)