trynitrix trynitrix komentáře u knih

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha nebyla špatná ale znám lepší ale svým způsobem příběh byl dobrý čtivý jen v některých věcech jsem byla mimo i když pak vysvětlení tam pak ke konci je. Taková oddychovka :-) hlavně se mi tam líbilo to popsání Prahy, konečně si nás někdo vybral do fantasy knihy :-)

09.07.2012 3 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Přesně ddychovka ale znám lepší tohle byl takový průměr většina povídek se mi nelíbila nebo ne nelíbila ale nějak nezaujala.

30.06.2012 3 z 5

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Tak serie sukuby nemá jako chybu opravdu jsem se bavila u toho dílu možná se mi líbil o chlup víc než ty dva předtím ale stejně dávám 100% doporučuji a hlavně se těším na další vydání pokračování.

24.06.2012 5 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Tak opravdu druhý díl nezklamal paráda :-) akce od samého začátku, Jackie nezklame hýří vtipem. :-) už jsem natěšená na další dobrodružství :-)

17.06.2012 5 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Kniha mě pobavila, pěkná, zábavná, hlavně čtivá přesně oddychovka tonto díl doporučuji a jdu se rovnou vrhnout na druhý díl.
PS: oblíbila jsem si Zana :-D

13.06.2012 5 z 5

Lexikon lektvarů paní Daneové Lexikon lektvarů paní Daneové Katherine Howe

Lehké oddechové s tématem které mě zajímá hlavně čtivé nemam co k tomu dodat.Líbilo se mi to popsání ty historie jak to bylo v té době. :-)

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Ok není to Mercy ale i tak hlavní postava Anna se mi zalíbila jasný je to první díl takže je to takovej strašpytel (anna) ale od poloviny se projevovala svoji autoritu. Mno a Charles úplně jsem si ho oblíbila indián jeden :-D charakterní postava. Jinak děj šel vcelku rychle nikde nic nedrhlo až na nějaké kapitoly ohledně toho odpadlíka jsem nevěděla o co přesně jde vám to skočí do příběhu ani nevíte jak :-D ale s koncem to pochopíte jak jinak. A přesně tady konečně v knize bylo pořádně vysvětleno dominantní, submisivní a teď i omega. A co se tykalo toho konce tak mi přišlo že to bylo zbytečně dlouhé ten příběh od té doby co vyšly do hor po konec. Mno jinak jsem zvědavá na Loviště.

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Já tady hlavně byla ze začátku té knihy nějak vedle hlavně co se týkalo dějě a postav "kdo je kdo" nějak mi to vypadlo tím časem než jsem čekala na třetí díl :-D jinak příběh docela šel vlastně akce hned od začátku pátrají po těch částí kříže. Jinak klasika milenecky trojúhelník Ren Shay a Call jenom malinko přemrštěné pocity :-D a závěr mě teda hodně překvapil ale docela to sedí proč ne, jak to dopadlo.

Sny Sny Richelle Mead

Čím dál tím lepší takový pohodový příběh pokračování Georginy a Setha teda až na konci že mi to vzalo dech doporučuji v tu chvíli jsem nevěděla jestli nám bejt naštvaná a nebo brečet rozporuplné emoce :-D a už se těší jako vždy na další pokračování :-)

16.05.2012 5 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Slupla za dva dny i když Arizona se mi ze všech dílu líbila asi nejvíc ale Summer má taky něco do sebe pohodové čtení :-)

10.05.2012 4 z 5

Vemu to krátce prostě bomba kniha nejdřív jsem do toho moc nechtělo ale jsem ráda že sem ji přečetla. Komentovat knihu víc nebudu je toho kotel o ni tady. a moje recenze jsou velice kladné .Kdybych se rozepsala musela bych každou knihu popsat zvlášť a to by bylo na hodně dlouho :-D Sinuheta Doporučuji stojí to za to :-)

