Za hranicí temnoty

Za hranicí temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77249/bmid_za-hranici-temnoty-9z7-77249.jpg 4 259 29

Strážci věčnosti série

Salvátor Guiliani, mocný král vlkodlaků, čelí hrozbě zániku svého rodu. Již několik staletí se nenarodil žádný čistokrevný vlkodlak a těch, kteří vzniknou proměnou z lidí, je také stále méně. Už třicet let upíná své naděje k nalezení čtyř ztracených sester, posledních vlkodlačic, jimž koluje v žilách čistá krev. Až dosud byl vždy zklamán. Jedna sestra byla neplodná, druhá se zaslíbila vládci upírů, třetí jakoby zmizela z povrchu zemského... O to více radosti mu přináší setkání s Harley, poslední ze čtveřice. Ve chvíli, kdy zavětří její vůni, divoká touha po ní vymaže všechny jeho ostatní instinkty. Avšak když ji osvobodí ze zajetí nečistých vlakodlaků, musí se vypořádat se zjištěním, že nádherná, nezávislá Harley vzdorně odmítá stát se jeho vyvolenou... Harley se naučila nedůvěřovat všem vlkodlakům, jejich arogantního krále nevyjímaje. Nechce přivést na svět mláďata proti své vůli, a to ani s mužem, ze kterého se jí chvěje každičký nerv v těle. Salvátor je přesto klíčem k budoucnosti - pokud podlehne jeho temné, dravé touze a společně se postaví ďábelskému nepříteli, mají naději...... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Beyond The Darkness , 2010

Thalin
10.08.2023 3 z 5

Salvatorova osobnost mě tu docela bavila, ale o jeho vyvolené už se to tolik říct nedalo. Pořád je to ale dostatečně čtivé a na nudné večery jak dělané.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Nemůžu se ubránit porovnáním s Mercedes Thompson. Tahle série na Mercedes bohužel nemá i když se snaží. Zajímá mě ten příběh, co je na pozadí celé téhle série a tak pokračuji dál.

marie2577
03.12.2020 2 z 5

Pěkně a nenudi

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Ano ano ano !!! Dalsia paradna kniha ... som velmi rada ze mam seriu knih odlozenu :)

jitka7
18.06.2020 4 z 5

Tak na začátku si člověk myslí, jaký je Salvátor šmejd a pak mu prostě nejde jinak než nefandit. Pěkný, čtivý příběh.

Gabriela456
11.06.2020 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl v celé sérii. Těším se na další díl.

cukrovka
09.01.2020 4 z 5

Tak tentokrát jsou hlavní hrdinové vlkodlaci. A i tento příběh byl čtivý. Romantika promíchaná s napětím a erotikou.

havrmoni
17.09.2019 5 z 5

Líbilo se mi to, čtení této série si užívám. Jen ty ženský jsou tak nějak čím dál zbytečně tvrdohlavě umíněné :)).

Áža707
19.05.2019 4 z 5

Na příběh o Salvatorovi jsem se doopravdy těšila. Doopravdy to stalo za to, skvělé pokračování, které neztrácí tu správnou jiskru a už se nemůžu dočkat na vyvrcholení celé série!! A vzhůru na další díl, o Cainovi? Uvidíme! Už se těším!

Evka3814
16.01.2019 4 z 5

Tento díl byl zatím nejslabší,ale samozřejmě i tak jsem si ho užila. Baví mě styl psaní,vždy je to odlehčené nějakou hláškou,takže se čtenář opravdu nemůže nudit:)

Polinka92
06.08.2018 1 z 5

Na to, že miluji vlky a vlkodlaky... Tak mě tento díl velmi zklamal.. už jen tím, že tam nevystupuje Viper...

Maruš.D
27.05.2018 5 z 5

Trochu jsem se obávala příběhu pouze o vlkodlacích, ale velmi mile mne překvapil. Děj byl strhující a všehopohlcující. :D Dobře se to četlo, postavy si nejde nezamilovat a zápletka byla tak akorát. Nebyla přehnaná, ale ani nudná. Za mě další povedený díl celé série. :-))

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Tenhle příběh bych klidně zařadila hned za 3. díl. Aspoň by jak Styx, tak Guiliani, byli spokojeni se svými družkami. :)
Náš ''mocný král'' se dočkal svého happy endu a mi, čtenáři, také.
Určitě doporučuji.

misak94
08.02.2018 5 z 5

Naprosto perfektní příběh. Akce, humor, romantika. Perfektní čtení

TerezaMondeková
29.01.2018 5 z 5

Salvátor na mě v předchozích dílech moc velký dojem neudělal, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Knize ale nechybělo ani napětí, co dalšího se stane, nechybělo nebezpečí, ani akce. V knize rozhodně nechyběla láska, erotika. U knihy jsem se opravdu ani na chvíli nenudila, protože se tam furt něco dělo. Moc se mi líbilo jiskření mezi hlavními hrdiny, dost jsem se zasmála, když se hádali. Taky jsem moc ráda, že jsme se už v tomhle déle setkali s další sestrou a poslední sestrou. Že by se i Caine zamiloval...? No, necháme se překvapit.
Harley se mi jako hlavní hrdinka líbila. Těšila jsem se na nalezení další vlkodlačí sestry. Povahově bych řekla, že si podobný jsou. Odvážná, tvrdohlavá, upřímná, věrná, milá. Líbilo se mi, že hned nepadla Salvátorovi do náručí. Odolávala, jak nejvíc mohla. Nechtěla s ním být, i když by byla královna. Nechtěla, aby se z ní stal nějaký stroj na rodění dětí. Ale nakonec všechno dopadlo, tak jak mělo. Teď jsem zvědavá na poslední sestru.
Salvátora jsem si v předešlých dílech moc neoblíbila. Arogantní, povýšený. Salvátor byl král vlkodlaků a byl zvyklí na to, že mu každá žena padá k nohám a jak sám řekl... často v jeho přítomnosti ženy funěly a omdlévaly touhou po něm a pak se najednou objevila Harley, který by ho nejradši nakopala. Z toho nesnesitelného vlkodlaka se stal ochranitelský, věrný, majetnický, ohleduplný partner, který by pro svou partnerku udělal cokoliv a byl odhodlaný jí chránit.

MinaHawke
30.01.2017 5 z 5

Tato kniha je z celé série má nejoblíbenější. V knize se opět setkáváme s již třetí sestrou ze ztracených vlkodlačích čtyřčat a rozkrývá jejich životní příběh. Byla jen škoda, že je podstatně kratší než předešlé díly, protože jsem doslova hltala každé slovo. Musím se přiznat, že Salvátor byl můj nejmilejší hlavní hrdina ze série, je prostě můj miláček a nedám na něho dopustit, sice se může zdát povýšený a panovačný, ale jakmile přelétne jiskra mezi ním a Harley, tak by pro ni byl schopný udělat co by jí na očích viděl. I Harley byla velmi sympatická a oba se k sobě naprosto hodili.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

U toho, jak Harley srazila tomu nabubřelci Salvátorovi jeho donjuanský hřebínek, jsem brečela smíchy. Bod navíc, že si před ním nesedla na zadek jako jeho ostatní č...., totiž vlčice :-). Levetovy glosy a provokativní komentáře opět nezklamaly.

len85hor
04.05.2016 5 z 5

opět skvělé čtení, líbilo se mi

Megan
19.01.2016 4 z 5

pěkné :)

Gabika56
02.01.2015 4 z 5

Na to, že vlkodlaky nemusím, se mi to četlo moc dobře! :D