Manželská smlouva

Manželská smlouva

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat... celý text

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155959/manzelska-smlouva.jpg 4.1751
Série:

Manželství s miliardářem (1.)

Originální název:

The Marriage Bargain (2012)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (173)

Přidat komentář
xSimaix
16. dubna

Už podle názvu knihy je vidět, že se nebude jednat o převratnou novinku ve světě románů. Velice známé a využívané téma - dohodnuté manželství.
Ale, co se této knize nemůže upřít, jsou pěkně propracované postavy a vlastním zajímavým příběhem, který vás chvilkami vytrhne z reality toho, o čem kniha vážně je. Kniha je napsána zajímavě, nenáročně a hodí se na čtení po večerech. + je to kniha na velmi rychlé přečtení, takže spíše pro nenáročné. :)

EvikU.
07. dubna

Sympatické čtení na dlouhé večery. Mám jednou za čas takovouhle knihu ráda.

havrmoni
28. března

To byla pěkná oddechovka se symatickými postavami. Nic náročného jen relax od všedních dnů. Čtivé a vtipné,ke konci jsem se smála i nahlas.

Denčaa
11. února

Taková už "klasika", od které neočekáváte nic extra, děj je předvídatelný, ale hezky se u toho odpočívá. Hlavní hrdinou taky spadají do dnešních parametrů. Celkově takový průměr.

elisa194
05. ledna

nenadchne, neurazí. Jelikož člověk předpokládá jak to dopadne, tak mi chybělo to napětí, které mám ráda.

xindl007
23.11.2016

Mám tenhle styl psaní ráda. Když se začtete, musíte to prostě dočíst a nejlépe na jeden zátah. Už se těším na pokračování.

Radka89
18.10.2016

Nenáročné oddechové čtení :-) myslím, že z knihy by mohli čerpat američtní tvůrci a natočit romantický film i když téma je už asi dost okoukané - dva lidi co se nesnáší a poté se do sebe zamilují..aaach :-) :-)

Mellisek
21.09.2016

Tahle kniha nebyla vůbec špatná, jen byla hodně předvídatelná. Četla jsem v pdf. verzi takže jsem četla četla až jsem zjistila že jsem dočetla. Několikrát v knize bylo upozorněno na onu zápletku takže všem bylo jasné jako to asi i skončí. Zajímá mě to dál kvůli hraběmu atd. Ale hezky se to četlo, jednoduše napsané žadné protahované děje :-)

Paluska
10.09.2016

Pohádka pro dospělé? ano:-D Co víc si přát od takových "románů pro ženy"?
Četla jsem jedním dechem a bavilo mě to:-)

petra4080
29.07.2016

Jednohubka na jedno odpoledne, čte se dobře, ale žádná bomba to teda není. Předvídatelné, bez jiskry a bez nápadu.

Jaruce
29.07.2016

Ano určitě bych tuto knihu neoznačovala za Bestseller, ale četlo se mi to hezky a lehce, dokonce mě i chvilkami rozesmál.

kik68
12.07.2016

Jedna z mých nejoblíbenějších sérii. Při tomhle dílu jsem myslela, že už nic lepšího z téhle série nebude, ale mýlila jsem se :-).

katerina2660
22.06.2016

I přesto, že hned na začátku tušíte, jak to celé skončí, tak kniha ve velmi čtivá a příběh hezky napsaný.

helena19
11.06.2016

Po dlouhé době jsem přečetla knížku za jeden jediný den..S touto knížkou mi stránky ubíhali tak rychle, že jsem z čista jasna byla u epilogu... Téma této knížky je pro mě srdcovou záležitostí, protože miluji filmy se stejnou tématikou a zajímalo mě jak to bude vypadat, když si to jen přečtu a nebudu to sledovat v televizi s krásnými herci :D Musím uznat, že čtení je daleko lepší, protože má fantazie a to jak jsem si dokázala Nicka Ryana představit bylo úžasný a hlavně on podle autorčina popisu ve mně vyvolal pocit, že je nesmírně sexy a vypadá přesně jako vysněný kluk :D prostě po dlouhé době jedna z knížek, které si ráda přečtu znovu a která patří mezi mé nejoblíbenější! :) Jasně bylo to dcl prozíravý čtení, ale co na tom? Není to o tom držet nás v napětí, ale vyvolat v nás představy právě onoho sexy muže :3 :3 :D a tak prostě DOPORUČUJE VŠEM!!!! :)

pichova.veru
23.04.2016

Četla jsem od autorky Hledání vytouženého dne a Hledání dokonalé lásky, autorka píše skvěle, oddychovka jak má být. Čtivá a lechtivé scény pěkně popsané :) a ano, od začátku je jasné jak to dopadne, takové malé klišé :)

Haldasha
02.04.2016

Ideální jako oddychovka a když toužíte po nějaké to romantice.... Od začátku je jasné jak to dopadne....

