Technické potíže?

jamajka9906.02.2021 v 16:04

Dobrý den, během 3 dnů mám 4 rezervace na tentýž titul. Rezervace nebyla ani odškrtnuta, upraveno ručně. Domnívala jsem se, že v případě rezervace knihy je automaticky označeno rezervování, které vidí i případný nový zájemce. ?!?! Včera jsem psala, dnes doplňuji. Přišla mi další - pátá - objednávka na tutéž knihu. Přestože jsem včera ručně odškrtla rezervaci, nebylo to tam, odškrtla jsem tedy znovu a napsala i do textu nabídky. Zajímalo by mi, jestli, ten kdo si otevře detail mého inzerátu vidí, že kniha už je objednána. Díky za odpověď.

Text příspěvku byl upraven 07.02.2021 v 15:21

Dan08.02.2021 v 22:12

Omlouvám se za potíže posledních minut, web už by měl fungovat opět dobře. (ještě chvíli se někde nebudou zobrazovat vlastní uživatelské seznamy) , díky za pochopení.

zlinissi08.02.2021 v 22:22

Dobry vecer, rada bych se na vas obratila s prosbou/dotazem. Dnes vecer mi temer vubec nejela databaze, kdyz uz, tak se nacitala strasne pomalu a nakonec mi z niceho nic zmizely vsechny vlastni seznamy (bylo jich sest). Nezobrazuji se mi po prihlaseni ani z PC, ani z mobilu.
Slo by je ziskat zpatky?
Predem dekuju za odpoved,
E.K.

Eldar8008.02.2021 v 22:24

zlinissi: Už by to mělo být v pořádku. Dan to napsal do tohoto vlákna:
https://www.databazeknih.cz/diskuze/chyby-na-webu-6/technicke-potize-1880/str-56#new

Marthas09.02.2021 v 20:50

To jamajka99: Ad: rezervace knihy: Pokud myslíte knihu Tajemství smrti a života..., tak tedy já jako cizí uživatel, tam vidím pouze vámi připsanou doušku rezervovaná, ale systém nehlásí, že by tam byla rezervace, tak jako se to kdysi zobrazovalo a zkoušet to nebudu si ji objednávat. Nechci, abych byla sedmá.-)
Píšu vám jako obyčejná uživatelka a upozorňuju, že když nenapíšete, která.. Tak vám to ostatní obyčejní uživatelé nemohou potvrdit ani vyvrátit a doporučuju vám: hoďte problém rovnou adminovi do https://www.databazeknih.cz/napiste-nam

My vám pomoci nemůžeme.

Rolnička277118.02.2021 v 09:10

Dobrý den, psala jsem již na technickou podporu, ale bohužel nepřišla mi na dotaz odpověď, a ani aspoň zpráva, že se budou věnovat našemu dotazu. V tomto případě, jsme zvolili tuto možnost se dopátrat následujícího problému.
Vždy když nám přijde zpráva DK, není přeposláno oznámení na náš uvedený e-mail. Pro nás je to velký nedostatek, za prvé-objednávka na knihu byla učiněna už v lednu. V našich silách není ještě kontrolovat učiněné objednávky a dotazy na Vašich stránkách.
Doufám, že došlo jen dočasné chybě. Jinak bychom prodej museli ukončit, jde o naší prestiž u kupujících a zvláště když jsme obchod kde každá částka je na postižené klienty.

S pozdravem Marková - Diakonie ČCE "Obchod dobré vůle"

Dan18.02.2021 v 09:20

to Rolnička2771: Dobrý den, bohužel se zdá, že Vám nepřišel ani email z technické podpory... zkuste se, prosím, podívat, zda vám emaily neskáčkou do Spamu.

to jamajka99: Rezervaci u inzerátu můžete zapnout ručně pouze vy, ani to však nemusí zájemce odradit...

Rolnička277118.02.2021 v 09:33

Bohužel do spamu nám nic nespadlo, a z jiných stránek nám chodí zprávy naprosto v pořádku. To víme, že rezervaci nastavujeme my, ale jde o to, že nemůžeme každý den kontrolovat na stránkách zda nepřišla nová zpráva od nakupujících.

