Koupit knihy

Laini Taylor

americká, 1971


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (7)

Karou90
11.08.2019

Četla jsem zatím všechny knihy,které o nás vyšly. Před pár lety jsem narazila na Dceru kostí a zaujalo mě,že se příběh odehrává v Praze,byla jsem na knihu zvědavá. Okamžitě mě pohltila a stejně tak celá série. Co se týče Neznámého a Múzi nevytvořila jsem si k nim takové pouto jako ke Karou Akivovi. Ale i tak mě jejich příběh zaujal. Hlavní plus u mě má autorka za to jaký rozlehlý a propracovaný svět umí vytvořit, jak skvěle si umí pohrát s fantazií čtenáře. Laini Taylor je jedna z mých oblíbených autorek a těším se do jakého světa nás zavede další její kniha.

lucie7549
20.12.2016

Neví někdo kdy bude pokračování jejich knih o chimérách?

Kudrlinla
30.01.2015

Dokonalost, co jiného říct. Ačkoliv mě zmínka o Praze dokázala předem vyděsit takže knihy dlouho ležely v poličce až do nedávna. Jakmile jsem Dceru kostí a dýmu otevřela musela jsem ji dočíst za každou cenu. Jediné mínus je ukončení každého dílu. Jelikož překládání víc než chvíli trvá jsem napnutá až to bolí. Už aby byl poslední díl.

Markett
07.08.2014

Jejím stylem psaní jsem nebyla vůbec zklamaná. Kniha Dcera kostí a dýmu je naprosto dokonalá. :)

orangerose
08.04.2014

četla jsem dcera kostí a dýmu dokonalost sama, už se těším až budu mít v ruce další díl této úžasné série :)

Elfík
29.12.2013

Tak od tejto autorky som čítala obe knihy a obe sú skvelé, už sa teším na pokračovanie :) :) :)

saphe
17.09.2013

Zatím jsem od téhle autorky četla jen Dceru kostí a dýmu. Ale jestli i pokračování budou tak dobré jako první díl, tak se máme na co těšit......