koupit eknihy

Jana Rečková

Joanna Railly, Joanne Reily (pseudonymy)

česká, 1956 - 2018koupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Kvalita života

Kvalita života

Kvalita života Jany Rečkové je pro autorčinu tvorbu typická tím, že je atypická a těžko zařaditelná do šuplíků. Máme tu před sebou její vzpomínky, deníkové záznamy, syrov... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Protože se stmíváDračí zlodějiVirtuální vraziNezdejšíSyndrom malé mořské víly

Komentáře (4)

Přidat komentář
kolacky
29. března

S velikou lítostí znamenám, že doktorka Janička nám už nic nenapíše ani nepřeloží. Opustila nás 27. března v necelých 62 letech... Měla jsem tu čest, že jsem se s ní osobně znala, v některých knihách mám od ní i věnování, a mohu říci, že to byl milý, hodný a statečný člověk. Věřím, že ji právě teď zvou ke svému stolu Jan Kantůrek, Terry Pratchett a Ray Bradbury, aby si s nimi připila něčeho dobrého...

grena
06.08.2014

Ráda bych paní Rečkové napsala, že její knihy mám moc ráda. Knihu Syndrom malé mořské víly jsem si oblíbila, čtu ji pravidelně jen tak pro radost a připomenutí. Přejí paní Rečkové pevné zdraví a těším se na mnoho dalších knih, které si budu moci přečíst.

WolfIssen
14.05.2013

Od paní Rečkové přímo hltám povídky o lovci-bojovníku-mágovi Zegrem a jeho přítelkyni čarodějce Jagah. Např. "Nový les" nebo "Kseorú". Vycházely v několika dílech časopisu Pevnost.

skaal.
08.06.2011

Jedna z velkých dam české fantasy, která ukázala, že i fantasy může být silně realistické. Ještě se mi nestalo, že by mě její kniha nenadchla a s každým avizovaným vydáním čekám další senzaci.