Pár nápadů na vylepšení webu


siena
siena 29.07.2019 v 17:19

Tak beru zpět a mažu svůj příspěvek.
Dane, děkuji...

Text příspěvku byl upraven 29.07.19 v 17:20

bajca6
bajca6 03.08.2019 v 12:28

Možná to tady už někdo navrhoval a budu se opakovat, ale čert s tím. Bylo by fajn mít např. pod svými přečtenými knihami návrhy na další knihy dle žánru, které člověk čte ;) je to asi na dlouhé programování, ale stálo by to za to :)

reader.007
reader.007 03.08.2019 v 12:29

nešlo by to udělat tak, aby, když v knihotéce přidávám poznámku ke knize a uložím ji, mi zůstal zobrazený výběr knih autora?

Současný stav je, že napíšu poznámku, uložím a lup: vyjede mi knihotéka z gruntu seřazená a já, abych mohla poznámku přečíst/editovat si ZASE musím vyjet knihy autora a pod ním vyhledat tu danou knihu...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 03.08.2019 v 12:58

Bajca6: super by to bylo. Zatím funguje pouze "náhodný generátor knih, které by mohly užitele zaujmout, když na nějakou knihu klikne" a dolaďuje se to dlouho. Tak snad se časem najde "klíč", protože funkce je to dobrá. Myslím, že to byl i původní účel toho, co se momentálně ukazuje právě u knih, na které uživatel klikne. Jenom to v praxi moc nefunguje... ;)

ripo
ripo 01.09.2019 v 10:34

Tretí raz pridávam návrh na doplnenie typu väzby publikácií - SKLADAČKA
Predsa nebudeme písať, že MAPY majú mäkkú väzbu.
Keď tu môže byť krúžková väzba (kalendáre), nechápem prečo je skladačka ignorovaná ...

Skallarix
Skallarix 04.09.2019 v 21:02

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Dan
Dan 04.09.2019 v 23:12

to Skeeve: Nahrávání fotek k inzerátům je zpět, bylo to jen dočasně odstaveno.

Ohledně událostí - to by nepomohlo, ten zájem byl nulový.

Skallarix
Skallarix 04.09.2019 v 23:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 05.09.2019 v 10:13

Dane, píšete, že zájem byl nulový. Mám tomu rozumět tak, že k žádnému kliknutí /za den na záložku Události nedošlo? Tedy kromě samotného nahrání nějaké akce. Nebo dle čeho se na DK nyní vyhodnocuje "užitečnost"?

Text příspěvku byl upraven 05.09.19 v 19:44

siena
siena 05.09.2019 v 18:02

Jen taková drobnost..."počet shlédnutí" už není cool? Máme se připravit na další "překlady"?:)

reader.007
reader.007 05.09.2019 v 19:05

Chápu to správně, že teď tedy není možné události ve světě knih už kam vložit? Takže žádná sekce pro autorská čtení, autogramiády, Noci v knihovně apod.? Leda by se založilo nové diskuzní vlákno...
No a jestli to chápu správně, můžu se zeptat, kdy se dojde k názoru, že knih je tu vlastně dost a tak je zbytečnost vkládat nové?

Koka
Koka 05.09.2019 v 19:17

Nemám nápad na vylepšení webu, ale dovolím si předestřít nápad k odstranění zhoršení webu:
Aby mi s každým palcem za komentář chodily i první dva řádky toho komentáře - to prosím NE!
Buď mi s palcem ten komentář pošlete celý (což je při "návalu", při získání vícero palců, ke kterému obyčejně dojde za čerstvý, právě dopsaný komentář, úplný děs!), nebo mi jej neposílejte vůbec! Nebo mi tedy pošlete ty první dva řádky z něj, ale rovnou i s možností, abych se přes ty dva řádky překlikla na plné znění.
Jinak je to jenom naprostý NESMYSL!

siena
Koka
Koka 05.09.2019 v 19:48

sieno, propána ..., proč na to vlákno poukazuješ?!! Chceš, aby bylo nazítří vymazáno?! (Možná tu to vlákno zatím je jenom proto, že "klub přátel našeho knižního světa" jej pod vrstvou filozoficky zaměřených rozprav v četných vláknach přehlédl :=)

