Miloš Zeman

česká, 1944

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (9)

Přidat komentář
Kuža007
15.02.2019

Náš prezident Miloš Zeman je pro mě jedním z mála vzorů dnešního politika, bývalého premiéra a hlavně prezidenta republiky. Je to vzdělaný člověk, ví co chce, ví co potřebuje naše země, jak z politického tak z ekonomického hlediska. Jeho knihy jsou nádherné k zamyšlení a rád si je vždycky přečtu. Já jsem levicový člověk, a také proto ho mám rád, ale je to hlavně hlava státu a je bohužel smutné, že někteří lidé to neumí respektovat a nejraději by ho viděli v rakvi, mrtvého, a jeho státní pohřeb. Takoví lidé by se měli za sebe stydět a radši si dvakrát rozmyslet než něco napíšou nebo řeknou.

Lilithen
31.01.2018

Nejen z jeho mluveného projevu, ale i z jeho knih čiší naprostá nenávist ke každému, kdo zastává lehce odlišný názor. Je to neuvěřitelně zapšklý a pomstychtivý člověk, neschopný přiznat chybu a omluvit se. Kauza Peroutka je něco, co by se hodilo do Hrabalových knih, popřípadě do nějaké absurdní divadelní hry od Václava Havla.

de_baques
30.01.2018

Člověk, který doslova proti všem (kdo ovlivňují veřejné mínění) vybojoval druhý prezidentský mandát. Spisovatel narozdíl od VK není valný, ale prezident byť s řádkou chyb (kdo je nemá) je příkladný (zvlášť v kontrastu s hrozbou volby prázdného, beznázorového, jalového akademika)

Mety15
17.02.2017

Miloši, Miloši, to ti nestačí politika? Běž točit na YouTube. YouTube money by se hodily, ne?

Anawak
29.11.2016

Prezident ,který probouzi všechny pokrytce...Mluvi o problémech jak leži a běži ,odvážný člověk,kterých je boužel málo...

BarryBlack
03.03.2016

Další dělnický prezident. Hnus. https://www.youtube.com/watch?v=DCbiJVGPob8

tyzik.cejka
06.05.2013

další s komunistů ale dokáže bejt hezky legrační tim jak je zlej

1