Novinky na webu

Abyste byli informováni, níže najdete info o nových funkcích webu.


21.09.2021
Dolů na stránku s archivem inzerátů jsme přidali odkaz pro hromadný přesun aktivních inzerátů do archivu (např. když nebudete dlouhou dobu online apod.)


20.09.2021
Hojně využíváte možnost vytvářet si vlastní seznamy knih.

Od teď si můžete vytvářet i skryté seznamy, které nikdo kromě vás napříč stránkami neuvidí. Hodit se to může např. pro seznamy typu "Knihy, které koupím k Vánocům svým blízkým"... :-)


14.09.2021
Když se rozhodnete prodat některou knihu z vaší domácí knihovny, v sekci Knihotéka (úplně dole) najdete odkaz na přehled knih, které jsou právě poptávány v bazaru, a vy je zároveň vlastníte :-) Snadno tak můžete rovnou oslovit potenciální zájemce...


31.08.2021
Přepracováno zobrazení Čtenářské výzvy v hlavním menu.

Přidáno filtrování kategorií v sekci Novinky.


16.08.2021
Přepracováno zobrazení kategorie Seznamy (Komunita -> Seznamy).

Kromě "osobního" a "veřejného" přibyl nový typ seznamu "Společný". Společný seznam je stejný jako Veřejný, ale knihy do něj může doplňovat kdokoliv z uživatelů. Nejčastější knihy jsou pak zobrazeny nejvýše. Společnými silami můžeme vytvořit zajímavé seznamy ;-)


28.07.2021
V detailu knihy byla záložka "Část díla" změněna za záložku "Podobné", kde najdete (a můžete doplňovat) podobné knihy. Část díla nově najdete v pravém sloupci, kde byly doteď Podobné knihy. Umístění obou kategorií bylo prohozeno. Důvodem je, že povídky, pohádky nebo básně jsou pouze u menšího množství knih v databázi, kdežto Podobné knihy mohou být u všech knih.

V detailu jiného uživatele je pod základními údaji nově kategorie "Nové knihy v seznamech", kde naleznete pár jeho posledně zařazených knih.


14.07.2021
Autorova ocenění najdete nově pod záložkou Životopis.


21.06.2021
Upravena pravidla pro vkládání dosud nevydaných knih. Vkládaná kniha nemusí vyjít do roku od vložení na web, ale stačí aby vyšla příští rok.


01.06.2021
Od dnešního dne musí nově registrovaní uživatelé ohodnotit alespoň 20 knih, aby se jejich hodnocení začalo započítávat do celkového hodnocení daných knih, a aby mohli začít vkládat komentáře.


28.05.2021
Konkrétním uživatelem přidané knihy, autory apod. naleznete v uživatelském profilu pod odkazem Statistiky. Přerod jsme udělali postupně, abyste si stihli zvyknout, že se to přesouvá do Statistik...
Pro zobrazení knih je sice nutný klik navíc, ale důvodem je, že ve Statistikách máme místo pro více dat (nechtěli jsme zahlcovat stránku profilu). Někdo psal v diskuzi, že klikat vícekrát je cíl, to je však nesmysl. To bychom všechen přidaný obsah dali rovnou do profilu. Tímto bude naopak kliků méně, protože budou data více schovaná. Přehlednost je však důležitější, a kdo chce, najde si to.


22.05.2021
Opravena chyba se zlobícím datem začátku čtení knihy.


27.04.2021
Rozhodli jsme se vám nabídnout možnost vypnout si na webu bannerovou reklamu. Více zde.


20.04.2021
V Rozšířené variantě bazaru můžete nově jedním tlačítkem zvýšit cenu poštovného u všech vystavených inzerátů.


13.04.2021
Kromě povídek je možno ke knihám nově přidávat také pohádky a básně ;-)


05.03.2021
Nově se po ohodnocení kniha automaticky přidá do Přečtených. Pokud by vám to nevyhovovalo, můžete si tuto funkci vypnout v Nastavení (ozubené kolečko) -> Praktické.


06.12.2020
V bazaru zaveden stav knihy:
Nová
Jako nová
Lehce opotřebovaná
Opotřebovaná
Špatná


09.11.2020
V Přečtených knihách, Knihotéce,... (i vlastních seznamech) můžete u konkrétní knihy pomocí ozubeného kolečka pokračovat odkazem "upravit", kde si můžete jednak měnit datum zařazení, a přibyla zde možnost i přidat/upravit soukromou poznámku (doteď pro ní byl samostatný odkaz, ale zde to bude vše pohromadě).


24.10.2020
Do uživatelského profilu přidána kolona "Nedočtené". Takže pokud jste i přes snahu "nedali" některé knihy, sem s nimi. Časem se samozřejmě objeví i žebříček, který by mohl být zajímavý.


07.10.2020
V případě, že se přidávaný citát k autorovi vztahuje k nějaké knize, je nově možno k citátu knihu připojit.


26.09.2020
Odteď můžete do Přečtených přidat jednu knihu vícekrát (re-reading), nebo do Knihotéky všechna vlastněná vydání knihy.
Snažili jsme se to vymyslet tak, aby to bylo jednoduché, intuitivní, a nenabouralo jednoduchost fungování tlačítka "Přidat do mých knih"
Když tedy v detailu knihy najedete na "Přidat do mých knih" a zaškrtnete např. Knihotéka, vpravo se vám objeví ozubené kolečko. Kliknutím na něj se načte stránka, v níž uvidíte všechna vydání této knihy ve vaší Knihotéce. Zároveň odtud lze přidávat další, či mazat stávající. Před kolečkem je vidět i počet již zařazených vydání ve Vaší knihotéce (u Přečtených počet přečtení dané knihy.)