koupit eknihy

Richard Bach

americká, 1936, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Jonathan Livingston RacekMost přes navždyIluzePříručka mesiáše - Rady pro vyspělou dušiJediný

Autor

Richard David Bach se narodil v roce 1936 v Oak Parku (Illinois) jako syn Rolanda Roberta a Ruth Helen Bachových. Navštěvoval Long Beach State College (nyní Kalifornská státní univerzita, Long Beach) v roce 1955. Pracoval jako akrobatický pilot a pilot vojenského bombardovacího letadla, odborný letecký inst... celý životopis(zdroj: http://ld.johanesville.net/bach)

Komentáře (5)

Přidat komentář
DickBach
20.04.2016

Děkuji za úchvatné a hluboké knihy i za mé virtuální jméno. Hluboce se klaním a dýchám s vámi vůni staré kůže, leteckého benzínu a větru ve vzpěrách. Děkuji.

Al.lio
31.08.2014

Obdiv. Tolik krásných myšlenek a tolik svobody, které Bachovi knihy obsahují. S komentáři, které mluví o naivitě vůbec nesouhlasím. Jeho knihy jsou psány mezi řádky.
Nezbývá mi říct nic jiného, než děkuji. :-)

růža
20.08.2013

Jeden z mých velmi oblíbených autorů. Jeho kniha Racek je úžasná.

Bublinka78
14.01.2013

Podle mne je Bach člověk velmi pozitivní, který si z každé životní situace bere jen to dobré a tento přístup se mi libí. Může působit naivně a zjednodušeně a podobně i jeho díla. Mne to ale vžycky nakopne. No a pokud milujete létání, tak je Bach jednoznačná volba.

knedlik
11.06.2011

Richarda Bacha mám tak nějak zvláštně ráda. Člověk si přečte pár řádků na přebalu a řekne si, jak krásně, zasněně, pohádkově ten člověk píše. Přesto váhá, jestli uvnitř nebudou opravdu jen krásná slova a nic víc. Nicméně touha vás přemůže a po přečtení zjistíte, že vážně jen neplácá naprázdno, že v tom "prostě něco je". Něco, co vás donutí číst další a další a víc a víc...