Jak skrýt vlastní seznamy?


alexandra111
alexandra111 10.12.2019 v 10:25

Dobrý den,nelíbí se mi,že všichni členové databáze můžou nahlížet do mých seznamů. Měla by být možnost,to vypnout nebo zapnout,jak kdo chce. A když už to nejde v té hlavní nabídce,tak aspoň pro mé Vlastní seznamy,ty by opravdu měly být jenom mé vlastní,nebo pro mé oblíbené uživatele.Děkuji

Balumba
Balumba 11.12.2019 v 11:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Nelmal
Nelmal 11.12.2019 v 12:28

Také jsem se domnívala, že vlastní seznam je jen můj. Bohužel není.

Text příspěvku byl upraven 11.12.19 v 14:33

Blondebookdevil
Blondebookdevil 13.12.2019 v 10:01

Mě by zase zajímalo, proč mám svůj seznam "Chci si koupit" skrytý, navíc když to má tu funkci, že to někomu pošlu, aby mi případně vybral dárek, ale on se přes ten odkaz vůbec nedostane. Někdo ví, co s tím?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 13.12.2019 v 10:05

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 13.12.2019 v 10:29

Blondebookdevil, je to informace z 11.3. 2019...
https://www.databazeknih.cz/novinky-na-webu

Text příspěvku byl upraven 13.12.19 v 10:30


Naias
Naias 13.12.2019 v 16:32

Blondebookdevil, pomocou toho odkazu sa do zoznamu Chci koupit dá dostať bez ohľadu na to, že ho má užívateľ v profile nedostupný.

Blondebookdevil
Blondebookdevil 14.12.2019 v 10:33

Děkuji všem za pomoc. :)

luculi
luculi 15.03.2020 v 18:41

Taky souhlasím, byla bych ráda, kdyby byla ještě varianta neveřejného seznamu jen pro mé oči...

ilikemyself
ilikemyself 13.11.2020 v 06:07

Súhlasím..a nie len že užívatelia ale ani nemusíte byť registrovaný a stačí vám cez Google len tak natukat stránku a vidíte "súkromné" zoznamy verejné pre všetkých

nejakdivne
nejakdivne 03.01.2021 v 16:35

Myslim, ze je zbytecne plytvat slovama - ani po roce tuhle situaci majitel webu neadresoval.
Hlavne, ze penizky z reklamy chodi, data uzivatelu nikoho nezajimaji. Klasicky cesky pristup.
Ted musim zrusit sve pracne vytvorene seznamy.

Nez bezpecnostni diru zaplatate, alespon upozornujte lidi ze to jsou verejne informace, jinak je to v podstate situace na zalobu!
Diky.

Naias
Naias 03.01.2021 v 16:48

Nejakdivne, to si robíte srandu, však? Zistiť, že sú to verejne prístupné informácie, je záležitosť pár sekúnd, napríklad odhlásiť sa a skontrolovať, či sú osobné zoznamy vidno. A vôbec, z akého dôvodu by mal človek automaticky predpokladať, že ich uvidí len on a nikto iný? Lebo medveď? Tento postoj "myslím si, teda viem", ma neprestáva fascinovať.

Nelmal
Nelmal 03.01.2021 v 18:23

Na žalobu ? ????tak určitě ????
Každopádně původně jsem se také domnívala, že vlastní znamená moje, znamená vidím jen já.

Naias
Naias 03.01.2021 v 18:48

Tak po prvé, vlastné zoznamy sa delia na osobné a verejné a nechce mi dúfam nikto tvrdiť, že si myslel, že vlastné verejné zoznamy uvidí len on sám. Po druhé, ak by sa tie osobné zoznamy volali súkromné, pochopila by som to rozhorčenie, že sú prístupné verejnosti. Tak ako nie je pre iných viditeľná súkromná poznámka pri knihe. A po tretie, ak nestačí toto, tak fakt už neviem. https://www.databazeknih.cz/napoveda/navody#seznamy
Osobní seznamy
Tyto seznamy se nezobrazují v hlavním menu v sekci Seznamy, ale pouze ve vašem profilu (kde si je však mohou zobrazit i ostatní uživatelé.)

Nelmal
Nelmal 04.01.2021 v 11:48

Ano, opakuji znovu, že jsou vlastní seznamy osobní soukromé jsem se domnívala původně také. Považuji to za nedostatek či nedomyšlenost, že tomu tak není. Každopádně jsem to odhalila okamžitě a nijak mě to dále netrápí.

Nelmal
Nelmal 04.01.2021 v 11:51

A když hledáte důvod, proč tomu tak původně bylo, asi jsem se nechala zmást slovem osobní.
Dále tím rozdělením na veřejné a osobní, že jsou oba veřejné, mě v tu chvíli opravdu nenapadlo :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.01.2021 v 12:00

Nelmal: Já si to tak taky dřív myslela, ale nevadí mi to ;) ale potom by asi šlo jinak špatně vést seznamy u knihy. Stačí že tam je už ta tajemná komora s poklady "Chci si koupit"....

Text příspěvku byl upraven 04.01.21 v 12:54

Naias
Naias 04.01.2021 v 12:08

Nehľadám dôvod, prečo to ľuďom napadne, rada by som poznala dôvod, prečo to považujú za isté a neobťažujú sa svoju domnienku overiť. A ešte sa rozčúlia, keď zistia, že boli úplne vedľa. To potom čumím.

sola_lupa
sola_lupa 05.07.2021 v 08:34

Databáze knih tohle nenabízí. Některé zahraniční databáze (ne tedy zrovna knižní, ale filmové) automaticky udělají seznamy neveřejnými, dokud si někoho z databáze nepřidáte mezi přátele. Potom jsou seznamy viditelné pouze pro něj. Zrovna tohle mi přijde právě jako dobrý nápad, aby se mohl každý uživatel databáze rozhodnout, které všechny seznamy a informace o jeho profilu budou v jaké míře veřejné - zda v rámci databáze, přátel na databázi či celého internetu. :)



Vložit příspěvek