1000 věcí, co mě serou Vol. 1

Život je krásnej, to jo. Ale i tak se najde spousta každodenních vobloží a vopruzů, který dokážou otrávit celej den, a když ne celej, tak alespoň jeho část. Takže Achjo Bitch a Atilla, Bič Boží založili 1000 věcí, co mě serou; protože znáte to, radost i starost jsou only real when shared, a navíc tak trošku doufají, že když o těch vomrdávkách budou psát, že se jim nějak uleví nebo co… Ve světě plném Likes přináší každý všední den čtenářům svého blogu jeden Unlike. A čtenářům téhle knížky první dvoustovku hejtů, které na svém populárním blogu publikovali....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96636/1000-veci-co-me-serou-dil-i-96636.jpg 3.353

1000 věcí 1.

Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno, Plot

Kniha 1000 věcí, co mě serou Vol. 1

Stepulk@

Koupila jsem namátkou před časem jeden díl kamarádovi k vánocům pouze po předběžném prolistování v knihkupectví a slibovala si, že si to musím taky přečíst.
Sehnala jsem si nedávno všech pět dílů, jsem v půlce druhého a moc mě to baví !!!
Vždycky se těším, jak si po nějaké vyšťavující životní situaci přečtu pár hejtů místo večerníčku.

sola_lupa

Má to být naštvané - to by trochu bylo. Snaha o vtip je, ale asi jsem dost mimo, protože mě nezasáhl.
Přikyvovala jsem asi jen u záležitosti s teenagery a kinem. Ty by člověk vždycky nejradši zadupal do země. Zbylé hejty mi byly bohužel cizí.

VendulaB

Věřím tomu, že předložené dílko dobře fungovalo jako blog, v podobě knihy však příliš nehraje. Kniha bezesporu obsahuje vtipné momenty, bohužel postupně převažuje ( z mého pohledu) urputná snaha autorů dosáhnout magického čísla 1000. "Hejty" postupně postrádají lehkost a začínají být nucené. Někdo zde knihu označil jako "záchodové čtení" a - bez urážky - to přesně kniha je. Ale i takové knihy jsou potřeba.

moore.allonsy
26.05.2017

Některé hejty byly vtipné, výstižné a pobavily mě, s jinými jsem se až tolik neztotožnila, protože byly hodně subjektivní - bylo ale pěkné nahlédnout do hlavy někomu jinému. Příště bych možná ale ocenila, kdyby se autoři zaměřili na nějaké všeobecné podměty, než je jejich názor na populární českou herečku, skupinu Nightwork nebo osobní názor na trdelník a jeho výrobu. Aby to zaujalo větší okruh lidí, zaměřila bych se na témata, která jsou blízká většině populace; líbily se mi hejty například Lidi v MHD a naschvál ujíždějící řidiči, píchnuté kolo, v hospodě na kraji stolu...
Setkání s Attilou nebo s Achjo Bitch by bylo jistě zajímavé. Je to oddechové čtení pro každou volnou chvíli, takže si stoprocentně půjčím další díly.

Jeanie
01.07.2016

O tomto 'projektu' mám smíšené pocity. Některé 'hejty' byly vtipné, to nepopírám, ale nelíbil se mi styl, v jakém jsou přízpěvky napsané.

BLeeCraleek
21.05.2016

Dobrá záchodová četba. Ale nic moc jinýho… Je tam pár zajímavých hejtů a celkem trefné a někdy i vtipné kousky. No celkový dojem mi naprosto zkazila úroveň, na které se autoři pohybují. Množství sprostých slov a nesnášenlivých řečí je podle mě alarmující… Myslím, že se to dalo udělat i jinak. Nápad dobrej no provedení nic moc…

Terezka.a
01.03.2016odpad!

Naprosto katastrofální kniha. Můžu říct, že v roce 2016 zatím nejhůře utracené peníze. Rádoby vtipné hejty, u kterých jsem necítila aby sebemenší náznak úsměvu. Šílenost

kilometr
01.11.2014

Jako jo,nápad to je dobrej,to se musí nechat.A je taky jasný,že věci co serou mě,nemusí srát tu blondýnku od naproti.Ale některý hejty jsou VTIPNÝ.A za sebe musím napsat,že mě více oslovovali hejty pana Attily.Některý ženský problémy chlap prostě nedá.Nic proti Achjo Bitch-párkrát si mě taky dostala.
Suma sumárum já se na Vol.2 těším.

Autoři knihy

Attilla Bič Boží (p)