Technické potíže?


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 15.04.2021 v 11:13

Už je to vlákno zpátky....nezmizelo, jenom nefungují odkazy

Text příspěvku byl upraven 15.04.21 v 11:35

Marthas
Marthas 16.04.2021 v 18:08

Koukám, že se tu dějí velké věci, vždycky když tu nejsem.-) Jo, podobnej problém jsem měla už předevčírem v noci a zůstala jsem tu viset, po půlnoci.
Koukala jsem, že hodnocení by snad už mělo být ok nebo se pletu?

vercatko20
vercatko20 17.04.2021 v 20:01

Dobrý den, ode dnes se mi všude na DK objevují vyskakovací reklamy. Mám aktivovaný AdBlock, který mi funguje (všude jinde mi reklamy a bannery blokuje), ale tady mi to nepomáhá, i když ručně zablokuju, po aktualizaci stránky mi tam skočí jiná :(
Chápu, že DK musí asi z něčeho žít, ale do dnes jsem tu reklamy nikdy neměla (při používání AdBlock).
Prosím o nápravu, je to velmi obtěžující..

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.04.2021 v 20:05

Vercatko20: asi záleží na prohlížeči. Já je mám vypnuté v jeho nastavení, adblock nemám, a reklamy nikde...

vercatko20
vercatko20 17.04.2021 v 20:12

Lenka.Vílka: Používám pořád stejný prohlížeč, už rok a půl (nebo jak dlouho tu jsem) a nikdy se mi tu neobjevily. V nastavení jsem nic neměnila, AdBlock svítí jako vždy a jsem tu skoro denně, objevilo se to zničehonic až dnes..
Tak netuším.. ale začínám z toho být mírně otrávená :D

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 17.04.2021 v 20:15

Vercatko20: Už to sem psal jeden člověk včera, že to je teprve od teď. Napadlo se mě na to zeptat. Co jsem přesedlala na operu, nemám žádné problémy. I bez vedlejšího programu..


vercatko20
vercatko20 17.04.2021 v 20:17

Lenka.Vílka: Aha, tak ten komentář jsem asi přehlédla. Nicméně zkusím tu Operu.. děkuji :)

vezír
vezír 17.04.2021 v 21:05

Dobrý den do dnes jsem do vašeho baru chodila s vlastním chlastem ale od včerejška tam máte kamery a nejde to chápu že musíte z něčeho žít ale ráda bych zas chodila s vlastním chlastem díky za odmontování kamer

reader.007
reader.007 17.04.2021 v 23:18

Jo, taky mi to poslední 2 dny skáče s reklamama adblock neadblock a ano, je to nesmírně obtěžující. Zkusila jsem ho vypnout a zase zapnout, zatím bohužel bez výsledku a vůbec nechápu jak to někdo takhle může snášet celá léta.

Milá vezíre, do dnešního dne jsem na tomhle webu nabrigádničila takových hodin, že co se týče "vlastního chlastu", nemám černé svědomí ani omylem.
To že je web knižním webem netvoří žebříčky, statistiky a to jaké písmo je zde použité, nebo jakou má barvu (o těch ostudných odkazech "kup novou knihu" nemluvě), ale knihy zde vložené a uživatelé zde registrovaní (kteří přišli, světe div se, za knihami a informacemi o nich).

Takže ano, chci aby se ty kamery sundali, ale asi na ně budu muset zkusit vzít větší šutr.

Text příspěvku byl upraven 17.04.21 v 23:35

Marthas
Marthas 17.04.2021 v 23:39

To reader.007: Palec hore. Trefne recene.

Eldar80
Eldar80 17.04.2021 v 23:51

vezír: Velmi přesně.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.04.2021 v 06:10

A co místo šutru změnit prohlížeč? Sice to už nebude znít tak drsně v projevech, ale pokud někomu jde jenom o ty drsný projevy místo toho, aby si poradil, tak už mlčím.

Mě to tady cca dva roky zpět poradil jeden uživatel a od té doby nevím, co je to reklama. Ale pokud se někdo raději sekne, aby mohl mít svoje prohlášení, ať si je má, ale neplašte tím, prosím, ostatní, že situace nemá řešení. Dík za pochopení :)

Text příspěvku byl upraven 18.04.21 v 07:01

siena
siena 18.04.2021 v 07:41

Tak já adblock nemám, přesto... Do dnes to byly reklamy jen statické, na ty jsem si zvykla, ty mne už ani zvláštně nepohoršují, tedy o některých si říkám, že ty by snad na knižním webu nemusely být. Co mne ale asi již druhý den vytáčí, jsou reklamy zvukové, které se samovolně spouštějí. Co je moc, je moc!

