Koupit knihy

Bertrice Small

americká, 1937 - 2015


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 61 knih

Komentáře (17)

Artep071
15.06.2020

Tato autorka patří mezi mé (červené) nejoblíbenější :) ta se slov nebojí a příběhy píše s takovou lehkostí,že jí to věřím.

wendy944
01.04.2020

Jasně skvělá zábava autorka a jo píše o tom ...sexu

Hodně no a co

knihovnaVP
03.10.2017

Jediné knihy (krom tedy Káji Maříka :), které jsem schopna číst několikrát!!! Neuvěřitelně propojené jak časově tak dějem, špičkově popsaná historie doby Alžběty 1. v Anglii a sultána Sulejmana v Osmanské říši, prostě super!!! kdyby se to zfilmovalo, předčilo by to i Angeliku

terez83
20.11.2015

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Miluju všechny její knížky a ráda se k nim vracím..

oliviet
13.07.2015

Tuto autorku jsem začala číst asi před dvěma lety, kdy mi byla doporučena jako představitelka erotických románů( tehdy jsem bláznila po 50shades a Crossfire sérii..), ale už po první knížce jsem věděla, že jsem našla mnohem více. V Bertrice jsem našla svou nejoblíbenější autorku historických romantických románů. V některých knížkách je sice více sexu, než u takových románů bývá zvykem, ale vše je úžasně poutavě napsané a určitě se člověk u jejich knížek nenudí. K mým nejoblíbenějším patří obě série Skye, Letopisy z hranice, Cyra Hafisa, Wyndham sága a další její jednotlivé tituly týkající se historických romancí. Musím ale připustit, že její novější knížky- Hetar a Kanál už moc nemusím. Četla jsem a mám oblíbené i jiné autory historických romancí jako Drake, Woodiwiss, Kleypas, Quick, Garwood, Lamb, Pronská aj.., ale Bertrice pro mě stále zůstává ta nej :-), a jsem opravdu ráda, že se mi nedávno konečně podařilo zkompletovat její knížky, jen škoda, že jich nenapsala více ....

kvetuse3368
06.07.2015

Maminka mi nabidla knihu od této autorky a mne velmi zaujala a chci jich přečíst co nejvíce,jsou zajímavé.

Nuttelka
08.03.2015

Úžasná spisovatelka, její knihy miluju a vždycky jsem se těšila na nové příběhy... Bohužel, zpráva o jejím úmrtí mě zaskočila, tak doufám, že ve "spisovatelském" nebi se má jako v ráji :-) Děkuji za úžasné knihy!

miseb
08.07.2013

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Nebo spíš, nejoblíbenější, když šlo o její první knihy. Když začala vycházet série Svět Hetar, přestala jsem tuto autorku kupovat. Tyhle knížky mě nebavily, přišly mi už přehnané, natahované. Jako kdyby autorce došly nápady a chtěla za každou cenu ještě něco slátat.

1