Přiznání

Přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251886/bmid_after-2-priznani-2V7-251886.jpg 4 1690 281

After série

Musí se smířit s tím, že Hardin navždy zůstane... Hardinem. Že by se v něm až tak moc mýlila? Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Kvůli Hardinovi odstavila na vedlejší kolej všechno, na čem jí záleželo – školu, kamarády, matku, přítele... další zklamání by nezvládla. Měla by si zachovat zdravý rozum a nechat tuto kapitolu už být, dřív než se spálí ještě víc. To se ale lehko řekne, navíc při představě na vášnivé noci strávené v jeho náručí... Elektrizující dotyky... Nenasytné polibky... Hardin se před ní kaje. Ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí. Pokračování světového bestselleru a literárního fenoménu AFTER – Polibek úspěšné autorky Anny Todd.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Collided , 2014

Lucijáš276
30.10.2019 2 z 5

Kniha se krásně čte, ale v porovnání s prvním dílem mi přijde o DOST slabší - zápletka pomalu žádná, takže furt čtete jedno a to samé dokola, což mě začalo docela dost nudit a štvát..

niced
29.10.2019 5 z 5

Skvělé pokračování, opět jsem se nemohla odtrhnout. V tomto díle mě bohužel začala dost rozčilovat Tessa, začala se chovat jako typická puberťačka. Ta líbačka na párty byla dost ubohá, navíc absolutně nechápu proč se na ty mejdany vůbec cpe. Hardina miluje a odpustila mu, u ostatních to nechápu. Nikdo se k ní nechoval nijak extra přátelsky už od začátku, tak nevím proč se takových lidí chce držet. U Hardina je to to samé, vždycky když vleze do toho domu bratrstva tak se chová jako pitomec a evidentně mu tihle přátelé nesvědčí, nicméně Tessa úplně nepochopitelně chce, aby se jich držel..
V závěru mě Tessa zklame ještě víc. Právě nastoupila do školy a musí se hned hrnout za nějakou pracovní nabídkou, přijde mi to celé trapné a jenom natruc Hardinovi. Navíc po něm chce upřímnost a sama mu tají vše okolo Seattlu... Trochu mě v závěru zklamalo to nečekané setkání. Je to taková otřepaná klasika, vždycky se prostě musí objevit někdo z minulosti koho jsme vůbec nečekali.

chriss074
16.10.2019 4 z 5

Slabsi nez prvni dil...Ale naprosto miluji celou knizni serii!!

knihomolka_eli
04.10.2019 odpad!

Prvá kniha bola strašná, táto je tiež. Mňa nebavila vôbec, ja to čítam už len z takej nejakej zvedavosti. Každý ju ospevuje a podľa mňa je ten príbeh zatiaľ úplne o ničom a v podstate by ma prekvapilo, keby sa to ešte zmenilo. Číta sa ľahko a rýchlo, ale Hardin, Tessa a vlastne všetci mi fakt lezú na nervy....to detinské vracanie si všetkého nevysvetleného, bozkávanie s kadekým a samé naschvály...a stále dookola...ja by som neodpustila môjmu partnerovi nič z toho, čo robí Hardin a podľa mňa by ani mne nikdy nebolo odpustené správanie na štýl Tessa :D ...fakt strašné....nejako mi to vôbec nesadlo :)

Fallen_angel
04.10.2019 3 z 5

Tenhle díl je o ničem a docela mě odradil od dalšího čtení. To co se v celé knize stalo by se dalo shrnout do jedné strany. Ale co se musí nechat, je to, že kniha je psaná z dvou pohledů a to jsem si zamilovala. Hardina jsem si zamilovala.

Talys
10.09.2019

Nevím, co mě to tehdy popadlo a koupila jsem si všechny díly. Už po přečtení druhého toho lituji. Člověk by čekal nějaký vývoj postav a ono pořád nic. Tess je stále dobrohloupá (slušně řečeno) a Hardin stále nezvládá negativní emoce, jen si k tom v Přiznání dá občas navíc nějakého toho panáka. V čem spočívá Tajemství třetího dílu už zjišťovat nebudu.

luzajickova
10.09.2019 5 z 5

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy
Kniha se četla velice rychle a příjemně... Určitě někdy zase přečtu jelikož je to moje jedna z nejoblibenějších serii♥

DancerAnnBooks
29.08.2019 5 z 5

Na tento díl jsem se strašně těšila . Dlouho jsem ji nemohla v knihkupectví najít , tak jsem si ji stáhla do čtečky . Sice mi chybělo , že jsem nemohla v ruce držet opravdovou knihu , ale i tak to bylo fajn . Stejně jako u prvního dílu jsem se od knihy nemohla oddělit . Autorka tento příběh napsala tak geniálním způsobem , že se dalo čekat , že knihu přečtu jako kdyby měla jen pár stránek a ne přes 600 :D . U Hardina se mi vždycky líbil jeho vzhled a dokonce i to jak hezky se umí chovat , ale taky obdivuju Tessu jak to s ním zvládá . Podle mně by spolu měli zůstat a snažit se vyřešit svoje problémy , aby jim to klapalo . Knize dávám opět 5/5 bodů .

