Pár nápadů na vylepšení webu


InaPražáková
InaPražáková 07.04.2018 v 11:00

Zvýrazněné události a štítky jsou fajn, štítky jsou konečně pořádně vidět. (Jakkoliv výběr nejpopulárnějších štítků v kombinaci erotika - koncentrační tábory - milostné romány - drogy působí poněkud jako satira.) Ale prosím, kam zmizel odkaz na Novinky na webu? Nenašla jsem ho ani přes nápovědu. Ten by také zasloužil být vidět, osobně se na něj dívám skoro při každém přihlášení a určitě nejsem jediná. Dostávat se k němu přes příkazový řádek je zdlouhavé a otravné.

Skallarix
Skallarix 07.04.2018 v 12:33

@InaPražáková - Přes příkazový řádek? Máte asi na mysli "adresní řádek" ve svém prohlížeči. Ano, i já se tak dostal k novinkám. Ale jistě se zde odkaz na novinky na webu někde zase objeví. Předpokládám, že se ho Dan nechtěl zbavit nadobro.

InaPražáková
InaPražáková 07.04.2018 v 12:40

Skeeve: Ano, ano, adresní, chybka se vloudila. Ve znovuobjevení přímého odkazu doufám :-)

Azizi
Azizi 07.04.2018 v 16:23

Tiež akurát hľadám Novinky na webu a neviem ich nájsť. Aj ja tam často klikám a teším sa vždy, keď niečo nové pribudne :) Tak snáď sa odkaz v nejakej podobe vráti.

Azizi
Azizi 07.04.2018 v 16:32

Inak ja veľmi chválim najmä tie štítky na hlavnej strane! Konečne sú po dlhom čase opäť viac v popredí. Aj keď bolo celkom zábavné, keď bol kedysi ich výber generovaný náhodne, ale takto je to tiež fajn :) Sledovanie komentov k autorom a poviedkam je tiež super.

Text příspěvku byl upraven 07.04.18 v 16:39

Pamstik
Pamstik 08.04.2018 v 16:00

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Pamstik
Pamstik 08.04.2018 v 16:15

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 08.04.2018 v 16:33

Omlouvám se, ale přeci jen, taky co byste od známé tváře DK mohli čekat...velice logické zdůvodnění pro zrušení vyhledávání štítků dle abecedy. Není to naopak jeden z důvodů, proč bylo toto vyhledávání namístě? Co přijde příště? Zrušení vyhledávání třeba autorů, řekla bych, že jich tu bude také docela hodně...A ano, mohu nastřelovat do hledání a zkoušet, který štítek mi vyjede, ne nadarmo se říká, že všechny cesty vedou do Říma, to ale neznamená, že toto filtrování tu nemělo své místo. Tedy mělo místo na místě, které se nazývá databází...

Text příspěvku byl upraven 08.04.18 v 16:44

Eicherik
Eicherik 08.04.2018 v 16:39

Zrušení vyhledávání štítků podle abecedy je tedy krok vedle. :-(

Text příspěvku byl upraven 08.04.18 v 17:18

denib
denib 08.04.2018 v 16:50

Já jsem vyhledávání štítků podle abecedy nepoužívala. Opravdu mi připadalo, že na to je jich tu moc, a tak jsem používala klasické vyhledávání. Ale vadí mi, že teď to pro nováčky vypadá, jako kdyby tu existovalo jen těch pár "populárních" štítků. Jak mají poznat, že jich tu je mnohem víc a můžou zkusit vyhledávat?

siena
siena 08.04.2018 v 16:50

...ještě pro upřesnění. Nejde jen o vyhledávání, zmizel celý seznam stávajících štítků. Byl nahrazen tím zmíněným "populárním"...Takže je asi i zbytečné se ptát, jestli se alespoň uvažuje, že by bylo možné někdy vyhledávat knihy dle kombinací štítků...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.04.2018 v 17:00

Nepanikařte, nebědujte a neposílejte nikoho do pekla. Štítky jsou zpátky jako dřív...
Asi to takhle vypadalo, protože to bylo rozpracovaný...

