Hladové hry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Minulost... Saul Laski, lapený v kleci Hitlerova konečného řešení, je jedním z obrovského zástupu lidí předurčených zemřít v nechvalně proslulém vyhlazovacím táboře v Chelmnu. Ač se svému osudu vzepře, stane tváří v tvář zlu staršímu a drtivějšímu než jsou nacisté... Současnost... Když se na základě tohoto setkání odhodlá za každou cenu přežít, vydá se na cestu trvající několik desetiletí, při níž navštíví několik kontinentů a nahlédne do nejtemnějších zákoutí historie dvacátého století. Odhalí tajné společenství bytostí, které pravděpodobně často figurují v pozadí těch nejstrašlivějších a nejnásilnějších světových událostí; bytostí, které zabíjejí na dálku a prostřednictvím zmanipulovaných prostředníků; bytostí obdařených psychickou schopností „používat" jiné lidi: číst jejich myšlenky, podrobovat je své vůli, vnímat jejich smysly, krmit se jejich emocemi, nutit je konat nepopsatelná zvěrstva. Trojice nejmocnějších příslušníků tohoto tajného řádu se pravidelně setkává, aby posoudila a porovnala úspěchy, které zaznamenává při svém promyšleném, krvavém tažení. Ovšem při jednom setkání se stane něco, čeho by se nikdy nenadáli... Saulovo pátrání má brzy dojít cíle a lovci a oběti se setkají v boji, jenž pronikne do samé podstaty lidského násilí a určí budoucnost našeho světa. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46282/hladove-hry-46282.jpg 4.2180
Série:

Doba mrchožroutů

Orig. název:

Carrion Comfort (1989)

Žánr:
Literatura světová, Horory
Vydáno:, Laser-books (Laser)
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (5)

Diskutovat
Ládja
05.11.2015

Ano, tato kniha je souborem Dob mrchožroutů v jiném překladu. Měl by to být lepší překlad, než předešlé knihy.

Wamann
04.11.2015

Je tato kniha souborem 3 knih Doby mrchožroutů v pevné vazbě nebo jak je to?

paulhunter
06.04.2011

Možná SPOILER Na straně 823 je bohužel chyba. Nebo mi to alespoń z následného textu vyplývá. Harod nemá být na poli A5, ale A4, tedy o políčko níže, než jak je to zobrazeno v obrázku.

pistalka
05.04.2011

Nejlepší bylo Zahájení, mělo i nejblíže k hororu. Střední hra byla obyčejná kriminálka, honička po Germantownu. Dočítám Koncovku a ta mi zase přijde až moc politická :)

Ale i tak je to dobrá kniha.

paulhunter
05.04.2011

Ještě jsem nedočetl, ale Střední hra byla podle mě opravdu slabá. Škoda.