zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tuto sérii mám ráda, ale tahle mi zrovna přišla nějaká slabší.

20.05.2022 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Za mě zatím nejlepší díl. Těším se na další.

10.04.2022 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Nooo ... nektere jeho knihy mam fakt rada, ale jine jsou uplny opak i kdyz rozdily ve stylu zas tak prilis velke nejsou. Asi jde o tema. Tato kniha patri bohuzel k te druhe skupine, muslea jsem se do cteni nutit a obcas nejaky ten odstaveck preskocila ... a ak se k nemu musela vracet, protoze autor velice rad vpasovava dulezite informace prave do techto casti textu :)). Kazdopadne dalsi knihu zkusim rada, treba budu mit vetsi stesti.

24.12.2020 2 z 5

Opravdu nádherná kniha.

14.02.2020 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Ještě ani nemám dočteno, ale už teď vím, že dám pět hvězdiček. Humorný Backman mě nebaví, to Medvědín je pecka.

13.03.2019 5 z 5

Anča a Pepík Anča a Pepík Lucie Lomová

Perfektni, první velké čtení naší dcery.

11.10.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Moje druha sance teto autorce ... a posledni. Divny zacatek, divny konec, prostredek mel potencial, ale jako cele nic moc.

21.05.2018 2 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Kraně psaná oddychovka.

14.05.2016 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Wow, jsem zvědavá na filmovou podobu.

08.02.2016 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Teda z té knihy mám dva pocity. První ten negativní mám z hlavní představitelky ... dost mi lezla na nervy. Jít na trek s úplně novýma botama? nevyzkoušet si váhu batohu, který bude nosit? Potkat ji ve skutečnosti, tak si myslím, že je to hrozná blbka a asi bych se s ní nebavila. Ale ... a teď to pozitivní ... ta příroda, a to že to nevzdala, za to kloubouk dolu. Přírodu zbožňuju a hned bych se vydala v jejích stopách. Boty už prošlápnuté mám :). A další plus navíc je, že autorka uí psát. Čte se to fakt hezky, takže nakonec pět hvězdiček.

01.10.2015 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

V jednoduchosti je krása.

20.11.2014

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Zatim nejlepsi z cele serie .... ale jeste nemam precteny vsechny :)

12.04.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Tleskám. Celá série super

09.04.2023 5 z 5

Šílená Max Šílená Max Brenna Yovanoff

Jako doplněk k seriálu to asi funguje, i proto jsem po knize sahla, ale nevidim, co by přinášela nového. Byla jsem celkem zklamaná. Všechny ty jakože nové informace šly tušit už ze samotného seriálu (pokud jste velký fanda), čekala jsem něco víc.

22.07.2022 3 z 5

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Celkem brzo uz bylo jasne, jak to vsechno je, ale bylo to i tak napinave az do konce.

21.06.2022 5 z 5

Mravenci - život lesního společenství Mravenci - život lesního společenství Armin Schieb

Perfektni. Obrazky jsou uzasne, je to opravdu jedinecna kniha.

31.05.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

(SPOILER) Její knihy mají různou úroveň. Tento žánr mám ale ráda, tak se mi vlastně líbí všechny. Tato je podle mě jedna z těch lepsich, takže opravdu doporučuju.

----- spoiler -----
Jen nechápu, že když Mara tak dlouho (celé své dětství) žila v rodině spiritualiatu, jak to, že neokoukala něco , těch rituálů. Chte nechtě přece musela něco vědět, ať už se to v sobě potom snažila potlačit jak chtěla.

10.02.2022 5 z 5

Perfektní

01.01.2022 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Perfektni, krasne ...

21.12.2021 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

(SPOILER) Za mě perfektní. Někdo tu kritizuje určité nesrovnalosti .... neřekla bych. Vše nádherně ilustruje například vztah Cory k pejskovi Lentilce, o kterém se zmiňuje v posledním deníkovém záznamu. V tomto kontextu, se pak hranice nekonzistentnosti vlastně nedají určit.

26.10.2021 5 z 5