Dokonalá vášeň

Dokonalá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184079/bmid_afera-blackstone-dokonala-vasen-Fjj-184079.jpg 3 231 51

Darius intuitivně vnímá Marianninu touhu po sebeodevzdání a rozhodne se, že on bude tím, kdo dívku zasvětí do tajů lásky, sexu, dominance a submisivity. Netuší však, že Mariannino chování je zapříčiněno tragickou událostí z její minulosti. Dokáže Marianne muži svého života prozradit děsivé tajemství? A pokud ano, vyrovná se s ním Darius?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

His Perfect Passion , 2011

Beni
15.06.2014 4 z 5

Kniha byla určitě slabší, než předešlé knihy. Mírné zklamání :-/

rafej
26.05.2014 3 z 5

Podle všeho jde o autorčinu prvotinu a je to vidět. A nejspíš to vydali skoro ve stejné podobě, v jaké si dělala poznámky do zápisníku. Copak v Americe nemají nějaké soudné redaktory, kteří by autorku přinutili to předělat? Nebo si dneska sednou na zadek, protože prodala sérii Aféra Blackstone a ztratí soudnost?
Za mě teda plusové body za historický rámec a zajímavý nápad - když vezmu v úvahu tu dobu. Bohužel děj a zpracování pokulhává na obě nohy.

Ivy
26.05.2014 3 z 5

Pramálo děje, spousta sexu a celou dobu, co čtete čekáte, kdy z ní vypadne, co jí poznamenalo. Dokázala bych si tenhle příběh představit spracovaný zajímavěji, což by samozřejmě vyžadovala daleko víc stránek.

barbuskaa
20.05.2014 odpad!

Ještě nikdy se mi nestalo, aby mě knížka tak moc nebavila, že bych jí ani nedočetla.. Pro mě bohužel zklamání :(

Nuttelka
04.04.2014 5 z 5

Knížečka zajímavá,nejdřív mě tedy štvala,že poslouchá jak pejsek,ale konec to napravil :-) Za mě tedy good!

Juliette
27.03.2014 2 z 5

Velmi útlá kniha s ještě útlejším dějem. Příslo mi to jako by byl děj odvyprávěn heslovitě. Anotace je celkem zajímavá, ale děj odvyprávěn velmi mizerně.

marketsim
07.03.2014 3 z 5

Bohužel jsem čekala od této knížky a autorky víc,ale byl to jen průměr.

LibraryGirl
23.02.2014 5 z 5

Milé. Romantické. Krásně doplňuje sérii Blackstone. Hezký příběh. Škoda jen, že má tak málo stránek. Autorka ho mohla více rozpracovat. Darius mi byl velmi sympatický.

tejinka7
21.02.2014 4 z 5

kniha poměrně zvláštní, neurazí, ale ani nenadchne, nicméně příjemně doplňuje Aféru Blackstone, pokud někdo četl, takže superromán na 130 stranách opravdu nečekejte, jen doopravdy doplňkový milý příběh jedné lásky....a trochu posedlosti......a žili šťastně a nadrženě až do smrti smrťoucí :)

JajaAP
19.02.2014 3 z 5

Musím se přiznat, čekala jsem víc. Konec to docela vylepšil na slušný průměr, ale jinak jen sex a skoro žádný příběh. Ale co se dá čekat od knížky, která má něco málo přes sto stran.

liskarysava
15.02.2014 1 z 5

To byla slátanina, škoda papíru.

Raine Miller
americká