Technické potíže?


jamajka99
jamajka99 06.02.2021 v 16:04

Dobrý den, během 3 dnů mám 4 rezervace na tentýž titul. Rezervace nebyla ani odškrtnuta, upraveno ručně. Domnívala jsem se, že v případě rezervace knihy je automaticky označeno rezervování, které vidí i případný nový zájemce. ?!?! Včera jsem psala, dnes doplňuji. Přišla mi další - pátá - objednávka na tutéž knihu. Přestože jsem včera ručně odškrtla rezervaci, nebylo to tam, odškrtla jsem tedy znovu a napsala i do textu nabídky. Zajímalo by mi, jestli, ten kdo si otevře detail mého inzerátu vidí, že kniha už je objednána. Díky za odpověď.

Text příspěvku byl upraven 07.02.21 v 15:21

Dan
Dan 08.02.2021 v 22:12

Omlouvám se za potíže posledních minut, web už by měl fungovat opět dobře. (ještě chvíli se někde nebudou zobrazovat vlastní uživatelské seznamy) , díky za pochopení.

zlinissi
zlinissi 08.02.2021 v 22:22

Dobry vecer, rada bych se na vas obratila s prosbou/dotazem. Dnes vecer mi temer vubec nejela databaze, kdyz uz, tak se nacitala strasne pomalu a nakonec mi z niceho nic zmizely vsechny vlastni seznamy (bylo jich sest). Nezobrazuji se mi po prihlaseni ani z PC, ani z mobilu.
Slo by je ziskat zpatky?
Predem dekuju za odpoved,
E.K.

Eldar80
Eldar80 08.02.2021 v 22:24

zlinissi: Už by to mělo být v pořádku. Dan to napsal do tohoto vlákna:
https://www.databazeknih.cz/diskuze/chyby-na-webu-6/technicke-potize-1880/str-56#new

Marthas
Marthas 09.02.2021 v 20:50

To jamajka99: Ad: rezervace knihy: Pokud myslíte knihu Tajemství smrti a života..., tak tedy já jako cizí uživatel, tam vidím pouze vámi připsanou doušku rezervovaná, ale systém nehlásí, že by tam byla rezervace, tak jako se to kdysi zobrazovalo a zkoušet to nebudu si ji objednávat. Nechci, abych byla sedmá.-)
Píšu vám jako obyčejná uživatelka a upozorňuju, že když nenapíšete, která.. Tak vám to ostatní obyčejní uživatelé nemohou potvrdit ani vyvrátit a doporučuju vám: hoďte problém rovnou adminovi do https://www.databazeknih.cz/napiste-nam

My vám pomoci nemůžeme.

Rolnička2771
Rolnička2771 18.02.2021 v 09:10

Dobrý den, psala jsem již na technickou podporu, ale bohužel nepřišla mi na dotaz odpověď, a ani aspoň zpráva, že se budou věnovat našemu dotazu. V tomto případě, jsme zvolili tuto možnost se dopátrat následujícího problému.
Vždy když nám přijde zpráva DK, není přeposláno oznámení na náš uvedený e-mail. Pro nás je to velký nedostatek, za prvé-objednávka na knihu byla učiněna už v lednu. V našich silách není ještě kontrolovat učiněné objednávky a dotazy na Vašich stránkách.
Doufám, že došlo jen dočasné chybě. Jinak bychom prodej museli ukončit, jde o naší prestiž u kupujících a zvláště když jsme obchod kde každá částka je na postižené klienty.

S pozdravem Marková - Diakonie ČCE "Obchod dobré vůle"


Dan
Dan 18.02.2021 v 09:20

to Rolnička2771: Dobrý den, bohužel se zdá, že Vám nepřišel ani email z technické podpory... zkuste se, prosím, podívat, zda vám emaily neskáčkou do Spamu.

to jamajka99: Rezervaci u inzerátu můžete zapnout ručně pouze vy, ani to však nemusí zájemce odradit...

