trynitrix trynitrix komentáře u knih

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Ale docela to ušlo rychle přečtený a příběh vyvýjejcí i když Cassie to trošku trvalo dýl "o co jde" na to že se ji všechno možný honilo hlavou ale zatím se to drží jsem zvědavá na druhý díl hlavně aby to nedopadlo jako u deníku první díly šly a pak to byla fantasmagorie :-D měla jsem tu trpělivost do 6 dílu :-D jen mi přijde že ta spisovatelka píše tak nějak zvláštně v jednu chvíli třeba nevím o kom mluví ským mluví nebo kdo nebo jestli to je tím překladem.

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Druhý díl byl o kapičku lepší Cassie až tak naivní nebyla :-D Já si nemůžu pomoct ale co se týče spisovatelky tak píše tak zvláštně že někdy to nedává smysl nebo možná to je překladem. Ale je fakt že Tajný kruh se mi čte líp než deníky mno nic jsem zvědavá na třetí díl Moc. Uvidíme v čem se polepší hlavní hrdinové a co se týče kluků zamlouvá se mi spíše Nick i když není tak výrazný jako Adam jako po stavově.

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knížka pěkná celkově jako příběh postupně vyvíjející i když ze začátku mi to to přišlo všechno jednoduchý že se nic pořádně nedělo pak od půlky už jsem byla spokojenější a konec bomba už se těším na druhý díl jak to začne jelikož jako každá knížka trilogie končí otevřeně už se nemůžu dočkat. Takže kdo má rád tenhle žánr tak vřele doporučuji přečíst.

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Já mam stejný názor 7 díl TOP ty předtím mi přišly tak trochu ujetý. Tady mě hned pohltil příběh Stevie Rae a Refaimena byla sem napnutá jak kšandy,a strašně pěkný jak se pomalu ale jistě dávali spolu dohromady :-D A co se týče Afrodity ta perlila co se týká hlášek (schizofrení bišonek) :-D Mno Heata mi nějak líto nebylo možná trošku vždycky mi přišel takovej vtíravej... A Zoey to asi ani nekomentovat IQ tykve ale to asi patřilo k tý roztříštěný duši :-D a Stark borec za válel !!!

Prameny touhy Prameny touhy Ellen Alpsten

Moc pěkně napsaná knížka příběh mě úplně pohltil. I když toto není můj žánr jelikož je to příběh 19 století a dobrodružný příběh ale kniha mě opravdu překvapila a znova bych si něco podobného přečetla. Vřele doporučuji :-)

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Tak tohle jsem nečekala fakt skvělí a Adrian sem se asi zamilovala :-D a co se tyče posledních kapitol normálně sem je četla se zatajeným dechem :-) taky už se těším na další :-)

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Kniha se mi líbila moc lehce naspaná příběh tak do 3/4 šel měla jsem to přečtené za 3dny.Teda až na některé postavy hlavní hrdinka a Lucien byli ok ale její bratr Jon? jemu bylo kolem 30? mno nevím přišlo mi že se chová jak puberták :-D a Alarick to byl psychouš :-D ten tam snad ani nemusel být i když má hlavní slovo pak na závěr.Jo a ještě k tomu závěru ještě bych pochopila upír- netopýr ale drak to trošku spisovatelka přepískla mno jinak příběh mi nějak nevadil bylo to pěkné čtivé a jsem zvědavá na další díl.

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Jj líbila se mi knížka i když nějaká akce tam pořádně nebyla ale i tak jsem knížku slupla za dva dny.

15.02.2012 4 z 5

Kocourek Klubko a jeho kamarádi Kocourek Klubko a jeho kamarádi Lucienne Erville

Moje nejoblíbenější dětská knížka ještě teď jí mam doma pěkně schovanou v prvním vydání vřele doporučuji dětí si jí oblíbí jak příběhem tak i ilustrací moc se povedla. :-)

14.02.2012

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Moc pěkný příběh co se týká jak je to napsané čte se to lehce děj vás zaujme i když jsem si dávala na čas abych to neměla hned přečtené a knihu se pořádně vychutnala :-) a co se mi nejvíc líbilo že je to udělané tak když čtete že netušíte dopředu co se stane jako u většiny knížek a to spojení romantického příběhu s historii nemá chybu vřele doporučuji ted jen čekat na další díly.... :-)

14.02.2012 5 z 5