Jean-Pierre Garen

francouzská, 1932 - 2004 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 61 knih

Komentáře (3)

Přidat komentář
Cinik
23.04.2016

Je pro mne nepochopitelné, jak to někdo může číst. Co jsem postřehl, autor má dvě primitivní dějová schémata, která používá stále dokola. A nejen schémata - v pozdějších dílech jsou (pouze s velmi nepatrnými změnami) překopírovány celé odstavce z těch předchozích. Nicméně autorovi vděčím za to, že jsem začal psát (byť jen na internetu a do časopisů). Když jsem totiž přečetl pár jeho knih, dospěl jsem k závěru, že pokud může takto mizerný autor uchytit a dočkat i překladů, nemůže to být těžké, a že minimálně tak dobře, jako on, dokážu tvořit i ve stavu opilosti...

jukka3
18.12.2012

souhlasim mam jich doma asi 40 po dedovi a uz schanim dalsi fajn cteci :-)

Lusa

Vřele doporučuji všem sci-fi fanouškům, příběhy Marka Stouna se snad dají čist dokola, já to teda nedělám, ale když jsem nevěděla co-by vzala jsem si jeden díl a listovala si v něm a vyhledávala oblíbené scény.
Ti kdo četli Marka Stouna se podle mě dělí na ty, kdo mají raději Marka nebo Raye.
Já mám raději Raye, Mark je taky dobrej, ale na můj vkus až moc velkem frajer a kdekoliv se objeví tam musí svést každou ženskou až se divím, že mu to jeho přítelkyně Elsa trpí, ale pochybuji, že o tom ví :))

Navíc je velice zvlášťní vycházení jeho knih, mám jich pár doma, no víc než pár, ale nemám je seřazené podle čísla na obálce, ale podle sebe, takže moje knihovna Marka Stouna nezačíná knihou V zelené pasti Rhulů, nebo Poslední obyvatel z planety Zwor ale Gladiátor z venusie.

Vřele tohoto autora doporučuji, i když se může zdát že každý díl začíná stejně, a většinou se v každé knize stanou velice podobné věci, stojí za to si to přečíst, i když mi někdy vadí přehnaná touha hlavního hrdiny po ženách, nebo opakované znásilnění, nemám tomu co vytknout.