Léto s knihou
Chcete hodnotit knihy a vést si seznamy "přečtených knih" a další? Začněte zde X

Manželská smlouva

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155959/manzelska-smlouva.jpg 4.1652

Manželství s miliardářem (1.)

The Marriage Bargain

Rok vydání: , 1. vydání originálu: 2012 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
katerina266022.06.2016Hodnocení knihy 4 z 5

I přesto, že hned na začátku tušíte, jak to celé skončí, tak kniha ve velmi čtivá a příběh hezky napsaný.

helena1911.06.2016Hodnocení knihy 5 z 5

Po dlouhé době jsem přečetla knížku za jeden jediný den..S touto knížkou mi stránky ubíhali tak rychle, že jsem z čista jasna byla u epilogu... Téma této knížky je pro mě srdcovou záležitostí, protože miluji filmy se stejnou tématikou a zajímalo mě jak to bude vypadat, když si to jen přečtu a nebudu to sledovat v televizi s krásnými herci :D Musím uznat, že čtení je daleko lepší, protože má fantazie a to jak jsem si dokázala Nicka Ryana představit bylo úžasný a hlavně on podle autorčina popisu ve mně vyvolal pocit, že je nesmírně sexy a vypadá přesně jako vysněný kluk :D prostě po dlouhé době jedna z knížek, které si ráda přečtu znovu a která patří mezi mé nejoblíbenější! :) Jasně bylo to dcl prozíravý čtení, ale co na tom? Není to o tom držet nás v napětí, ale vyvolat v nás představy právě onoho sexy muže :3 :3 :D a tak prostě DOPORUČUJE VŠEM!!!! :)

pichova.veru23.04.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Četla jsem od autorky Hledání vytouženého dne a Hledání dokonalé lásky, autorka píše skvěle, oddychovka jak má být. Čtivá a lechtivé scény pěkně popsané :) a ano, od začátku je jasné jak to dopadne, takové malé klišé :)

Haldasha02.04.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Ideální jako oddychovka a když toužíte po nějaké to romantice.... Od začátku je jasné jak to dopadne....

Luciga16.02.2016

Kdo má rád romantické knihy, asi si přijde na své :). Poměrně čtivá kniha, vcelku neotřelý příběh. Nebylo zde nic, co by mi jakkoliv vadilo. Pro mne je to ten typ zcela oddychového čtení, ke kterému se dostanu jen občas (jj byla jsem nemocná a "těžkého" čtení už jsem měla dost :)).
Záměrně nehodnotím pomocí hvězd, protože pokud to srovnám s knihami, jež čtu s plným zaujetím, musela bych dát maximálně 2*. Což ale asi neodpovídá neb na svůj žánr je dle mého kniha docela povedená.

kklarysek06.02.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Vzhledem k hodnocení, jsem asi čekala moc. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale místy jsem se u knihy i usmívala. Příjemná oddychovka.

Macinka-a29.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Četla se hezky, tak jsem si půjčila i další dily a zklamání. Pořád to samé, jen jiná jména ....

Aichah03.01.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Prima oddechovka s předvídatelným koncem už od začátku :)

evelýny23.11.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale hlubokou myšlenku v ní nehledejte. Děj je naivní, přesto se nad ní bavíte. Skvěle jsem se nad ní odreagovala, pobavila a o tom to je. Do bestselleru to z mého pohledu má hóóóóódně daleko.

warca26.10.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Pěkné čtení, i když se mi do knihy nechtělo, tak se mi nakonec líbila.

mysacka22.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Výborné čtení, skvělá oddychovka.. přečteno během chvíle. Určitě knihu zařadím do své knihovny a časem se k ní vrátím.

zelvickaalenka20.10.2015

povedené, vtipné.. celou sérii můžu jen doporučit :-)

avalonek15.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Velice podařená kniha.Zase něco,co má pěkný děj a je to o něčem..Příběh se hezky četl,nebylo to nijak přehnané a bylo vzrušující to napětí mezi nimi..Velice se mi líbí psaní této autorky,i když můžu říct,že tenhle díl se mi líbil nejvíc.Je super,že u dalších dílů se autorka znovu zmiňuje o této dvojici.Za mě moc dobrý počteníčko..