Hania932
29.08.2019 4 z 5

Další díl z této série mám za sebou a já jsem opět nadšená. Autorčin styl psaní jsem si moc oblíbila. Píše hezky, jednoduše a hlavně čtivě. Hned ale na začátku musím říct, že tento díl byl o trošičku slabší než první. Už po přečtení prvního dílu jsem potřebovala vědět jak to bude pokračovat. Příběh je hodně dramatický, je to "Drama love", jak tomu říkám já. Já mám střašně ráda příběhy o párech, který se strašně moc milujou, ale mají velmi komplikovaný vztah. A tahle kniha byla přesně o tom. Celá kniha byla taková nejistá, nikdy jsem nevěděla, co se bude díl dál, protože se to neustále měnilo. Bylo tady plno minulosti od Hardina, takže jsme ho poznal zase o něco víc. A Tessu jsem také zase o něco víc poznala. Líbí se mi ty napěté situace, kdy čekáte jak to nakonec dopadne. No jenomže v knize bylo těchto situací nespočet, takže já jsem byla s nervama ůplně v háji. Ale kniha se četla hodně rychle. Je to prostě oddechové čtení u kterého nemusí nijak moc přemýšlet. Já už se těším, až vyjde i film. Takže za mě super, moc mě to baví. A už jsem zvědavá jaký bude 3 díl!

Lucie1010
27.08.2019 5 z 5

Snad ještě lepší než první díl :o. Ano, sice se tam opakuje pořád dokola HÁDKA-POMALU ROZCHOD-USMÍŘENÍ (sexem většinou :D ), ale krásně se to čte.

RosMeggie
18.08.2019 4 z 5

Za mě osobně asi nejlepší díl série.. Jasně a samozřejmě, že se stále opakuje stejný scénář (hádka, usmíření, hádka, usmíření), ale tak to v životě dost často chodí.. Kniha se mi celkově líbila, je to odpočinková četba (pokud se zrovna nerozčílíte nad chováním některé knižní postavy.. ;D), rychle se čte a dost často si díky důkladnému popisu vnitřních myšlenek sami připomenete své špatné vlastnosti.. :D

Xoxo,
Rose

genikuxik
08.08.2019 2 z 5

Viděla jsem film a ten nebyl špatný, tak jsem si řekla, že zkusím knížky...přečetla jsem všechny a katastrofa...1-3. díl se pořad opakovalo to samé - hádky - usmíření - opuštění - přilezení zpět. Pořad dokola...

domihruzkova
07.08.2019 3 z 5

Chvilkami jsem měla pocit, že snad čtu Fifty Shades of Gray :D Příběh o ničem, samé hádky, problémy, usmiřování, sex, nekonečné a zbytečné dialogy a to po celých 608 stran. Doporučuji spíš k prolistování, aby člověk věděl, jak to navazuje na další díl, pokud se ho i přes to všechno chystáte otevřít (tak jako i já).

verdulos7977
07.08.2019

(SPOILER) Myslím, že takhle o ničem už budou všechny díly. Chystám se na poslední, 4. díl, ale nemohu se k tomu po trojce vůbec dokopat. Bavil mne příběh Hardina a Tess, ale od druhého dílu je to prostě vše dokola... On prostě egoista a ona hysterka.... Ale alespoň se před ním snaží být nad věcí. Každý víme, jak to celé dopadne a proto se mi to prostě nechce číst... Ale vzhledem k tomu, že jsem čtenářka, musím tu sérii přeci dojet do konce :) :-D

Summer7
05.08.2019 3 z 5

Dvojka průměr, v podstatě se tam nic nedělo, ale jakože vůbec nic. Prostě jen scény miluju tě - odpouštím ti - už to nikdy neudělám atd atd .. Každopádně Hardina nejde nemilovat. I když se tam nic neděje, tak chcete číst dál, i když už předem víte, co se stane.

LauraNoah
04.08.2019 2 z 5

Po prvním dílu jsem byla nadšená a rychle jsem se vrhla na druhý, ale ouha... Zápletky byly naprosto průhledné a neustálé scházení a rozcházení se víc než otravné. Postelové scény budiž (ty autorka zvládý pěkně) - opravdu je to young adult četba?
Odhaduji, že tímto dílem si autorka dost pohoršila a minimálně polovinu čtenářů odradila.
Jelikož nemám ve zvyku přestat číst v polovině, vrhla jsem se na trojku, která je opravdu značně lepší!!!
Bohužel to zde nelze, ale dala bych tak 2,5 hvězdy, resp. 50% ze 100%.

Nikyna8
01.08.2019 5 z 5

Pořád nechapu to negativni hodnocení, pro mě hezkej i druhý díl.Rozečtenej třetí díl, spokojenost.Takové klidné čtení na léto.

whiolet
28.07.2019 3 z 5

První polovina knihy byla,tak mocně nabitá sexem, že by se červenala i dospělá ženská, natož puberťačka, pro, který tahle série je.
Naopak druhá polovina knihy to byl výplach mozku.
Hardin se chová jako mega Kok.. ehm jouda a Tessa ho pořád ospravedlňuje.
Nevím tahle knížka mě nijak nenadchla, kolikrát jsem i měla chuť přestat číst.

Erinien
24.07.2019 2 z 5

Nemohu si pomoci ale druhý díl musím přirovnat k telenovele, vleklé, dlouhé telenovele. Třetí díl ani nemám chuť číst.

Evr
18.07.2019 3 z 5

Do tohoto druhého dílu jsem se pustila hlavně kvůli tomu, jak předchozí díl skončil. Trvalo mi o dost déle tuto knihu přečíst oproti předchozí. Trochu mě už začalo štvát a popravdě mě ani nebavilo číst stále dokola to, jak se stále hádají, kvůli blbostem od sebe odejdou, trucují, nenechají si od toho druhého vysvětlit jak to bylo atd.
Každopádně před námi se otevírá další část příběhu - třetí díl. Kvůli tomu konci bych ráda pokračovala ve čtení série, ale zrovna dvakrát moc se mi do toho nechce. Pokud se k tomu dostanu (jakože fakt chci tuto sérii dokončit), tak doufám, že to bude o dost lepší než druhý díl.