trynitrix trynitrix komentáře u knih

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

No nevím mam smíšené pocity z tohoto třetího dílu, trvalo mi to pár dnů než jsem ji přelouskala. A už jsem se těšila jak to dopadne a ono nic další pokračování, ale asi si ho přečtu co mi zbívá :-D zvědavost vždycky vítězí :-D

21.10.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tak za prvé třetí díl snad ani neměl být :-D podle mě to bylo zbytečné a akorát se mi Christian zprotivil, nemělo se to jmenovat Padesát odstínů svobody ale Padesát odstínů nasranosti, a kniha mě max začala bavit až od půlky a konec jako vždy pěkný Happy end. :-)

01.10.2013 3 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Opět supr příběh i když se mi spíše líbili předešle dva díly více ale nemělo to chybu a konec už vůbec ne prostě pecka :-D ted zase čekat na daší :-D

16.09.2013 4 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Kniha se zajímavým namětem Roadtripu - zapisování zajímavých věcí do cestovního deníku a jako třešničkou je příběh Amy a Rogera jak cestují přes státy. Vnuklo mi to nápad na příští rok že něco podobného co se týká toho deníku zkusím taky a vyrazí se po severní evropě :-) A nedalo mi to musela jsem si koupit Skittles :-D kdo přečte pochopí :-D

13.09.2013 4 z 5

Inkoustová smrt Inkoustová smrt Cornelia Funke

Jednička vede dvojka tady ten dojem trochu opadl a konečně poslední díl teda taky 3 hvězdy nemá na první díl . Opět se dostaváme do dlooouhého příběhu a čekéme kdy se co stane a jak to dopadne ale závěr prostě famózní :-)

05.09.2013 3 z 5

Inkoustová krev Inkoustová krev Cornelia Funke

Opět pohlcují příběh ale tak jako první mě do děje nevtáhl, přišlo mi strášně moc dějů roztahaných a dlouhých ale i tak jsem se příběhem v určitých částích bavila mno ted se vrhnem na trojku jak to vše konečně dopadne :-)

23.08.2013 3 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Co se týká tohoto příběhu nejprve jsem viděla film několikrát a "líbil se mi" než jsem zjistila že je i kniha tak jsem si hned tři díly Inkoustového světa objednala. A musím konstatovat jak film tak i kniha má svoje kouzlo v knize mi to přišlo trochu jako jiný příběh než ve filmu - se skoro podobnou tématikou. A teď se vrhnu hned na druhý jak to vše pokračuje :-)

13.08.2013 4 z 5

Letní msta Letní msta Robert Lawrence Stine

Super jednodenní oddychovka spíš jsem se pobavila než se bála . a určitě si přečtu další díly ... ( a co se týká Holly na všechny bych se zvysoka..... a odjela pryč) :-D

30.07.2013 3 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Pořád to stejné honba za Neferet jak ji zničit a jak ona se mstít nic nového :-D I když tento 10 díl měl své kouzlo líbil se mi tak jsem zvědavá na další pokračování a opět ne určitě poslední :-D

29.07.2013 4 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Doplňujcí novela byla zajímavá, propojeda s příběhem Draka v mládí a součastnosti. Bylo pěkné poznat více Anastasiu i Draka. Četba na pár hodinek :-)

24.07.2013 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tohle byla paráda od začátku jsem byla natrní jak bude děj probíhat. Líbilo se mi vyprávění obou že se střídaly po kapitolách. A prostě jsem to shltla během dvou dnů snad ani to ne :-D

21.07.2013 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Tak tomu to se říká klasika :-) I když ze začátku jsem nějak z toho příběhu byla mimo a než jsem si zvykla a nějaké pasáže nehorázně nudné :-D sem se fakt nutila přečíst aspoň 10str ale pak přišel ten zlom pulce že už vše mělo tak nějak hlavu i patu a už se mi četlo lépe a těšila jsem si jak to všechno vyřeší a jak to dopadne. Ale co se týká celkově Drakuly jak jeho (nesedl mi tam ten jeho knír :-D ) a knihy jsem měla asi jinou představu, ale to už je tím že jsem hodně přesycený tou novodobou fatasy horor. Ale na tu dobu kdy kniha vyšla měla svoje kouzlo jsem ráda že jsem si ji přečetla :-)

20.07.2013 4 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Super zatím poslední díl se mi líbil nejvíc, přijde mi že tam bylo víc akce. Tak se opět těšit co přinese další díl který je zatím v nedohlednu :-D

04.07.2013 4 z 5

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

Kniha 14 podob touhy vypraví o čtrnácti povídkách, kde se skrývají různé tužby a sexuální fantazie.
I když jsou příběhy krátké tak mají děj a spád ani vás pak na konci povídky nemrzí, že končí a těšíte se na další a určitě si né jednu povídku oblíbíte, jelikož jsou tam i vaše tajné skryté touhy.
MOJE RECENZE:

30.06.2013 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Víkendová oddychovka do campu :-) aby byl klídek na knihu. Spád děje rychlí šlo by to trochu protáhnout ale asi sem si zvykla na pořádný bichle a tohle byla jednohubka :-D ale jinak se mi kniha moc líbila a jsem zvědavá na další díly.

24.06.2013 4 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Janie tady byla hodně mimo ohledně té své věci a ještě do toho ten záhadná cizinec ale dopadlo to asi tak jak mělo . Lepší závěr nemohl být.

19.06.2013 4 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Znova opět zajímavý příběh který se vyvíjí ohledně snové schopnosti Janie a i jejího vztahu s Cabelem jen tak dál a už jsem zvědavá na třetí dil :-)

17.06.2013 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Konečně něco nového a jiného co se týká tématu knihy zajímavý nápad. Jen ze začátku jsem byla mimo a co pořádně jde ale pak mě kniha pohltila a já ji slupla během dne :-D tak už se těším na další dvě pokračování :-)

15.06.2013 4 z 5

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Zajímavé zakončení příběhu Ethana a Leny aspoň že to dobře dopadlo jen byla škoda Amarie :-) . Jen mě zklamal souboj s Abrahámem mohlo to bejt víc akční a dramatický a to samí i s tím Angelusem.

14.06.2013 4 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Takové menší odreagování, jen co se týče postav a jmen jsem v tom měla trochu hokej ale jinak příběh pěkný romantika nadevše :-)

07.06.2013 3 z 5