Luciga
16.02.2016

Kdo má rád romantické knihy, asi si přijde na své :). Poměrně čtivá kniha, vcelku neotřelý příběh. Nebylo zde nic, co by mi jakkoliv vadilo. Pro mne je to ten typ zcela oddychového čtení, ke kterému se dostanu jen občas (jj byla jsem nemocná a "těžkého" čtení už jsem měla dost :)).
Záměrně nehodnotím pomocí hvězd, protože pokud to srovnám s knihami, jež čtu s plným zaujetím, musela bych dát maximálně 2*. Což ale asi neodpovídá neb na svůj žánr je dle mého kniha docela povedená.

kklarysek
06.02.2016

Vzhledem k hodnocení, jsem asi čekala moc. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale místy jsem se u knihy i usmívala. Příjemná oddychovka.

Macinka-a
29.01.2016

Četla se hezky, tak jsem si půjčila i další dily a zklamání. Pořád to samé, jen jiná jména ....

Aichah
03.01.2016

Prima oddechovka s předvídatelným koncem už od začátku :)

evelýny
23.11.2015

Kniha se dobře četla, ale hlubokou myšlenku v ní nehledejte. Děj je naivní, přesto se nad ní bavíte. Skvěle jsem se nad ní odreagovala, pobavila a o tom to je. Do bestselleru to z mého pohledu má hóóóóódně daleko.

warca
26.10.2015

Pěkné čtení, i když se mi do knihy nechtělo, tak se mi nakonec líbila.

mysacka
22.10.2015

Výborné čtení, skvělá oddychovka.. přečteno během chvíle. Určitě knihu zařadím do své knihovny a časem se k ní vrátím.

zelvickaalenka
20.10.2015

povedené, vtipné.. celou sérii můžu jen doporučit :-)

avalonek
15.10.2015

Velice podařená kniha.Zase něco,co má pěkný děj a je to o něčem..Příběh se hezky četl,nebylo to nijak přehnané a bylo vzrušující to napětí mezi nimi..Velice se mi líbí psaní této autorky,i když můžu říct,že tenhle díl se mi líbil nejvíc.Je super,že u dalších dílů se autorka znovu zmiňuje o této dvojici.Za mě moc dobrý počteníčko..

Evule114
15.10.2015

Knížka byla opravdu vydařená, už jsem četla jednu knížku od Jennifer a také se mi líbila, určitě si přečtu i následující.. rozhodně ji doporučuji všem, jen ten konec byl opravdu zvláštní, takže nemám potuchy, jestli ten Michael tam sehraje ještě nějakou roli...

mysacka
07.10.2015

Mě se kniha velmi líbila, pohodá oddechovka.. měla jsem přečteno během dvou dnů. Doporučuji. Jsem zvědavá na další díly, ale co jsem se dívala vše se pak bude asi točit kolem rodii Conteových.. mám ráda knihy jako dublin street, kde se ještě prolíná trochu život těch předešlých párů nebo se tam zmiňují, tak uvidíme, jestli tato série knih bude také taková. :-)

lea6493
04.10.2015

na knize se mi líbil příběh, který mi přišel více propracovaný než u jiných knih tohoto žánru. Bylo to díky tomu čtivé.

Haňulec
02.10.2015

Tak kniha se mi velice líbila. Sice měla velice předvídatelný děj, ale byla moc hezky napsaná a děj byl poutavý. Knihu jsem četla dokavaď jsem nedočetla. Mohu jen doporučit :-)

1v8na
11.09.2015

Příběh se mi velmi líbil. Byl propracovaný a citově opravdu hodně silný. Hodně jsem ho prožívala s hlavní hrdinkou. Hodně se divím, že do něčeho takového vůbec šla, zároveň ji ale i obdivuji. Už teď se těším na další příběh od této spisovatelky a to konkrétně Nickovy sestry Maggie a doufám, že v té knize bude zmínka i o Alexe.