Sama tedy nejsem žádným vkládacím rekordmanem, přesto si dovolím říct, že si, vezir, svůj komentář laskavě strčte za klobouk! Na druhou stranu, což je samo o sobě zajímavé, vždy se "vynoříte" ve chvíli, kdy se tu kritizuje nastavení zdejších stránek... Opravdu zajímavá tato frekvence...

siena
siena 18.04.2021 v 07:52

Lenka.Vílka, a proč měnit prohlížeč kvůli DK? Ještě bych mohla přestat na DK chodit, a také bych neměla problém. Ale je opravdu úsměvné jak ti, kteří se tu pohoršují nad příspěvky, kritizující zdejší reklamu, jsou ti, kteří si reklamu "vypli". To taky nevymyslíš...

pobijecmuch
pobijecmuch 18.04.2021 v 08:30

Požadavek o nápravu reklamy vůbec nepatří do vlákna - technické potíže. To je problém na straně uživatele.

Text příspěvku byl upraven 27.04.21 v 11:51

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.04.2021 v 08:44

Sien, tohle je už přes čáru, ne? Tak se najde najde nějakej hodnej blbec, kterej poradí a reakce je: "A co bych já něco měnila, já jsem hrdá, ať se změní databáze, je to přeci zadarmo, tak by to kvůli mě měli udělat." Místo toho, aby uživatelé byli rádi, že JE možnost reklamě se vyhnout, slyším jenom věci proti.
Výměna prohlížeče je maximálně na pět minut v závislosti na vašem internetovém připojení. A pokud jste vy ten hrdý typ, až budete mít něco s očima, plakat nebudu.
Jsem alergik a jas všeho mám skoro někde v barvě šedé, takže jsem byla hodně ráda, když jsem zjistila, že jsou prohlížeče, které při správném nastavení, nepustí nic dál. Pardon, ale při vaší reakci je těžké brát vás vážně. A není mi vás líto, že tam něco skáče, až z toho bolí hlava.
Nebo vy si snad nekoupíte brýle, protože hůř vidíte? Je to řešení. V případě dk je řešením trochu si s ní pohrát ze strany uživatele. Tohle řešení nepřijmete, ale brýle si koupíte ráda, že?
Tady logika vážně odešla někam do karantény :( protože já teď nemám reklamy vůbec nikde. A že jsou hodně populární ty posouvací, na kterých leží text, takže jede reklama společně s vaším rolovánim. Ty jsou nejotravnější. Škoda, že si už nepamatuju, jaký to je otravný pocit. Ach, ne, je to krásné nic vedle textu nic nevidět

Pokud si reklamy někdo nechce vypnout s cílem, aby působil, že je ve věčné opozici, protože na tom zde má založenou image, tak to je věc jiná. (Ale nevím, co z toho má. Nikdy se nestane, že tady nebudou. A veřejně vám postup majitel asi nenapíše. To by asi šel proti těm, kdo to tady mají. A to by asi byl problém. Navic, když se tady vždy po vytažení opět na světlo, najde a napíše řešení, ale to jsme zpět u té image.) V tom případě mlčím a nechám ho samozřejmě stěžovat si dál. Ale jsem moc ráda, že je tady i dost jiných uživatelů, kteří jsou otevření řešení. To je fajn :)

Text příspěvku byl upraven 18.04.21 v 08:52

siena
siena 18.04.2021 v 08:47

pobiječmuch, jak říkám, opravdu zábavné tu číst pohoršující a zesměšňující, a snad opravdu zbytečné, příspěvky od těch, kteří si "umí poradit". Já bych ani nereagovala, nebýt příspěvku vezir, ono, co je moc, je moc.
Ale zastavila bych se ještě u jednoho zdejšího problému, který nakousla i reader.007. Vezir, když nás tu tak poučujete o "vlastním chlastu", čekám, že se přidáte k nám, kteří už o tom zde píšeme delší dobu. A to je nerovný přístup poptávkových inzerátů v současném nastavení Bazaru. A o tom ostudném upozorňování na jejich podávání ani nemluvě!

