5minutové Spider-Manovy příběhy

5minutové Spider-Manovy příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420158/bmid_5minutove-spider-manovy-pribehy-Kmc-420158.jpg 5 17 4

POZOR: Toto není komiks, ale bohatě barevně ilustrovaná kniha!! Spider-Man znovu zachraňuje! Přidejte se k úžasnému Spider-Manovi a pojďte s ním chránit město před zlomyslnými padouchy! Setkáte se i s dalšími oblíbenými superhrdiny Iron Manem, Černým panterem, Ant-Manem, doktorem Strangem a Černou vdovou, to všechno v příbězích, které se dají přečíst nahlas za pět minut! Kniha je vhodná pro děti +4.... celý text

Literatura světová Pro nejmenší
Vydáno: , Egmont (ČR)

5-minute Marvel stories , 2012

janulka1310
07.11.2022 5 z 5

Čtu synům před spaním (4 a 5 let) a kniha se jim moc líbí. Vydrží í více pohádek a navíc si knihu prohlíží i sami bez čtení. Ilustrace jsou opravdu pěkně zpracované. Obsah příliš nehodnotím, nic mi to neříká :D Ale děti jsou spokojené ;-)

Radkas87
04.01.2022 5 z 5

Kniha je plna jednoduchych superhrdinskych pribehu, triletemu synovi se moc libila. Hezke ilustrace.

Richisa
19.04.2020 5 z 5

Musím hodnotit za děti, kterým je kniha určena, a kterým jsem ji taky četla... Všichni synové z ní byli unešeni (2,5 - 8 let) Já bych si tuto knihu nevybrala, ale to je problém mého postoje ne knihy.

Příběhy jsou krátké, obrázky velké (lze víceméně číst i jen z obrázků). Pro danou věkovou kategorii super.

knihamouder
03.01.2020 5 z 5

Dětem se kniha moc líbila.
Obrázky jsou pěkné, malí posluchači podle knihy malovali své vlastní hrdiny.
Příběhy jsou opravdu krátké, ale před spaním ideální.
Děti Spider-mana milují a hodnocení je jejich očima.