Ticho ve tmě přehled

Ticho ve tmě https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504168/bmid_ticho-ve-tme-Jm6-504168.png 4 262 262

Černá zima série

< 4. díl

Čtvrtý, závěrečný díl napínavé bestsellerové série Černá zima. Studený a drsný svět kolem Clare a Dorrana se stále mění. Každý další den ho stále více a více pokřivuje a posouvá ty, kteří přežili, blíže k vyhynutí. Tentokrát v něm však poprvé svitla naděje. Clare a Dorran se rozhodli vrátit domů do Winterbourne Hall. Bude to náročná, ale životně důležitá cesta. Lidstvo potřebuje více bezpečných útočišť – oblastí, kde si jejich obyvatelé dokážou vypěstovat vlastní potraviny, aniž by na sebe přitahovali pozornost Vyzáblých – a staré rodinné sídlo uprostřed hlubokých lesů k tomu nabízí ideální příležitost. Jejich bývalý domov už ale není oním útočištěm, k němž se upínali. Stala se z něj nebezpečná past, kterou někdo pečlivě nachystal právě jim, a nyní už jen číhá, až se do ní chytnou. Až si Clare a Dorran uvědomí, jak nebezpečným se Winterbourne stal, dávno už může být pozdě. Boj o přežití pokračuje.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Fobos

Silence in the Shadows , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ticho ve tmě. Přihlašte se a napište ho.

Lucciella_L
28.04.2024

Clare s Dorranem se vrací zpět "domů". Cesta je s obavami, v jakém stavu najdou rodinné sídlo. Jenže tam je čeká překvapení - zahrada je udržovaná a celou dobu se o ni někdo staral.

Jenže domov vždy nemusí být symbolem bezpečí. Následuje nejen rozhodují boj o dům s matkou, setkání s Beth, ale také rozhodující okamžik, kdy se spustí kód na aktivaci likvidace Vyzáblých.

Musím říct, že tento poslední díl byl super. Strašně se mi líbil konec. Nemám ráda happyendy, ale tady to bylo tak nějak.... kouzelné. Líbí se mi myšlenka restartu společnosti.

Za mě tedy skvělá série a Darcy nezklamala!

TerkinKnižnySve
27.04.2024 5 z 5

Darcy Coates - Ticho ve tmě

Počet strán: 344
Vydavateľstvo: #fobos
Žáner: #horor

Perfektne zakončenie celej serie.

Jeden boj za druhým, ziskavanie surovín, či vykupenie vlastneho života.

Táto časť bola opäť na zblazenie, bezradnost, smola, obrovská podpora a ten konečný boj o vlastné uzemie.

Jednoducho úžasná jazda!

Určite celú seriu odporúčam a ďakujem dievcatam v #spolocnecitanie za cele 4 týždne, bolo to úžasné!
Jana Sterankova
Vlasta Śtěpánková
Nika Strumienská
Júlia Júlia

Kniha č. 104/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznizavislaci #skbookstagram #milujemeknihy2 #darcycoates #tichovetme

Obsah:

#horor #napätie

Čtvrtý, závěrečný díl napínavé bestsellerové série Černá zima.
Studený a drsný svět kolem Clare a Dorrana se stále mění. Každý další den ho stále více a více pokřivuje a posouvá ty, kteří přežili, blíže k vyhynutí. Tentokrát v něm však poprvé svitla naděje. Clare a Dorran se rozhodli vrátit domů do Winterbourne Hall. Bude to náročná, ale životně důležitá cesta. Lidstvo potřebuje více bezpečných útočišť - oblastí, kde si jejich obyvatelé dokážou vypěstovat vlastní potraviny, aniž by na sebe přitahovali pozornost Vyzáblých - a staré rodinné sídlo uprostřed hlubokých lesů k tomu nabízí ideální příležitost.

petrulka
17.04.2024 5 z 5

To nejlepší na konec. Celá série je velmi čtivá, taková na pohodu, dvakrát náročná literatura to tedy není. Ovšem od posledního dílu je celkem problém se odtrhnout, fakt to frčí, konečné řešení situace je celkem elegantní.

10 nejprodávanějších knih (8. týden)

01.03.2023

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

22.02.2023

10 nejčtenějších knih (únor)

16.02.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Ticho ve tmě v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech10x