Rolnička2771
Rolnička2771 18.02.2021 v 09:33

Bohužel do spamu nám nic nespadlo, a z jiných stránek nám chodí zprávy naprosto v pořádku. To víme, že rezervaci nastavujeme my, ale jde o to, že nemůžeme každý den kontrolovat na stránkách zda nepřišla nová zpráva od nakupujících.

E.Marková - obchodní referent

Koka
Koka 18.02.2021 v 09:40

Rolnička2771
- většinou ty zprávy, co mi přijdou z DK e-mailem, nespadnou ani do příchozí nové pošty, ani do spamu, ale mi spadnou do rubriky Hromadné, neboť je "systém" vyhodnotí jako reklamní sdělení. Zkuste se podívat tam.

Rolnička2771
Rolnička2771 18.02.2021 v 11:31

Bohužel, zprávy nejsou vůbec nikde. Zkusila jsem zadat naší druhou adresu, udělat přes vlastní přihlášení objednávku a opět na e-mail oznámení nepřišlo, ani nikde není v druhé adrese. Náš IT technik zkontroloval správnost v adresách a potvrdil, že není chyba na naší straně. Zajímavé je, že odjinud přichází oznámení v pořádku. Tento problém je od začátku roku, dříve bez problémů.

Diakonie ČCE - Obchod dobré vůle Marková

Johule
Johule 20.02.2021 v 10:12

Poslední (minimálně) týden se mi děje, že po přečtení knihy zmizí ve výpisu přečtených knih datum začátku čtení a zůstanou jen otazníky. Tuší někdo, kde může být problém?

Eldar80
Eldar80 20.02.2021 v 16:19

Johule: Také jsem si toho všiml. A u jiných uživatelů se to taky děje. Zhruba od 11. února. Už jsem tento problém nahlásil přes Napište nám. Dokonce mi už odepsali, že by to mělo být opraveno.

kapr
kapr 22.02.2021 v 14:28

V nouzi pomůže jednovětý komentář zakončený datem.

KnihomolkaEva
KnihomolkaEva 04.03.2021 v 20:23

V mé čtenářské výzvě není vidět, jak jsem knihy hodnotila a kniha, kterou jsem dnes přečetla, tam zůstala zašedlá.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.03.2021 v 20:46

Efča.M: Druhá část bude chyba, ale ta první rozhodně ne. V seznamu knih výzvy se hodnocení nikdy nezobrazovalo.

InaPražáková
InaPražáková 04.03.2021 v 20:54

Lenka.Vílka: Do včerejška se zobrazovalo, tím jsem si jistá :-) Ale třeba je to záměr, byť se mi verze s hodnocením líbila o dost víc.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.03.2021 v 21:03

InaPražáková: fakt jo? To mi uniklo. Fakt? Pardon za matení :( ale je pravda, že dva dny zpátky zmizely hvězdy od příspěvku na profilu a teď jsou zpátky.
Ještě jednou se omlouvám :)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.03.2021 v 21:16

Takže ne technická potíž, ale změna v databázi..ale ty obálky vážně blbnou, teď vyzkoušeno :( takže to nejde nikomu :/

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.03.2021 v 21:17

Hvězdičky jsou zpět, asi se v tom zrovna tedy šťourají a zítra bude ok ;)

InaPražáková
InaPražáková 04.03.2021 v 21:32

Lenka.Vílka: V pohodě.
Já takovéhle změny ani nehlásím a neřeším, většinou se to do druhého dne vrátí ke starému vzhledu.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 04.03.2021 v 21:40

InaPražáková: alespoň na tom jde hezky poznat, jak si tady člověk všimá věcí kolem sebe. Je pravda, že něco vidím hned, ale jsou věci, že i kdyby mě někdo bil a bil, prostě to nevidím :D

Zombeee
Zombeee 08.03.2021 v 12:03

Proč nejdou odebrat citáty z oblíbených? Když nějaký odeberu, sice mi na chvíli zmizí na dané stránce, ale stačí ji aktualizovat, nebo kliknout jinam a stále je v oblíbených.

Dan
Dan 08.03.2021 v 12:14

Díky, opraveno.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.03.2021 v 15:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 18.03.2021 v 16:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek