Koupit knihy

Timothée de Fombelle

francouzská, 1973


Nahrávám...

Nová kniha

Vítr se zvedá

Vítr se zvedá - Timothée de Fombelle

V ukrytém údolí Isája, kde žije jen jediná rodina, se znenadání objeví bílý kůň. Malý Lan se nechá odnést na jeho hřbetě — a třináctiletá Alma se vzápětí vydá po bratrový... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (6)

3248
05.07.2021

Vango přečteno za dva večery. Nepamatuju si knihu, která by mě takhle přikovala během první stránky. Nebýt to rozděleno na dvě knihy, asi bych ignoroval, že už je 4 ráno a přečetl to naráz.
Tobiáš (souborné vydání) prakticky totéž. Bavila mne ještě víc díky přesahům příběhu. Už se moc těším na zbývající dvě.
Neobyčejný autor s neobyčejným vypravěčským talentem.

Ggggg830
11.02.2020

Úžasné nápady s jestě lepším zpracováním. Knihy mě dokážou rozesmát i rozbrečet a i když jsem Tobiáše Lolnesse četla už třikrát, vždycky se na něj znovu těším a je mi hrozně líto, když knihu dočtu. Ponořím se do děje tak, že zapomínám na okolní svět.

borknagar
21.03.2017

Výjimečný spisovatel, který svou fantazií mění knihy v dobrodružné klenoty. Nikdy nezapomenu na dobrodružství Tobiáše, na strasti mladého Vanga a vždy budu přemýšlet o životech pana Perla. Timothée de Fombelle je v kostce důvod, proč miluji knihy, čtení, kávu a klidné večery v křesle.......

Svatojánek
29.12.2016

Timothéé de Fombell je velice dobrý spisovatel s halvou plnou všelijakých nápadů a podle mě jeden z nejlepších spisovatelů všech dob.

asdfzxcv
19.06.2015

Tobiáš Lollness je moc hezký,ale mám radši Vanga-vtipná a napínavá kniha s hrdinou,kterého chce za 2.sv.války kdosi zabít kvůli jeho rodině,o níž sám nic neví.

RosMeggie
16.06.2013

Úžasný spisovatel se spoustou fantasie... Tobiáš Lolness patří mezi mé nejoblíbenější knihy... :-)