Evule11415.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Knížka byla opravdu vydařená, už jsem četla jednu knížku od Jennifer a také se mi líbila, určitě si přečtu i následující.. rozhodně ji doporučuji všem, jen ten konec byl opravdu zvláštní, takže nemám potuchy, jestli ten Michael tam sehraje ještě nějakou roli...

mysacka07.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Mě se kniha velmi líbila, pohodá oddechovka.. měla jsem přečteno během dvou dnů. Doporučuji. Jsem zvědavá na další díly, ale co jsem se dívala vše se pak bude asi točit kolem rodii Conteových.. mám ráda knihy jako dublin street, kde se ještě prolíná trochu život těch předešlých párů nebo se tam zmiňují, tak uvidíme, jestli tato série knih bude také taková. :-)

lea649304.10.2015Hodnocení knihy 4 z 5

na knize se mi líbil příběh, který mi přišel více propracovaný než u jiných knih tohoto žánru. Bylo to díky tomu čtivé.

Haňulec02.10.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Tak kniha se mi velice líbila. Sice měla velice předvídatelný děj, ale byla moc hezky napsaná a děj byl poutavý. Knihu jsem četla dokavaď jsem nedočetla. Mohu jen doporučit :-)

1v8na11.09.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl propracovaný a citově opravdu hodně silný. Hodně jsem ho prožívala s hlavní hrdinkou. Hodně se divím, že do něčeho takového vůbec šla, zároveň ji ale i obdivuji. Už teď se těším na další příběh od této spisovatelky a to konkrétně Nickovy sestry Maggie a doufám, že v té knize bude zmínka i o Alexe.

eva657202.09.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Prijemna oddychovka, sympaticti hlavni hrdinove, kniha se mi moc libila a pres jednoduchost a predvidatelnost jsem se velice snadno a rada prenesla. Neskrcene dialogy, vkusne popsany sex, proste pohoda. Doporucene vikendove cteni.

Pet00707.08.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Knihu jsem přečetla také za jediný den. Milá romantická oddychovka.

katka596325.07.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, velmi čtivá, přečetla jsem jí za jeden den, jen škoda,že ty další díly nejsou zase o nich :)

soltera07.07.2015Hodnocení knihy 3 z 5

V tejto knihe nebolo nič, čo by som už nečítala v inej knihe podobného žánru. Ale bolo to príjemné čítanie. Najmä časť, keď hlavná hrdinka začala rodiť bola taká zábavná, že som plakala od smiechu, doslova.

1.ještěrka15.05.2015

Tak já nevím. četla jsem to z nemožnosti dělat cokoliv jiného a nutnosti zkrátit si dlouhou chvíli. Jinak bych to asi odložila.Všechno mi v té knize přijde divné,sladké, krásné mimo reálný život.Taková pohádka s dávkou erotiky pro dospělé. Jen ne asi pro mě.

Modrásek1613.05.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Příjemná oddechovka na dovolenou. Přečteno za pár dní. Určitě si přečtu další díly.

kklepkaa06.05.2015

Manželská smlouva je celkem líbivá oddechovka na jedno odpoledne. Rychle se čte a nenudí. V tomto žánru řadím tuto knihu k těm lepším.

angelbooks01.05.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Pěkná kniha. Je v ní to, co má být a na konci náš čeká happy end.
A i když jsem ke konci nenáviděla našeho miliardáře Nicholase Ryana, po posledním přečteném řádku nebyla po nenávisti ani stopa.

inuska628018.04.2015Hodnocení knihy 5 z 5

Celou knížku jsem si zvykala na formu jakou je napsaná, ale i tak jsem jí přečetla za jeden den, je čtivá, suprový příběh :)

lenka60806.04.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Moc hezká a čtivá knížka. Na svých pouhých 224 stran má mnohem propracovanější a hlubší děj, než by se mohlo zdát. Je to víceméně klasika "miliardář se zamiluje do hloupé husičky", ale i tak stojí za přečtení. Dílo oceňuji 4*, jednu musím odebrat, neboť i přes to, že je knížka moc hezká, tak bych ji podruhé nečetla.

Ewik23.03.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Kniha se četla celkem příjemně. Je to dobrá kniha na odreagování, místy jsem se i zasmála. Nemusí se u toho vůbec přemýšlet, čte se to úplně samo. Klasický příběh, kde už není milionář, protože o něj by žádná nezakopla, ale rovnou multimiliardář. :-)
Líbila se mi ta pasáž se psy a policií. To byl sranda.

Leniiis17.03.2015Hodnocení knihy 4 z 5

Parádní a originální příběh, kterej se četl skoro sám. Jediný, co mě naštvalo tak, že na konci nebylo napsáno co se jim narodilo, ale tak přežiju to asi..:-D