siena
siena 18.04.2021 v 08:58

Jaj, Lenka.Vílka, opravdu komické, jak vy, která jste hrdá na to, že si tu reklamu vypla, dokonce se cítíte dotčená tím, že vám, my všichni, neděkujeme za vaše rady, tu píšete o databázi zadarmo. Kde já prosím, a opravdu mne ocitujete, píši cosi o tom, a kdykoliv v minulosti, že tu DK má cosi udělat kvůli mně, Nenapsala jsem ani řádku! A nebýt toho nehorázného příspěvku vezir, tak bych mlčela dál.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.04.2021 v 09:12

Možná už je to prostě trapný a jo, nám, co si umíme otevřít hlavu a nechat si poradit, zase přijde zábavný tenhle scénář.
Vždycky někdo přijde s připomínkou na reklamu a strhne se lavina komentářů, co si na ní začnou stěžovat taky. Potom někdo někomu poradí, jak se reklamy zbavit, a schytá to. Si nemyslete, já nad tím strávila skoro půl hodiny, než jsem přišla na správné nastavení. To bylo docela vtipný. Jak na to přijít, aby mě to zároveň neustále automaticky odsud neodhlašovalo. Kvůli těm sušenkám oreo. Nikdo mi návod nedal a metoda, pokus omyl zabrala. Takže jo, pokud někdo raději věnuje energii do podobných příspěvků, místo půl hodiny hraní s nastavením (je mi jasný, že to dost lidí dalo na pár kliků, já fakt ne), tak je to jeho věc.
Ale i tak moje dobré já vyhrává. Cizímu (čti neznám ho z diskuse) nicku vždy ráda poradím. Mě tehdy taky někdo poradil. A že měl trpělivost. Než jsme došli k tomu, že adblock se se mnou nechce kamarádit. To bylo docela náročný.

Si pamatuju, jak jsem byla na zácviku v call centru. A dodám, že jsem na technologie fakt nulový expert. A zamrz nám počítač. Restart na dálku přes IT, jinak to nejde, řekl mi. Zavolej tam.
Tak jsem nahlásila, co se stalo a IT pracovník řekl: Vyfoťte mi to printscreenem a pošlete mailem.
Můj školící mi řekl, že si jde pro kafe, protože tohle bude asi na dlouho. Hele, i já jsem v ten moment pochopila, že ze zamrzlýho pc nepošlu email...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.04.2021 v 09:13

Siena: tak si představujte, že tam není a mlčte. Skvělej nápad ;)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.04.2021 v 09:19

A Sien jo, trochu mě uráží, že místo toho, aby někdo byl rád, že mu někdo další pomůže, jenom držkuje. Já si prostě reader.007 prostě nedokážu představit jako sedmdesátiletou babču z důchoďáku, co si něco neumí nastavit v pc. Podle mě by to dala.
Že se vezír už neukáže, nebo až za chvíli, a zase s nějakým zásadním moudrem, víme už všichni. Ale uznávám, tu hru hrajeme perfektně. Všichni. Režisér bude hrdý.

siena
siena 18.04.2021 v 10:00

Lenka.Vílka,prosím, nechte si to držkování od cesty. Kdybyste si přečetla co jsem vlastně napsala, první můj příspěvek, možná byste pochopila, že mi nejde ani tak primárně o ty reklamy, ale o to, že se tu, a opakovaně, stále dokola vytahuje jako argument nejvyšší zdejší "zadarmo". A to zase uráží mne, a zdá se, že nejen mne, a nevidím důvod, proč bychom se nemohli ozvat.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.04.2021 v 10:07

Sieno: a vám ty reklamy nevadí? Že nejste ráda za možnost je vypnout? Prostě jste3si na ne zvykla úplně stejně jako na místní plevel. Já si na plevel taky zvykla, ale ma reklamy ne.

Ehm, ehm, pane režisére velký vezíre, jedeme dobře? Nebo ten poslední part znovu? Za mě to tam už ztrácí šťávu. Ale samozřejmě, je to čistě na vás!

vezír
vezír 18.04.2021 v 10:11

siena -- nehorázný??? Nehorázný je někoho okrádat a ještě se ho ptát jak ho okrádat dál
-stejnej argument je:: já už sem do tý kavárny nachodila 2 roky takže jsem už majiteli nechala nějaký peníze vydělat teď už tady teda můžu s čistým svědomím občas něco ukrást

vezír
vezír 18.04.2021 v 10:14

siena 2 -- nerovnej přístup v bazaru a proč by musel bejt rovnej?? to nezáleží na nás ale na tom jak si to tu provozovatelé udělaj ne?? asi k tomu nějakej důvod maj a do toho je nám kulový



Vložit příspěvek