trynitrix trynitrix komentáře u knih

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Zajímavé pojetí metamorfa, příběh o něčem jiným než obvykle. Zaujali mě oba příběhy bylo to čtivé :-)

17.05.2013 4 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Dobrá uchylárna a měla jsem to přečtené za jeden den :-D

17.05.2013 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Opět strhujíc příběh Georginy moc se mi kniha líbila a už se těším na podzim na závěrečný díl jak to vše dopadne. :-)

17.05.2013 5 z 5

Příběh o Bilbovi a jeho cestě s trpaslíkama se mi moc líbil a pobavil, až na nějakou části mě pár věcí mrzelo ale někdy to nejde tak hladce :-)Knihu jsem začala číst na úkor filmu že mě naštvalo že to bude rozdělená na tři části a knihu mam hned přečtenou tak jsem byla zvědavá jak to dopadne :-D

04.05.2013 4 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Tak tohle bylo super :-) zase propracovaný příběh Jaelyn a Ariayal :-) škoda že už asi nebudou další díly :-(

28.04.2013 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Zase fajne příběh :-) pomalu se vše vyjasňuje :-D

19.04.2013 4 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Jj mírnej oddych od takzvaných pijavic :-D konečně se na Salvatora usmálo štěstí a ten konec mě dostal a to doslova :-)

11.04.2013 4 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Jako obvykle dobrý příběh :-)

08.04.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Jojo musím přiznat příběh byl drsnější oproti prvnímu dílu a víc zaujal jelikož se toho tam odehrávalo dost, jen mi vadila trochu Evy nevědomost ale mělo to svůj účel tak aby to dopadlo jak to dopadlo a jsem velice zvědavá na třetí díl čím nás překvapí spisovatelka, do jaké napínavé zápletky nás opět přivede.

03.04.2013 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Opět kniha s nezkrotným příběhem až neuvěřitelným, děj měl své pro a proti.

27.03.2013 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Taková menší oddychovka na víkend, nejvíc mě zaujal asi příběh Arianne a Tess ostatní bylo tak nějak navíc.

25.03.2013 3 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Samozřejmě další dobrý příběh Temnoty :-)

22.03.2013 4 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Pohodové čtení taková oddychovka :-) zase romantický příběh kráska a zvíře :-D

12.03.2013 4 z 5

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Určitě se mi příběh líbil víc než předchozí ale pořád to není Marcy :-D ohledně příběhu a akčnosti tady to tomu chybí. Ale Annu jsem si taky oblíbila a samozřejmě i Charlese . A mrzí mě že se bude muset čekat tak dlouho na další díl :-D

05.03.2013 5 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Toto už bylo lepší co se týká onoho příběhu a hlavních postav jdou na to pozvolna ne jak Abby a Dante :-D tak se hned vrhne na třetí dílek :-)

24.02.2013 4 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Mam celou serii teď teda jsem začala prvním dílem asi takhle kdybych to četla před rokem možná by mě to nadchlo o něco více a za tu dobu jsem přečetla spousta podobných knih takže o hvězdičku ubylo ale jinak k příběhu nic nemam mam ráda tento žánr.

21.02.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Určitě zase strhujíc pokračování o Anně a Christianovi, příběh se mi moc líbil i když už mi tady to očekávání co jsem měla u prvního dílu trochu opadlo. A hlavně takhle bych sérii nechala skončit tak jak to dopadlo bylo akorát, pak ten konec té dvojstránky mě trochu rozladil ale určitě to spisovatelka udělala aby bylo další pokračování což bude pak podobné omílání prvních dvou dílu plus akce navíc. Jinak mi to přišlo jako novodobá Pretty Women což mam ráda :-)

16.02.2013 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Krásný příběh a přijde mi že s filmem toho moc společného nemají řekla bych různé příběhy s jedním tématem a teď jsem si oblíbila oba :-) A teď celkově ke knize Vianne mi přišla mírně hysterická :-D Roux mě zklamal taky takovej pošuk :-) a o knězi nemluvně trochu schizofréní :-D ale nebýt záporný postavy nebyl by to ten pravý příběh nejvíce jsem si oblíbila Joséphine a Armande ta byla hodně silnou postavou v tomto příběhu. Jinak se mi líbilo popsání barevnosti kavárny vše výstižné dokázala jsem si to představit,vůně chutě čokolády ....

10.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha mě velice překvapila hodně jsem o ni uvažovala ale po přečtení recenzí to je tak 50 na 50 ale i přesto jsem si ji od kamarádky půjčila byla zní nadšená. Pan Grey je snový muž chtěla bych tedy až na nějaký věci :-D Líbil se mi vztah který mezi nimi vzniká, nezkrotná přitažlivost popisy různých dějů nevidím v tom nic sprostého hold má někdo své neříkám že bych to podstoupila ale pár věcí možná :-D Knihu doporučuji a těším se na druhý díl.

30.01.2013 5 z 5

Královna králů: magický příběh nesmrtelné Kleopatry Královna králů: magický příběh nesmrtelné Kleopatry Maria Dahvana Headley

Musím dát 5 abych zvedla knížce skóre. Moje představa knihy byla historický román o Kleopatře svým způsobem byl ale že se stala nemrtvou docela pro mě šok ze začátku jako fantasy mam ráda ale bylo to tím že sem čekala něco jiného ale nevadí knížka se mi líbila teoreticky akce od začátku až dokonce, příběhy životů různě propleten a dávající smysl není co vytknout až na něco přehnaného ale fajne jinak závěr se mi líbil nejvíce.

26.01.2013 5 z 5