zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Ryan Soeder

Krásně zpracované, i návody super, ale popravdě jsem asi čekala něco jiného z názvu.

30.04.2024 3 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Jako byl to kýč, to ano, ale kdo by od knihy tohoto rázu čekat víc, tak sáhnul po špatné knize. Čtu různé žánry, podle nálady a podle toho, jak moc jsem vystreslá z práce, a když je toho opravdu hodně, tak sáhnu právě po takového knize. A Já v této knize dostala přesně to, co jsem čekala. Nejvíc se mi líbil příběh od Julie Quinn.

30.04.2024 4 z 5

Léčivá síla zvířat Léčivá síla zvířat Bettina Mutschler

Byla to milá kniha, ale tak nějak jsem čekala víc než jen souhrn toho, jak probíhá terapie se zvířaty.

19.04.2024 3 z 5

Elementálové Elementálové Michael McDowell

Nádherně napsané. Člověk je pořád tak troošičku napjatý, co se stane.

05.04.2024 5 z 5

Dobyvatelé pirátského pokladu Dobyvatelé pirátského pokladu Lucie Krystlíková

Krásně udělané.

28.03.2024 5 z 5

Umění diplomatického jednání Umění diplomatického jednání Frank Naumann

Chvilkami trochu nezáživné, ale myšlenky to má velice dobré a líbili se mi příběhy z historie, kde autor ukazuje použití popisovaných zásad.

28.03.2024 5 z 5

Směr New York - Stratoplán H22 - 2. část Směr New York - Stratoplán H22 - 2. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Manitoba neodpovídá - Záhadný paprsek - 1. část Manitoba neodpovídá - Záhadný paprsek - 1. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Výbuch sopky Karamako - Záhadný paprsek - 2. část Výbuch sopky Karamako - Záhadný paprsek - 2. část Hergé (p)

05.03.2024 5 z 5

Hadí soutěska Hadí soutěska Hergé (p)

Chci tě, lásko / Zakázané touhy Chci tě, lásko / Zakázané touhy Leanne Banks

Oba příběhy byly kouzelné. I když jde jen o Harlekýnku tak mě to vtáhlo do děje.

30.01.2024 5 z 5

Pražský přízračník našich babiček Pražský přízračník našich babiček Klára Trnková

Krásná malá knížečka ... jde o sebrané příběhy či pověsti o různých bytostech. Kdo žije v Praze jistě ocené. Maličko mě mrzí, že jsou ty příběhy jen kratoučké. A přiznám se, že mi hrozně vadily ty poznámky na koncích příběhů.

10.01.2024 4 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

To zas byla jizda. Prvni knihu od nji jsem cetla v anglictine a od te doby si hlidam vsechno co vyjde u nas a pokazde je to super.

27.11.2023 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Krasny lehky roman od sikovne autorky. Jsou zde sice citit prvky prvotiny, ale autorka to sama priznava a rozdhodne se nema za co stydet, jeji popis postav je perfetni.

21.11.2023 5 z 5

Každý jeden den Každý jeden den Gabriel Bá

Brilantní .... nemám slov, úplná nádhera, příběh i ilustrace. Vše promyšlené do posledního písmenka a posledního tahu tužkou. Musím vidět i jejich další věci.

25.10.2023 5 z 5

Marmeláda a její sardinky Marmeláda a její sardinky Zuzana Pelíšková

Kresby nádherné, ale příběh nám doma nějak nesedl, ale každý máme jiný vkus, tak dávám tři hvězdy.

25.10.2023 3 z 5

Únik před Houdinim Únik před Houdinim Kerri Maniscalco

Zatím mi přišla nejslabší ze série. Příběh na úrovni YA vlastně ok, i ten milostný trojúhelník, ale mohlo to být o půlku kratší. Takhle to bylo plné výplňové vaty, některé strany jakoby šly úplně přeskočit, a to mi i knížek s potenciálně zajímavým příběhem vadí.

19.10.2023 3 z 5

Zatracen navěky Zatracen navěky Mike Mignola

Za mě perfektní

19.10.2023 5 z 5

Únikovka: Útěk z minulosti Únikovka: Útěk z minulosti Jens Schumacher

Unikovka ze strasidelneho domu byla lepsi. Zde byla spousta hadanek matematickych. Mame radsi s dcerou pokud jsou vice sifrovaci. Ale jinak dobry :), rozhodne vyzkousime i dalsi.

09.10.2023 4 z 5

Klášter nejsvětějšího srdce Klášter nejsvětějšího srdce Štěpánka Jislová

(SPOILER) Otevrene konce mi vetsinou nevadi, ale tady jakoby s toho chybelo vic. Chtelo by to pokracovani ... nebo aspon vedet, zda se pribeh pohybuje na urovni manipulace s lidmi v nejakem postapo nebo zda jde o neco s nadprirozenou podstatou.

04.10.2023 3 z 5