Nahá

Nahá https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162077/bmid_naha-65dceacfc0378.jpg 4 648 118

Aféra Blackstone série

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Naked , 2012

Xterka
22.01.2014 5 z 5

Mě se líbila, odpočinková literatura na zimní večery.

Michaela91
19.12.2013 3 z 5

Přišlo mi to jako nenáročná kniha na jeden večer. Čtení nebyo náročné pro mě to byla oddychvka.

Ankavi
09.12.2013 4 z 5

Jednohubka na odpoledne, hodně velká oddechovka, těžce předvídatelný děj - ale na druhou stranu, pořád číst Jiráska taky není možné, takže proč ne? ;-)

Ivy
30.11.2013 4 z 5

V poslední době na tohle téma vychází tolik knih, že osočovat jednu autorku jak kopíruje druhou je zbytečný. Na tohle téma se dá být kreativní a originální, ale v rámci mezí jinak je to všechno stejný. Kniha se číst dala, příběh je hezký a pokračování se mi líbilo více než první díl.

Blanka23
31.10.2013 3 z 5

V rámci knih v tomto žánru, které jsem přečetla, hodnotím jako průměr. Nenadchla ani neurazila. Konec je otevřený, ale další díl číst nechci.

Silvina
07.10.2013 3 z 5

Koupila jsem si tuhle knížku více méně ze zvědavosti a musím říct, že se mi nakonec líbila víc, než 50 odstínů - hlavně (jak je psáno pode mnou) byla stručnější a aspoň podle mě ne tak trapná :-D Ale to je věc názoru, každý máme jiné "oko" :-) Těžko říct, jakým směrem se může takový příběh ubírat ještě v dalších dvou dílech...

Pakuna
04.10.2013 2 z 5

Další variance ala 50 odstínů...
Jediné pozitivní bylo, že kniha měla 200 stran. :-D

DariDerek
02.10.2013 odpad!

jak já dočítám všechny knížky a to poctivě, tuhle jsem smazala ze čtečky po 40 stránkách...nemám na to sílu....líbí se mi, jak všichni kritizují odstíny a přitom, teď na trhu každá druhá na stejná jako ona!!!!! bože!!!! vyhýbat se takovým to brakům :D fakt :D nemám už slov :D

Holubicka87
29.09.2013 3 z 5

Přiznám se, že jsem hodně váhala, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, a to proto, že se mi kniha četla velmi dobře - přečetla jsem ji za jeden den. Děj byl nenáročný a téma sexu příjemně vzrušující. Musím ale uznat, že co se týče děje, tak mi tam něco podstatného chybělo. O jejím životě jsem se nic nedozvěděla, jen to, že studuje vysokou a o něm, že má bezpečnostní agenturu. Chtělo by to víc vtáhnout do jejich životů, aby si to člověk mohl představit. Takhle se vlastně pořád jen mluvilo o chvílí kdy byli spolu a kdy měli sex.

adajka
26.09.2013 5 z 5

Knížka se výborně čte, je plná romantiky a erotiky a nechá nás ochutnat napětí, že bude i děj, ale ... ten asi až v druhém díle. Chjo, tak já si ho jdu sehnat. :-D

lela25
23.09.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila,pěkně se čte.

geby.maruska
10.09.2013 5 z 5

Kniha mě zaujala, ze začátku jsem se nevyhla myšlence (asi jako každý), že je to variace na Fifty Shades, ale později jsem zjístila, že je to variace na Fifty Shades a Crossfire. =D Samozřejmě přečtu si ty další díly, už jen kvůli tomu jak to dopadne. Druhý jsem už četla, tak se těším na ten třetí.

Boboking
05.09.2013 4 z 5

Tak abych byl IN, přečetl jsem taky nějaký z těch moderních populárních erotických románů - Nahá - aféra Blackstone 1. A erotické je to až dost. Jako nováček v tomto žánru jsem byl překvapen. Říci o tom pornografie by asi nebylo tak úplně mimo. Ale je to přece jen romantického ražení. Sexuální fantazie pro (nejen) ženy - mladá a sexy - mladý, charismatický a bohatý. Prostě pohádka pro dospělé na noční stolky.

luciefeix
19.08.2013

Kniha me moc nezaujala . opet ztenčená verze Odstínů , proč každý erotický román musí mít uspesného muze? to snad obycejný lid nesouloží??

Nel-ly
13.08.2013 1 z 5

Kopie kopírek bez děje, chrakteru či jakékoliv logiky, kterou podtrhává fakt, že se příběh nijak nevyvíjí a není ani ukončený, tohle neni kniha (přečtete tak za tři hodiny a i to je ztráta času), to je kus časopisu (prý bude pět dílů, kriste pane!) a za peníze nestojí

babyboar
11.08.2013 1 z 5

Hodně velká slabota, snaha svézt se na vlně popularity erotických románů, v podstatě výcuc z Odstínů. Pokud se necítíte na 600 stran Odstínů šedi, je pro vás tento 150 stránkový odvárek v light verzi (Ethan zatím nemá potřebu Brynn nařezat, narozdíl od krotnoucího Christiana) vhodnou četbou.

bowlly
08.08.2013 3 z 5

jedno dopoledne a bylo přečteno.... jsem trochu z knížky zmatená...jako kdyby mi v knížce chybělo pár stránek, kde by byl nějaký příběh.... za mě trochu "rychlokvaška", ale druhý a třetí díl si stejně koupim... :-)

Nela2
08.08.2013 5 z 5

Pátou hvězdičkou bych ocenila vkusnou "nahou" obálku...

Jitka S.
07.08.2013 4 z 5

No...co na to říct...za 3 hodiny nebylo co číst...a nevím, jestli je to dobře, nebo špatně. Příběh..no celkem očekávatelný, ale to, jak je "ukončen"..no prostě jen tah, jak přinutit lidi, jak si koupit další díl...

bookcase
06.08.2013 3 z 5

Autorka v úvodu psala, že se nechala inspirovat uměleckým dílem. Ale když jsem se začetla, byly to Odstíny šedé v bleděmodrém. Nevím, jestli chtěla E. L. James trumfnout nebo co. Čekala jsem trošku víc než jen příběh mladé dívky abohatého muže, který je dominantní v sexu i ve vztazích. KDe jsem to už jenom slyšela? :). Ale jsem masochista, uvidíme, co přinese díl druhý.

Raine Miller
americká