Stíny

Stíny https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143918/bmid_sukuba-stiny-N83-143918.jpg 4 637 52

Sukuba série

Georgina Kincaidová má záviděníhodné schopnosti: je nesmrtelná, svede každého muže, o kterého stojí, může měnit podobu a umí nosit tak vysoké podpatky, že by se na nich běžný smrtelník zabil. Tohle všechno je pro ni hračka. Ovšem sledovat přípravy na svatbu bývalého přítele, to je úplně něco jiného. Georgina se nedokáže rozhodnout, co je pro ni vlastně horší: jestli to, že si Seth bere jinou ženu, anebo to, že si musí sehnat nové šaty na svatbu. Ještě že ji od těchto příšerných starostí rozptyluje nový spolubydlící, nefil Roman, z něhož sex-appeal přímo prýští. A pak je tady Simone, nová sukuba ve městě, která se až podezřele zajímá o Setha Mortensena. Největší nebezpečí ovšem číhá přímo v Georginině hlavě. Stále častěji slýchá vábení jakési záhadné síly, která ji láká… pravděpodobně do záhuby. A Georgina ví, že je příliš slabá, než aby dokázala dlouho odolávat… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Shadows , 2010

PhoebePollard
10.10.2021 3 z 5

Konec série se blíží a ještě stále se autorka drží na své standardní úrovni která neurazí, nenadchne, jenom vám příjemně vyplní čas. Vcelku se i těším na pokračování

Karoli282
19.03.2021 5 z 5

Série nám skoro spěje ke konci a já jsem zatím spokojená. Je to takové dobré odpočinkové čtení, knihy se čtou snadno. Jsem ráda, že se znovu objevil Roman. Zároveň se dozvídáme nové střípky z minulosti jak Georginy, tak i Setha. Docela jsem si oblíbila i Cartera, tak se ho snad opět dočkám v dalším díle. Celkově si myslím, že se máme na co těšit.

ydnac
01.10.2020 3 z 5

Lehké, oddechové čtení :-) o upírech, démonech, svádění.... :-)

Calla2002
06.08.2020 5 z 5

Reinkarnace. Reinkarnace. Reinkarnace. Tohle mi pořád zní v hlavě po dočtení tohohle dílu. Dvě smlouvy. Jiskření. Osud. Pořád a pořád dokola. Mám opravdu veliké podezření, že v době kdy byla Georgie ještě Letha, se neuzavírala jenom jedna smlouva s jedním člověkem.
Každopádně, můžu se mýlit, že ano. Ale stejně si za tím stojím.

Catyna
12.05.2020 5 z 5

Výborné oddechové čtení

havrmoni
08.09.2019 3 z 5

Už se to rýsuje :). Sny hodně napověděly a taky jsem se dozvěděla něco o minulosti Georginy.To, že její kamarádi jsou i mými oblíbenci nemusím snad ani psát.

Purple7
16.07.2019 3 z 5

Takový vycpávkový díl, ale na druhou stranu z něho nemám úplně špatný pocit. Nevím, jak to popsat, Seth se konečně projevil jako chlap, líbil se mi vývoj ostatních postav, ale zase Georgina a její sny mě moc nebavily. Nicméně vše souvisí se vším a finále určitě bude stát za to.

Damonka12
03.02.2019 5 z 5

Velmi se mi to líbilo, sice to bylo malinko předvídatelné, ale i tak mě to nadchlo. Miluji knihy nabyté dějem jako je tato série.

Okoslav
24.12.2018 3 z 5

Pátý díl sukubí série, v němž se nic zvláštního nestane - tedy až na pár stránek na konci, kde se potvrdí to, co všichni (kromě Georginy, která to neodhalila ani po 1700 letech) už stejně dávno vědí.

Adriana21
19.02.2018 4 z 5

Tenhle díl byl taky moc dobrý, akorát mě tolik nebavily ty pasáže, kde Georgina snila. Neříkám, že byly špatné, ale některé ty pasáže byly zbytečně natažené a nebylo tam tolik akce, sice jsem se dozvěděla něco víc o minulosti Georginy, ale...
V tomhle díle mě hodně překvapil Roman, začínám ho mít moc ráda, dokonce asi raději než Setha :)

Richelle
29.10.2017 5 z 5

Rozhodně mě kniha velice zaujala. Od Richelle Mead miluji vsechny knihy a ani tato kniha nezměnila můj názor. S nadšením jsem četla další a další stránky. Bohužel konec nastal příliš brzy.

Lucik100
24.09.2017 5 z 5

Senzace. Konečně zase spolu.

Ivanka83
21.05.2017 5 z 5

Úžasný díl. Hltala jsem to od začátku do konce. A ten závěr... Už se těším, až se pustím do posledního dílu.

EvikU.
04.04.2017 4 z 5

Autorka je pro mě po těhle knihách zárukou kvality. Nebo toho, že mě se její knihy líbí. Opět super.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Navíc velice neobvyklá tematika a její zpracování.Vřele doporučuji!

teer.h
22.09.2016 5 z 5

Další skvělý díl :-)

Moc se líbil a měla jsem ho opět rychle přečtený. To jak to dopadlo mě velmi potěšilo! Jsem tak ráda a jsem zvědavá, jak to vše dopadne :-) A myslím, že vím jak a doufám v to :-)

Lalina3
18.08.2016 5 z 5

Jako obvykle úžasný díl. :)
Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne (i když tuším :D).
Okamžitě se pouštím do 6. dílu. Bohužel posledního. :/

V..endulka
23.07.2016 4 z 5

Opět oddechove čtení :-)

Aríka
16.07.2016 5 z 5

Opět rychle přečteno a nějak mi nejdou do hlavy dvě smouly, jsem opravdu zvědavá. Doporučuji.

mišule5
19.06.2016 5 z 5

Tak tohle byl nejšílenější díl! Takle napjatá a překvapená jsem ještě nebyla. Velice se mi líbil pohled do její minulosti, ale některé pasáže se Sethem jsem už měla plné zuby jak se neustále rozhodovala jestli ano nebo ne. Doufám, že další díl bude taky tak bombový :-o