Vzácná a drahocenná

Vzácná a drahocenná https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185632/bmid_vzacna-a-drahocenna-6612692f68268.jpg 4 259 43

Aféra Blackstone série

< 4. díl

Čtvrtá část série Aféra Blackstone: Ethan a Brynne se právě vzali a užívají si líbánky na italském pobřeží. Co dalšího je však na jejich společné cestě čeká? Po líbánkách se manželé Blackstoneovi stěhují do nového domova v Somersetu, na starobylé panství, kde Brynne nalézá deníky Marianne Rourkové (příběh Marianne a Daria Rourkových je zveřejněn v knize Dokonalá vášeň). Díky životnímu příběhu této ženy se pokouší vyrovnat s pocitem viny za smrt svého otce. Se svými démony z minulosti ale bojuje také Ethan. Pomocí psychoterapeutických sezení se snaží vyléčit svůj posttraumatický syndrom z války. Ale ta největší zkouška má teprve přijít. Když Ethana při výkonu práce smete v horách lavina, netuší, zda ještě někdy svou milovanou Brynne spatří. A co teprve jejich očekávané dítě?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rare and Precious Things , 2014

Nuttelka
04.09.2014 4 z 5

Kniha mě z počátku moc nebavila, asi tak do půlky, takové moc dokonale přeslazené :-) ale od půlky mě děj chytil a nepustil, každopádně jako pokračování série dávám palec hore :-)

Beni
01.09.2014 5 z 5

Strašně moc jsem se na knihu těšila... ale nakonec ji dle mého chyběla nějaká pořádná zápletka.

V konečném hodnocení se mi však kniha moooc líbila, protože prostě miluju romantiku :-) A celou sérii prostě zbožňuji, proto nemohu jinak než plným počtem hvězdiček ;-)

Ivy
30.08.2014 4 z 5

Když jsem dočítala třetí díl přála jsem si další. No kdy jsem se ho dočkala a konečně ho přečetla tak z něj nejsem nadšená jak jsem očekávala. Jistě líbil se mi, ale cosi tomu chybělo - proto jsem se jím 'prokousávala tak dlouho, a trvalo mi přečíst ji téměř osm dní (což na mé tempo při čtení je opravdu dlouho). Ze začátku knihy mi vadilo jak měli oba dva tendenci pořád vytahovat Ethana jako dominantního muže. Jistěže nenechá si do toho kecat a máte to rádi tvrdě - pochopily jsme. Jenže to bylo všechno tak sladce romantický (něco pro mě), že bych na všechny chyby skoro zapomněla.

Itálie laviny trauma

Raine Miller
americká
2013  74%Nahá
2014  68%Dokonalá vášeň
2014  82%Třešinka
2013  78%Oči dokořán
2014  78%Vzácná a drahocenná

Kniha Vzácná a drahocenná je v