Koupit knihy

John Camp

John Sandford · John Sandford pseudonymy

americká, 1944


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 37 knih

Komentáře (8)

dominika83
29.07.2019

Jeden z mých oblibených autorů. Líbí se mi jeho styl psaní, knihy se velmi dobře čtou. Líbí že se mi, že knihy od tohoto autora jsou skvěle propracované, nejsou šité horkou jehlou. Vše má hlavu a patu, vše je vysvětleno, není na nic zapomenuto a nejsou zde žádné nelogičností...

syskas
19.07.2018

Veľmi dobre sa jeho knihy čítajú. Aj zápletka, aj humor, aj súkromie, aj práca. Len mám pocit, že v jeho knihách je akosi veľa chladnokrvných vraždiacich psychopatiek :-).

Reacher
26.12.2017

Od Johna jsem přečetl vše co tady vyšlo a musím říct, že mě ani jednou nezklamal. Ať už píše o Lucasovi, nebo Virgilovi, vždy je to napínavé, čtivé, celkem věrohodné a dokonce i vtipné... Pan Camp patří mezi spisovatele jejichž knihy si raději kupuji, než půjčuji :)

Peršanka
16.08.2017

Přečetla jsem zatím vše s Lucasem Davenportem i Virgilem Flowersem. Přeji si, aby to někdo konečně dal na plátno, protože už mám Davenporta jako vyšitého. Je to dánský herec Nikolaj Lie Kaas. Zbytek už by byla brnkačka... :)

hana4834
20.11.2016

Brilantní způsob tvorby. Už mám všechny jeho knihy a moc se těším na další. John Camp patří mezi moje nejoblíbenější autory. vřele doporučuji

Sonidlo
19.06.2014

Naprosto souhlasím, brilantní způsob tvorby. Velmi mi vyhovuje forma sdělení myšlenek, kterou používá. Už mám všechny jeho knihy a kdyby to šlo, hned (a poprvé) bych šla na autogramiádu nebo besedu s autorem. Po přečtení první knihy jsem si říkala, jak je možné, že někdo tak výborně napíše detektivku..nedalo mi to, pátrala jsem a pak teprve přišla na to, že autor je držitel Pulizerovy ceny.... Po právu.
Pitbull: vím o http://www.csfd.cz/film/303213-jista-obet/ , ale zřejmě se to zfilmování nepovedlo :-(

pitbull25
04.02.2014

ahoj nevite nekdo co vsechno s davenportem (jestli teda vubec neco) bylo zfilmovano? diky

Nikusscha
27.08.2013

Mám moc ráda detektivky a musím říct, že John Camp patří mezi moje nejoblíbenější autory. Jeho knížky jsou boží a já si už teď plním svou sbírku jeho knihami. Autorova tvorba je úžasná a moc dobře čtivá. Četla jsem už hodně knížek, ale jedině o těchto můžu říct, že mě nikdy neomrzely. Děj napínavý do poslední stránky, detektiv Lucas Devenport má skvělé schopnosti a i když je to jen příběh, nepřestávám se ptát zdali někde doopravdy neexistuje nějaký Lucas Devenport.
Všem kdo má rád detektivky vřele doporučuji :-)