Bertrice Small

americká, 1937 - 2015, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Otrokyně láskyOkouzlené srdceVýchova lady LucindyExtázeKrásky

Komentáře (15)

Přidat komentář
knihovnaVP
03.10.2017

Jediné knihy (krom tedy Káji Maříka :), které jsem schopna číst několikrát!!! Neuvěřitelně propojené jak časově tak dějem, špičkově popsaná historie doby Alžběty 1. v Anglii a sultána Sulejmana v Osmanské říši, prostě super!!! kdyby se to zfilmovalo, předčilo by to i Angeliku

terez83
20.11.2015

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Miluju všechny její knížky a ráda se k nim vracím..

oliviet
13.07.2015

Tuto autorku jsem začala číst asi před dvěma lety, kdy mi byla doporučena jako představitelka erotických románů( tehdy jsem bláznila po 50shades a Crossfire sérii..), ale už po první knížce jsem věděla, že jsem našla mnohem více. V Bertrice jsem našla svou nejoblíbenější autorku historických romantických románů. V některých knížkách je sice více sexu, než u takových románů bývá zvykem, ale vše je úžasně poutavě napsané a určitě se člověk u jejich knížek nenudí. K mým nejoblíbenějším patří obě série Skye, Letopisy z hranice, Cyra Hafisa, Wyndham sága a další její jednotlivé tituly týkající se historických romancí. Musím ale připustit, že její novější knížky- Hetar a Kanál už moc nemusím. Četla jsem a mám oblíbené i jiné autory historických romancí jako Drake, Woodiwiss, Kleypas, Quick, Garwood, Lamb, Pronská aj.., ale Bertrice pro mě stále zůstává ta nej :-), a jsem opravdu ráda, že se mi nedávno konečně podařilo zkompletovat její knížky, jen škoda, že jich nenapsala více ....

kvetuse3368
06.07.2015

Maminka mi nabidla knihu od této autorky a mne velmi zaujala a chci jich přečíst co nejvíce,jsou zajímavé.

Nuttelka
08.03.2015

Úžasná spisovatelka, její knihy miluju a vždycky jsem se těšila na nové příběhy... Bohužel, zpráva o jejím úmrtí mě zaskočila, tak doufám, že ve "spisovatelském" nebi se má jako v ráji :-) Děkuji za úžasné knihy!

miseb
08.07.2013

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Nebo spíš, nejoblíbenější, když šlo o její první knihy. Když začala vycházet série Svět Hetar, přestala jsem tuto autorku kupovat. Tyhle knížky mě nebavily, přišly mi už přehnané, natahované. Jako kdyby autorce došly nápady a chtěla za každou cenu ještě něco slátat.

gabca007
31.05.2013

Jelikož mám ráda historické romance, je jasné, že jsem se dostala i k této autorce. Pro mne jsou nejlepší spisovatelky tohoto žánru jednoznačně Shannon Drake a Lisa Kleypas. Ale nemůžu říct, že by se mi knihy od BS nelíbily. Akorát si myslím, že některé jsou zbytečně dlouhé, zápletek je někdy na jednu knihu až moc a v některých případech i toho sexu. Knihy od SD a LK jsou opravdu romantické a velmi často se u nich člověk i nasměje, erotika zde taky nechybí. Naopak knihy od BS jsou většinou jakoby popisem určitého období historie s velkou dávkou sexu. ( snad kromě její prvotiny Kadin...ta je moc pěkná ). Ale je to prostě zase něco jiného a čtivé jsou taky.

Nibiru
17.05.2013

Měla jsem možnost číst několik knížek této autory, ale ani jednu jsem nedočetla, protože mi na rozdíl od ostatních komentářů zde tato autorka nepřipadá ani poutavá, ani vtipná, ani romantická. Její dějové linie jsou slátané, děj není záživný a připadá mi takový jakýsi vyumělkovaný, nepřirozený, stejně jako dialogy účinkujících protagonistů. Líčení "erotických" scén je kapitola sama pro sebe, byla jsem spíše znechucena než nažhavena, na spisovatelku jako je např. Lisa Kleypas nebo Sylvia Day prostě tato dáma nemá.
Rozsáhlé dějepisné komentáře nepotřebuji, když čtu romantickou literaturu. Upřímně nechápu, proč jsou její knížky tak drahé, já jsem se jich rychle zbavila.

martin300674
25.03.2013

Opravdu dobra spisovatelka na romantiku četl jsem i jiné autory ale tato spisovatelka je skvělá

Alix
06.09.2012

Pokud někoho paní Bertrice Small přivedla k zájmu o anglickou historii, budiž jí za to vzdán dík! A to myslím opravdu upřímně. Jinak ovšem jsou její knihy pouhým blábolem o tom, jestli se má krásná, vznešená a po všech stránkách trpící hrdinka s někým vyspat nebo ne. Hrdinka se tomu většinou moc nebrání...

acnalb
17.08.2012

jedna z mých nejoblíbenějších autorek historických románů, díky jejím knížkám jsem propadla kouzlu anglické historie.

nikkii
21.06.2012

Knihy od téhle autorky miluji.Protože je mojí nejoblíbenější autorkou.Mám ráda jak všechno popisuje i historickou stránku děje.
Je nejlepší.

dezlik
07.06.2012

jedna z mých oblíbených autorek mámod této spisovatelky 21 knih a ty které nemám si půjčuji v knihovně.
Druhá moje oblíbená spisovatelka je Maria jurič Zagorka od které se u nás těžko shání knihy.

Lucie249
03.04.2012

Tak tohle je jedna z mých nejoblíbenějších autorek:))

mpavca
07.12.2011

Skvělá autorka hist. romantických románů.