Tak už je to tady. Zpoplatnění inzerátu z archivu.


JáJejí
JáJejí 07.12.2019 v 00:00

Tak jsem požádala jednu z moderátorek o smazání příspěvku PAJDULAKa, z včerejší třetí odpolední hodiny. Odpověděla, že to předala k posouzení majiteli webu. Ten už tu dnes byl a nechal věc být.

To jenom abyste věděli, že ta deklarovaná pravidla diskuse jsou jen formální úlitbou., kterou nedodržuje ani ten, který je zveřejnil.

kapr
kapr 07.12.2019 v 07:16

Ještě k bazaru:

Současné regule zlikvidovaly prodeje knih za ceny kolem 25 Kč / 1 EUR, stejně jako poptávky po knihách, které bývají v nabídce třeba jen jednou za 5 let, i ty případy, kdy kupující sice má o knihu zájem, přesto jsou jeho fondy poněkud omezené, a čeká, zda ji někdo nabídne za částku, kterou by považoval za odpovídající a pro něho únosnou. Všechny tyto případy tímto okamžikem z bazaru vypadly, byť se tato skutečnost projeví naplno teprve až v dalších měsících.
Já jsem doposud vždy trval na osobním předání / převzetí tak abych viděl v jakém stavu kniha je, což mi současně umožnilo eliminovat cenu poštovného. Chtělo to čas, výdaje za jízdenky, ale v zásadě jsem s výsledkem byl vždy spokojen, a při tom jsem si často rozšířil obzory o poznání míst kde jsem do té doby nebyl, nebo jsem je navštívil jen jednou a krátce.

Dan
Dan 07.12.2019 v 10:38

Nebaví mě to tady pročítat a mazat půlku příspěvků... reader.007 začala urážkami a pak už to jen pokračovalo... proto tuto diskuzi uzavírám.
Snad jen dodám, že zpoplatnění prodlužování inzerátů se týká jen malinkého procenta obchodníků v bazaru. Jedná se o test, ke kterému možná ani nedojde, protože mám ještě jiný nápad... uvidíme, zatím nechci nic slibovat.

Tato diskuze byla uzavřena a není možno do ní vkládat nové příspěvky.