Anča a Pepík

Anča a Pepík https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7609/bmid_anca-a-pepik-7a4-7609.jpg 5 94 16

Anča a Pepík série

Komiks o dvou myších a dětech, Anče a Pepíkovi, vycházel s velmi příznivým ohlasem deset let ve známém časopise Čtyřlístek (1990-2000). Tato knížka přináší prvních dvaadvacet příběhů, které si u dětí i jejich rodičů získaly velkou oblibu svým osobitým humorem, svižným dějem a určite také pravou pohádkovou spravedlností, která vždy zvítězí.... celý text

Marika Vanova
26.11.2023 5 z 5

Pohádkový komiks, tak akorát pro našeho druháčka, ve čtení jsme se po kapitole střídali.

hippiesak
21.11.2023 4 z 5

Klasika. Dnes už klasika. Já měl tyto příběhy rád, když jsem byl malej, tak jsem to teď půjčil dětem v knihovně a ... spokojenost :)

Calinda
21.04.2023 5 z 5

Super komiks mého dětství.

mataaskorice
10.01.2022 5 z 5

Klasika ze starých Čtyřlístků, které mi v dětství dělaly společnost na chalupě. Komiks Anča a Pepík patřil k mým nejoblíbenějším z toho, co Čtyřlístek nabízel. Příběhy mají příjemnou grafickou stránku, děj má hlavu a patu. Většinou jde o nějakou detektivní zápletku, někdy se ale hlavní hrdinové připletou i ke kouzlům a nadpřirozeným bytostem.

téravokudlaná
05.02.2021 5 z 5

Miluji kreslenou pohádku Anči a Pepíka a proto jsem sáhla i po knížce. Rozhodně neuděláte chybu když si ji přečtete :-)

J.P.S.
27.12.2020 5 z 5

Můj komentář k tomuto komiksu viz zde:

Isew
11.12.2018 5 z 5

Jsem naprosto nadšená. Nejen, že jsou příběhy krásně nakreslené, ale mají úžasné příběhy. Vyrostla jsem na Čtyřlístku a ten mi nastavil laťku. A musím říci, že Anča a Pepík tuto laťku často překonali. Většinou se jedná o promyšlené a do detailu vypointované příběhy. Ve Čtyřlístku jsem někdy tyto příběhy zahlédla a líbili se mi. Netušila jsem, že jich existuje tolik. Mohu jenom doporučit.

zuzi1162
11.10.2018 5 z 5

Perfektni, první velké čtení naší dcery.

J_D
29.08.2017 5 z 5

Příběhy anči a pepíka děti milují a já jako dospělý jsem se u nich náramně bavil, když jsem je dětem četl. Zábavnější než příběhy samotného čtyřlístku, kde původně A a P vycházel. Doporučuji pro všechny věkové kategorie.

Jadla
15.06.2017 5 z 5

Příběhy Anči a Pepíka čteme rády s dcerou během dne i večer před spaním, jsou milé, napínavé, pro dítě srozumitelné a přitom ne primitivní.

Jolina
12.03.2017 5 z 5

Napínavé příběhy, nerozlučná dvojka, dobro vítězí - kluci se občas báli, ale moc se jim to líbilo, vždycky se těšili, jak příběh dopadne...a hlavně si to náš prvňáček už mohl předčítat sám! Super!

MaxQ
07.07.2014 5 z 5

Pamatuji ze Čtyřlístku, tak jsem ji půjčil své 3,5 leté dceři. Příběhy jsou pro ni ještě celkem složité, ale přesto má tuto knihu strašně ráda. Příběhy jsou totiž krásně a poctivě nakreslené.

Lutziana
30.06.2014 5 z 5

V devadesátých letech jedna z nej komiksových dvojic "nečtyřlístku" ve čtyřlístku. Rozhodně jsem jí měla radši než třeba Rexíka nebo Drnovcovic rodinu. Když jsem se dozvěděla, že autorka jednotlivé příběhy poskládala do tří samostatných knih, ihned jsem se po nich začala shánět v místní knihovně. Po přečtení prvního svazku jedním dechem je mé nadšení z příběhů ještě větší. Perfektní ilustrace, někdy plná detailů, někdy minimalističtější, děj vykresluje uvěřitelně a zároveň není tak výrazná, aby přehlušila spád příběhu. Zasazení do světa myší a všechny ty názvy, s těmito hlodavci nějak spojené ještě dodávají na roztomilosti a přitom - neubírá to nic na čtivosti. Napínavé komiksové počtení na deštivé i slunečné dny s velkou dávkou nostalgie rozhodně doporučuji i odrostlým komiksovým nadšencům;)

MAGY
30.11.2012 5 z 5

Jako malá jsem tuhle knížku zbožnovala . Ted jsem pubertačka takže jí nečtu . : )

h.mose
16.09.2012 5 z 5

Taky jsem je hltala a pak jsem knihu koupila svým dětem a musím říct, že ikdyž to zatím nejsou žádní čtenářští Šemíci, tak tuhle dvojku prostě zbožňují. Obrázky jsou navíc hrozně pěkný, kam se za tim hrabe nějaký Spiderman.

Lusa
30.11.-0001 5 z 5

jako malá jsem neustále hltala tyhle komiksi ze čtyřlístku, takže proto mám také knižku doma :))

komiksy zvířátka pro děti od 6 let

Lucie Lomová