E.Marková - obchodní referent

Koka18.02.2021 v 09:40

Rolnička2771
- většinou ty zprávy, co mi přijdou z DK e-mailem, nespadnou ani do příchozí nové pošty, ani do spamu, ale mi spadnou do rubriky Hromadné, neboť je "systém" vyhodnotí jako reklamní sdělení. Zkuste se podívat tam.

Rolnička277118.02.2021 v 11:31

Bohužel, zprávy nejsou vůbec nikde. Zkusila jsem zadat naší druhou adresu, udělat přes vlastní přihlášení objednávku a opět na e-mail oznámení nepřišlo, ani nikde není v druhé adrese. Náš IT technik zkontroloval správnost v adresách a potvrdil, že není chyba na naší straně. Zajímavé je, že odjinud přichází oznámení v pořádku. Tento problém je od začátku roku, dříve bez problémů.

Diakonie ČCE - Obchod dobré vůle Marková

Johule20.02.2021 v 10:12

Poslední (minimálně) týden se mi děje, že po přečtení knihy zmizí ve výpisu přečtených knih datum začátku čtení a zůstanou jen otazníky. Tuší někdo, kde může být problém?

Eldar8020.02.2021 v 16:19

Johule: Také jsem si toho všiml. A u jiných uživatelů se to taky děje. Zhruba od 11. února. Už jsem tento problém nahlásil přes Napište nám. Dokonce mi už odepsali, že by to mělo být opraveno.

kapr22.02.2021 v 14:28

V nouzi pomůže jednovětý komentář zakončený datem.

Efča.M04.03.2021 v 20:23

V mé čtenářské výzvě není vidět, jak jsem knihy hodnotila a kniha, kterou jsem dnes přečetla, tam zůstala zašedlá.

Lenka.Vílka04.03.2021 v 20:46

Efča.M: Druhá část bude chyba, ale ta první rozhodně ne. V seznamu knih výzvy se hodnocení nikdy nezobrazovalo.

InaPražáková04.03.2021 v 20:54

Lenka.Vílka: Do včerejška se zobrazovalo, tím jsem si jistá :-) Ale třeba je to záměr, byť se mi verze s hodnocením líbila o dost víc.

Lenka.Vílka04.03.2021 v 21:03

InaPražáková: fakt jo? To mi uniklo. Fakt? Pardon za matení :( ale je pravda, že dva dny zpátky zmizely hvězdy od příspěvku na profilu a teď jsou zpátky.
Ještě jednou se omlouvám :)

Lenka.Vílka04.03.2021 v 21:16

Takže ne technická potíž, ale změna v databázi..ale ty obálky vážně blbnou, teď vyzkoušeno :( takže to nejde nikomu :/

Lenka.Vílka04.03.2021 v 21:17

Hvězdičky jsou zpět, asi se v tom zrovna tedy šťourají a zítra bude ok ;)

InaPražáková04.03.2021 v 21:32

Lenka.Vílka: V pohodě.
Já takovéhle změny ani nehlásím a neřeším, většinou se to do druhého dne vrátí ke starému vzhledu.

Lenka.Vílka04.03.2021 v 21:40

InaPražáková: alespoň na tom jde hezky poznat, jak si tady člověk všimá věcí kolem sebe. Je pravda, že něco vidím hned, ale jsou věci, že i kdyby mě někdo bil a bil, prostě to nevidím :D

Zombeee08.03.2021 v 12:03

Proč nejdou odebrat citáty z oblíbených? Když nějaký odeberu, sice mi na chvíli zmizí na dané stránce, ale stačí ji aktualizovat, nebo kliknout jinam a stále je v oblíbených.

Dan08.03.2021 v 12:14

Díky, opraveno.

Lenka.Vílka18.03.2021 v 15:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka18.03.2021 v 16:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Vložit příspěvek
... 59 ...