Jak se teď právě cítíte?

vas03. června v 11:47

Ad Pralinka1910:
Máte můj nejhlubší obdiv. Je super, že existují lidé, jako vy!

Pralinka191005. června v 00:19

Konečně jsem se vzpamatovala.
Na křižovatce už lidé zapalují svíčky ….

par vteřin a všechno je v životě úplně jinak

Je to moje první zkušenost - hole ruce a terén, ale všichni to v sobě máme ani o tom nevíme. Možná je to nějaké pudove chování, proste nepremyslite a jedete…
Spousta lidí nám nabízela pomoc. Lidská soudržnost je v krizových situacích neuvěřitelná. Asi to tak bylo i za války nebo při nějaké živelné katastrofě.
Moc mne to překvapilo. Upřímně. Je fajn vědět, ze když se mne nebo někomu z rodiny něco přihodí, lidé okolo se budou snažit pomoct. Byla jsem v tomto ohledu vůči naši společnosti spíše skeptická.

kapr06. června v 07:25

Pralinka1910 - Škoda. Smutné. Moc smutné. Jinak samozřejmě klobouk dolů, můj upřímný obdiv. Nejtěžší to zřejmě má ten úplně první. Další pomocníci už se přidávají asi snáze.
Jinak já mám 48 hodin po druhé dávce Astra-Zeneca. Po první jsem měl druhý den 38 a bolesti za očima. Celý den jsem tehdy strávil v posteli. Teprve třetí den jsem se začal vracet do normálu. První den přitom byl bez potíží. Druhé dávky jsem se proto docela obával. Nakonec po druhé dávce žádná, nebo téměř žádná reakce nepřišla. A tak se budu snažit využít dnešní den naplno, být maximálně dělný, efektivní, prostě tak abych dohnal vše co jsem v poslední době zameškal, vše co jsem někdy i dost dlouho odkládal.

maillard11. června v 18:23

je mi dobře...jsem sám....ožralý.....a čtu si Bukowského

Janadvorackova13. července v 13:49

A můžu být sprostá?

Lenka.Vílka13. července v 15:01

Jsem šťastná. Kino od zářijového půstu dnes poprvé!!! ♡♡♡
Snad na konci nebudu nešťastná :/

ijcro13. července v 16:06

@Lenka.Vílka: Hlavně zůstat pozitivně naladěná a covidově negativní ;)

Lenka.Vílka13. července v 20:16

Ijcro: děkuji, po návratu jsem rozmrzelá. Ale negativní. Řekl test ;)

ijcro13. července v 21:16

@Lenka.Vílka: Rozmrzelá? Z kina? Z deště a krup? ;)

Janadvorackova13. července v 21:28

Já bych byla rozmrzelá z té testovací buzerace. Dobrovolně nikdy.

Lenka.Vílka13. července v 21:34

Ijcro: z filmu :D u nás zatím jenom bouří

Jana: no, vidíte, a já během pěti minut stihla jak antigen tak pcr :D takhle vtipná historka se může stát jenom mě :D

Text příspěvku byl upraven 13. července v 21:35

Skeeve17. července v 11:10

...Þann gel ek þér inn átta
Ef þik úti nemr
Nótt á niflvegi
At því firr megi
Þér til meins gera
Kristin dauð kona

Fjón þvæ ég af mér fjanda minna rán og reiði ríkra manna

https://www.youtube.com/watch?v=y6Yahh_I7IE

Janadvorackova17. července v 19:03

Momentálně cítím svědění. Včera v lese mě přepadlo asi milion krvesajů a neskryl mě ani anti-krvesajový sprej. Kvůli troše borůvek...
Ke konci jsem ještě prošla asi metrovou, precizně vyrobenou pavučinou, bohužel jsem si ji všimla pozdě a večer jsem dumala nad tím, jestli to ty pavouky štve.

DarkAvenger19. července v 22:47

Upřímně se teď necítím nejlíp. V poslední době mi nic nevychází a na vše sem sama. Dost často si připadám osamělá. Bez přátel. Ovšem aspoň knihy mě občas potěší a vytrhnou z reality . Kdyby chtěl někdo pokecat v sz tak ať mi napíše.

PanPredseda20. července v 07:50

Ad ScarlettBrie:
Mne teď vytrhává z reality slovenský sci-fi román Úvod do teórie chaosu. Ta knížka je na vytrhávání z reality jako stvořená.

Janadvorackova24. července v 19:54

19:54: Cítím neklid. Rusky mluvící sousedka (bydlící o dva domy dál), vytrvale vyřvává do společného dvora. Její starší hlas hospodsky vychlastaného typu se rozléhá a svou neodbytnou monotónností mě dráždí moc a moc.
I kolem půlnoci.
V týdnu taky.
Když tu už neštěká "TEN PES," (to byl hajzl, který štěkal úplně na každý pohyb v jeho blízkosti), takže pořád, bude tu hulákat "BABA," tedy ta hodná paní, které bude asi ještě dlouho trvat, než jako pes... odejde.

1:13: Čiperně.

Text příspěvku byl upraven 25. července v 01:14

Vložit příspěvek
3