1000 věcí, co mě serou Vol. 1

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život je krásnej, to jo. Ale i tak se najde spousta každodenních vobloží a vopruzů, který dokážou otrávit celej den, a když ne celej, tak alespoň jeho část. Takže Achjo Bitch a Atilla, Bič Boží založili 1000 věcí, co mě serou; protože znáte to, radost i starost jsou only real when shared, a navíc tak trošku doufají, že když o těch vomrdávkách budou psát, že se jim nějak uleví nebo co… Ve světě plném Likes přináší každý všední den čtenářům svého blogu jeden Unlike. A čtenářům téhle knížky první dvoustovku hejtů, které na svém populárním blogu publikovali....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96636/1000-veci-co-me-serou-dil-i-96636.jpg 3.359
Nahrávám...

Diskuze o knize (1)

odejana
08.01.2012

Knihu nemám a neznám, ale dlouhodobě a pravidelně sleduji web s hejty http://www.1000vecicomeserou.cz/ a postřehy jsou přesně šité na naši dobu a veškeré hemžení. Nehejtují se "zásadnější" záležitosti, spíš takové ty drobné každodenní vosery a vopruzy, ale člověku se tak nějak uleví, když zjistí, že někdo jiný je na tom podobně.
O zásadnějších hejtech zasvěceně a dlouhodobě na webu http://www.dfens-cz.com/ D-FENSE, kterému také vyšly blogy knižně - tzv. Zmrdologie - knížky Zmrdi, vohnouti a my a Zmrdům zmar. Ještě bych vydala blogy Barbory Topinkové http://barboratopinkova.blog.idnes.cz/ .