Text příspěvku byl upraven 08.04.18 v 17:01

denib
denib 08.04.2018 v 17:04

Rozpracované to nebylo, protože se to objevilo i v novinkách na webu.

Ale jsem ráda, že to je zpátky. Děkuji, Dane.

siena
siena 08.04.2018 v 17:07

Lenka.Vílka, víte, že jsem čekala, že si nenecháte ujít...Bohužel jsem si neudělala "foto" té aktuality, z které citoval pan uživatel Pamstík, ale o žádné rozpracování nešlo. Hlavně, že je další důvod do některých "kopnout", viďte?:)

Eicherik
Eicherik 08.04.2018 v 17:11

I Novinky webu jsou zpět. :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.04.2018 v 17:12

Siena: jestli to co jsem napsala zní ve vašich uších jako kopnutí, tak nechci tancovat na stejnou muziku, kterou slyšíte ve sver hlavě.
Bohužel nejdou vkládat žádné druhy smajliku, jinak bych dala palec nahoru, protože jsem ráda, že je to zpátky. A protože to je dobrá zpráva, že je to zpět...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.04.2018 v 17:14

Denib: v novinkách bylo, že na home jsou štítky, to vím. Ne, že bude zrušeno vyhledávání štítku a že to nepůjde podle abecedy. To pro mě bylo vrácení štítku jako předtím. Jinak nejpoužívanější štítky na home jsou za mě dobrej nápad.

denib
denib 08.04.2018 v 17:16

Lenka: Asi ses tam zrovna v tu chvíli nedívala. V novinkách bylo zrušení vyhledávání štítků podle abecedy. Ale protože změna je zpátky, oznámení z novinek už zmizelo taky.

siena
siena 08.04.2018 v 17:18

Lenka.Vílka, nemáte pravdu, viz příspěvek pana uživatele Pamstika. Takže možná si příště přečtěte příspěvky v diskuzi, než se do ní zapojíte.

Text příspěvku byl upraven 08.04.18 v 18:15

vezír
vezír 08.04.2018 v 17:19

Link Novinky webu tady v tý době nebyl tak to nebylo ofiko a mohlo to bejt klidně rozmakaný a na kopání je tu někdo jinej :--D

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.04.2018 v 17:20

Denib: předběhla jste mě :) chtěla jsem napsat, že to tam teď nevidím. Asi až to Dan napsal, tam mu došlo, že je to nepraktické. Protože to jsem tam fakt nepostřehla. Jenom to se štítkamam na home. Holt nemůžu furt mačkat na F5. Co by na to řekl můj zaměstnavatel?! Ale pst :D

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.04.2018 v 17:21

Siena: toto si napíšu s denib, ne s vámi. Ok?

siena
siena 08.04.2018 v 17:22

Pamstiku, jsem moc ráda, že jste zde ocitoval z Novinek na webu..vezír, mám stejnou radu, bylo by dobré, kdybyste si příště přečetla i ty starší příspěvky, respektive ty, na které je reagováno...

Text příspěvku byl upraven 08.04.18 v 18:15

siena
siena 08.04.2018 v 17:24

O pardon...debata je již jen vaše...
Nicméně, to nemění nic na tom, že, teď jste to i přiznala, jste reagovala na něco, o čem jste nevěděla nic. Proto jsem si dovolila svůj komentář, ač jsem nebyla vyzvána, Již jsem zapomněla, že to je s vámi nutné:)
Ale jak říkám, debata je jen vaše...

Text příspěvku byl upraven 08.04.18 v 17:30

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 08.04.2018 v 17:30

Siena, fakt nevím, o co vám jde. Vy si o mě myslíte své, evidentně si myslíte, že já si o vám myslím taky své. Jenže fakt IDGARA. Ať bude těma jakékoliv, předsudky ho odsoudí k záhubě. Z celkem pozitivního mého sdělení jste kouzelným proutkem vyčarovala to stejné jako vždy.



Vložit příspěvek