06.05.2012 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Mno nevím takový nemastný neslaný co se týče toho děje tak aby Luca nějak pokročila v tom aby tu celou věc pochopila prostě druhý díl byl nejlepší. Tady se mi líbilo to cestování do minulosti i když spíš si měla všímat víc věcí okolo než Daniela :-D (z něj byla dobře poprděná :-D ) a malého chrliče jsem si velice oblíbila i když jsem měla tušení kdo to bude ale proč ne svým způsobem ji pomáhal a na konci z toho vyvázla ok SPOILER takže proti Luciferovi nic nemám uvidí se až v dalším díle. Když to shrnu tak to bylo docela chaotický příběh :-D

05.04.2012 3 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Mno konečně tohle bylo o 90% lepší šálek čaje než první díl. Svým způsobem už trochu i Luce přemýšlela na tím co se děje a nevypadala jako schizofrenička jak působila v prvním díle :-D. A i postavy se mi líbily Shelby a Miles prostě pecka ty dva :-) Jen mě zklamal Daniel nevím dělal tam ze sebe akorát debila v celým díle :-D Mno sem zvědavá na třetí díl jak to teda všechno bude :-)

28.03.2012 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Mno nevím co na to napsat Luca mi přišla trochu schizofrenní :-D Myslela jsem že to bude více zajímavý příběh ale nic moc ráda čtu takže serku dočtu takže třeba druhý díl už bude OK. A co se týče konce strašnej guláš pořádně to nemělo hlavu ani patu nevíte pořádně o co jde. Mno nechám se překvapit jak to dál dopadne.

23.03.2012 3 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Knížka se mi jako vždy líbila ale co se týče příběhu trochu nezáživné spíš na takové pohodové líné čtení myslím že byli už lepší příběhy než byl tento. Ale konec ten jako vždy stojí za to jsem byla napnutá jak kšandy jak to dopadne :-D Takže kdo má rád příběh Mercy a Adama tak to stojí za přečtení. A četla jsem na nějakém fóru že by měl být další díl ale až za rok teď vychází jiná nová serie od Patricie taky o vlcích prvním dílem je Štvanice. :-)

15.03.2012 4 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Nevím co jinýho napsat než dobrý příběh možná se mi líbil víc než první Jonas hodně mě Arizonin příběh zaujal a i dojal jelikož některé pasáže byli smutné bylo mi ji líto. A co se týká vyřešení případu měla jsem pár podezřelých ale ten kdo to byl mě vůbec nenapadl fajne závěr a už se těším na další dílek Summer :-)

10.03.2012 5 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

Tak třetí byl od dost lepší než předešlé, líbil se mi poslední dej příběhu nemam co vytknout, až na velkého Černýho Johna až tak akční to zas nebylo :-D . Cassin osud je Adam ale já bych dala přednost Nickovi. :-)

02.03.2012 5 z 5

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Hodně sem dávala na komentáře jak se jim knížka nelíbila atd. proto mi začátek trval dlouho než jsem to překousla a jsem ráda že jsem knihu neodložila, příběh byl skvělí i když bych knihu podruhé nečetla nemůžu jinak než chválit i když některé pasáže byli hodně rozsáhlé nudné a něčemu jsem i nerozuměla tak i přesto mě příběh pohltil i když myslím že konec bych si představovala jinak jsem zvědavá na další díl.Upozorňuji je to tak trošku těžší četba a hodně se musí u toho přemýšlet ale jinak fajne ale to už je jen můj názor.

28.02.2012 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Nevim jak to posoudit serial se mi libi a videla sem ho driv knihy sem si poridila az ted a je fakt ze to je neco jineho ale v puli prvniho dilu sem si na ty postavy i dej nejak zvykla tak mi to nejak nevadi.

15.02.2012 4 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Tenhle díl byl o ničem nevím no,celý děj v té knize byl divný, předchozí díly byly lepší....Mno jsem zvědavá na další 6 díl ... jak to všechno dopadne :-)

15.02.2012 3 z 5