Text příspěvku byl upraven 05.09.19 v 19:49

siena
siena 05.09.2019 v 19:51

O je, na to jsem nepomyslela...to mám za to, že jsem chtěla být v této již pozdní hodině aktivní...Snad tedy přečká bez úhony!
Zase na druhou stranu, alespoň se pozná, jak je to s tím nulovým zájmem, který vždy stojí za nějakým zdejším vylepšením...

vezír
vezír 05.09.2019 v 22:43

Nechci jako vám tady radit žejo ale když si tu provozovatelé budou čítat ty vaše rádoby vtipný komentáře fakt jako myslíte že budou mít chuť vám tu na něco ještě vodpovídat a vysvětlovat?? nechápu

reader.007
reader.007 05.09.2019 v 22:49

vezír: na nevodpovídání a nevysvětlování jsme tady zvyklí, buďte klidná :-)

vezír
vezír 05.09.2019 v 23:01

reader - není se čemu divit žejo

reader.007
reader.007 05.09.2019 v 23:30

vezír: naopak, my se tu divíme poměrně často. Většinou však nikoliv odpovědím nebo neodpovídání na otázky, ale nesmyslným změnám. To už je taková ošklivá choroba těch, kteří se angažují v nějakém projektu, případně jim na něm dokonce i záleží.

JáJejí
JáJejí 06.09.2019 v 07:42

Opět nevím, zda je to jenom můj problém, ale hodně mě zlobí, že když aktuálně NEJSEM přihlášená a chci si některou knihu (třeba z přehledu týdenních novinek) přidat do seznamu Chystám se číst přes tlačítko Přidat do mých knih, nevrátím se po přihlašovacím dialogu na detail knihy, ale na úvodní stranu DK.

Je to malichernost, vím, ale na rozdíl od jiných občas tu poptávaných funkcionalit je jednoduše programově řešitelná.

Text příspěvku byl upraven 06.09.19 v 08:50

siena
siena 06.09.2019 v 10:06

vezír, ono to je to jediné, co nám zbývá...čemu se pomalu, ale jistě, začínám podivovat, kdo vlastně "jste". Jediná vaše "komentátorská" aktivita je, takříkajíc, poslat nás, ty velké zdejší nevděčníky, do háje zeleného...to nejspíš nebude náhoda...

vezír
vezír 06.09.2019 v 10:11

reader - když nevidíš zázemí provoz čísla a tak tak nedokážeš posoudit co je a není nesmyslná změna --- můj názor--
siena - tvůj příbuznej

siena
siena 06.09.2019 v 10:14

vezír, víte co mne nejvíce fascinuje na některých uživatelích? Že kritizují druhé za všelijaké prohřešky, a sami se jich dopouštějí.
Ale děkuji, svým způsobem jsem odpověď dostala, a nejen asi já, v té reakci na reader.007, myslela jsem si to.

vezír
vezír 06.09.2019 v 10:40

Provozuju podnik a je vidět jak sou lidi všude stejný . ví kulový ale chytrý sou nebo si to myslej Zrušíš drink pač ho pije málo lidí a ty lidi maj blbý řečí že ho pilo dost lidí a proč už se neprodává ale nechápaj že ho musíš vodebírat v nějakym množství aby byla dobrá cena a když se pije málo tak se pije málo jenže lidi sou chytrý tak jako tady :-C

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 06.09.2019 v 10:54

Vidíte, Sieno, konečně vám to někdo vysvětlil! Pití za peníze se porovnává s funkcí stránky zadarmo! Konečně jsem to pochopila i já! Měla by jste i vy!
:D
Dnes je poslední den, kdy by mělo být hezky. Má to prý něco společného s tlakem a podobné věci. Že ven vylézají tvoři, kteří si myslí, že je jaro. Ale to je mýlka. Všichni zítra v té zimě umřou a do jara je opět zase neuvidíme. Koloběh přírody aplikovatelný na tuhle databázi mnohem víc než hrušky a jablka pití za peníze a funkce zadarmo...



Vložit příspěvek