Jak Vás napadlo se zaregistrovat na databázi knih??


Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 20.08.2016 v 21:33

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eicherik
Eicherik 20.08.2016 v 21:45

Hanka_Bohmova : rádi Tě tu vídáme. :-)

Hanka_Bohmova
Hanka_Bohmova 20.08.2016 v 22:02

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

pavlinda
pavlinda 20.08.2016 v 23:00

Já jsem původně chtěla touto cestou najít jednu knihovnici,která mi zmizela "ze života" a když už mi svitla naděje,kdo by mi mohl pomoci,tak si zrušil profil:-(.Ale jinak jsem tu moc ráda:-).

Licie84
Licie84 20.08.2016 v 23:14

Hledala jsem jaké knihy vyšli od mé oblíbené autorky. A strejda Google my ukázal databázi knih. A jsem víc jak spokojená.

misowi84
misowi84 06.10.2016 v 14:21

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Jarda72
Jarda72 10.10.2016 v 09:04

Při nákupu čtečky Kindle, objevena tato databáze přes google.
Tak dva roky jsem zde hledal knihy k dalšímu čtení. Letos mě zaujala Čtenářská výzva a tak jsem se zaregistroval :-)
Maximální spokojenost s rozsahem databáze a jako bonus beru hodnocení od uživatelů, které se mi už mnohokráte potvrdilo, že opravdu odpovídá.

Dan
Dan 10.10.2016 v 09:16

Díky moc za příspěvky.

gladya
gladya 10.10.2016 v 13:18

Datábazi knih jsem kdysi objevila při hledání informací o nějaké knížce. Nějakou dobu jsem se neregistrovala. K registraci mě trochu nakopla jedna známá. Díky DK jsem si konečně udělala dlouho plánovaný seznam přečtených knížek, no spíš těch, co si pamatuji, přečetla jsem jich víc. Debaty o knížkách a spisovatelích jsou taky zajímavé. A DK plus několik čtenářských FB skupin je pro mě zdrojem čtenářské inspirace. Už dlouho se mi nestalo, že bych neměla co číst. A díky knihomolským komunitám jsem objevila nejednoho zajímavého autora. Přece jen nestíhám zdaleka zaregistrovat vše, co vychází a o pokladech, které mi unikly v minulosti ani nemluvím. Komentáře a recenze člověku trochu pomohou najít to, co ho pravděpodobně zaujme.

tatjana1737
tatjana1737 10.10.2016 v 15:49

Cca před dvěma lety jsem hledala pro manžela odbornou knížku k Vánocům a při jejím vyhledávání na internetu mi google nabídl i bazar zde na DK. Protože obchodovat mohou jen registrovaní uživatelé, vytvořila jsem si profil, knížku následně koupila, a pak začala zjišťovat, co zdejší web vlastně umí a nabízí. Nabídkou zdaleka nejsem nasycená a myslím, že se za ty dva roky podařilo tvůrcům a zdejším členům dobře mě zde zaháčkovat :-). Teď ještě sehnat další z nesehnatelných knih pro mého muže, a první část mé mise bude úspěšně splněna :-).

Marthas
Marthas 10.10.2016 v 17:25

Jedné databáze knih jsem si všimla ještě v letech 2004-2008, když jsem chodila na SŠ... Tam jsem se taky blíže seznámila s internetem ale nelíbila se mi podmínka, že se sice mohu registrovat, ale když se znelíbím adminovi, tak mne bez upozornění mohou bloknout anebo smazat účet... Ta je tu sice taky, ale ... Pravdou je, že když jsem poznala upo prvně DK, tak jsem hledala jednu knihu o andělích, kterou jsem si nekoupila a litovala jsem toho... Sice jsem ji nenašla... Ale vzpomněla jsem si tak, že existují databáze knih ... Neměla jsem v té době potřebu se registrovat taky proto, že jsem vždy měla dobrou paměť na grafiku, takže jsem podle ní vždy poznala, zda jsem knihu četla... Nepotřebovala jsem tedy seznam přečtených knih... Pak jsem se časem registrovala na fóru básničkářů, za pár let mne to přestalo bavit nechat se urážet a šla jsem na karaoketexty.cz, kde jsem byla dva roky, tam mi jedna z tamních správkyň řekla o DK a já to zkusila a zalíbilo se mi to... Už dříve jsem totiž zjistila, že když nebudu zlobit, tak mne nikdo mazat nebude.-))))

Text příspěvku byl upraven 10.10.16 v 17:26

nycol
nycol 10.10.2016 v 17:42

Hledala jsem nějakou knihu, už nevím jakou a našla jsem DK. Teď jí používám jako vodítko při nákupu knih.

PanTydlitát
PanTydlitát 07.04.2020 v 16:09

Mnohokrát jsem zde hledala nejakou knihu, a abych se o ní neco dozvedela, četla jsem komentare. No a napadlo me, ze je tu vlastne fajn kolektiv! Navíc tu po me nechteji adresu jako 'nekde jinde'. A pak je tu taky Čtenarska výzva a další ktegorie...

majík1
majík1 07.04.2020 v 17:14

Hledala jsem knihu a našlo mi to stránky DK a moc za ně děkuji



Vložit příspěvek