Pohlceni temnotou

Pohlceni temnotou https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108753/mid_pohlceni-temnotou-KNd-108753.jpg 4 222 22

Strážci věčnosti série

Layla neví o svém původu vůbec nic kromě toho, že jeden z jejích rodičů musel být džin. Podědila po něm některé nadpřirozené schopnosti, ale jako kříženec je může využívat jen omezeně. A přitom by tolik potřebovala, aby byla schopna uchránit přede všemi malé děťátko, které se cestami osudu ocitlo v její péči. To dítě je naprosto neobyčejné, neroste, nestárne, ale Layla ho miluje a jako každá matka chrání... V nerovném boji proti všem získává nečekaného spojence - mocného upíra. Tane je drsný válečník a bouřlivý milovník, ale žena v nesnázích v něm probouzí city, o nichž sy myslel, že jsou už dávno pohřbeny v jeho minulosti... Boj s osudem není zdaleka vybojován, i když má dvojice na své straně věrného pomocníka, kamenného chrliče Leveta...... celý text

Horory , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Devoured by Darkness , 2010

Thalin
10.08.2023 2 z 5

Tenhle díl mě bavil asi nejméně a pamatuju, že když jsem ho četla před lety prvně, tak mě taky kdo ví jak neohromil. Ale zase mě baví, jak se to postupně propojuje.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Už čtu jen kvůli dějové lince na pozadí, protože všechno ostatní je předvídatelné. I tak je to čtivě napsané a Levet je opravdu pokladem téhle série.

marie2577
03.12.2020 2 z 5

Mile ..prijemne

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Dokonale :) kazda kniha ktoru citam od Ivy ma prekvapi ze ju musim zhltnut na 1x

jitka7
18.06.2020 5 z 5

No tak Tane je prostě dokonalý. Pro mě je tohle nejhezčí díl. Pěkně se děj zamotává. Postavy a děj je skvěle propojený a přibývají další a další postavy a dějové linky. Je to poutavé a zajímavé čtení. Jsem zvědavá, jak tohle celé dopadne.

cukrovka
11.01.2020 5 z 5

Skvělé pokračování. Příběh se postupně zamotává a už to není jen o získávání partnera na celý život. Postupně narůstá nebezpečí návratu Pána temnoty. Uvidíme kam nás autorka v dalších dílech zavede.

TerezaMondeková
29.07.2019 5 z 5

Líbí se mi, jak autorka dokáže všechny knihy výborně propojit. Líbí se mi, jak autorka dává do svých knih pokaždé jiné nadpřirozené bytosti. Upíry, vlkodlaky, čarodějnice, džiny... je to prostě úžasný. Další úžasně napsaný a promyšlený díl, ve kterém nechyběla láska, erotika, akce, úžasný napínavý konec, krásný epilog. Taky se mi líbilo, že jsme se už tomhle díle setkali s budoucími hlavními hrdiny příští knihy. Ale co se mi na téhle knize opravdu líbilo bylo to, že tady v té knize měli hlavní hrdinové kompletní rodinu. Matka, otec a dítě. To v předchozích dílech nebylo a byla to opravdu příjemná změna a úžasný nápad. A Levet? Bože... Levet je fantastický v každém díle. Hned tomu příběhu dodá větší šmrnc.
Layla se mi hned líbila. Hlavně proto, že byla ochotná riskovat svůj vlastní život za záchranu miminka, které ani nebylo její vlastní. Ostatní v tom miminku viděli možnost, jak přivézt zpátky Temného pána, ale ona viděla jenom bezbranné a nevinné miminko. Opravdu se chovala jako správná matka a za tohle měla můj obdiv. Ale Layla taky byla statečná, tvrdohlavá, milující a hodně drzá.
Tane se mi taky docela líbil. Sice měl pověs krutého, nelítostného, bezcitného Charona, ale postupem času se ukazovalo, že takový není. Když viděl Laylu, tak ji hned chtěl chránit, i kdyby ho zato Věštírna měla potrestat. Nebo když se s Laylou bavil o své minulosti, o své proměně, o tom, proč se stal upírem, proč dělá tu práci, kterou dělá, tak se taky ukázalo, že není bezcitný mizera. Tane byl statečný, tvrdohlavý, odvážný, ale taky milující partner a otec.

Áža707
19.05.2019 4 z 5

Přečteno jedním dechem během jednoho dne. A doopravdy se to čím dál tím víc zamotává, doopravdy se těším na pokračování a na poslední dva díly série. Dobře se to četlo, neztracelo to šmrnc a vyvstalo plno otázek. Jedem dál!

Evka3814
17.01.2019 5 z 5

Naprosto dokonalé,na Taneho jsem se moc těšila a Laylu jsem si hned oblíbila. Už jsem psala že miluju Leveta?:))) Každopádně se nemůžu dočkat pokračování,je to jako droga;) akorát mě mrzí že to nebudou všechny díly:((

Maruš.D
27.05.2018 4 z 5

Zatím pro mě nejméně záživný díl. Příběh nebyl špatný, jen mne prostě nezaujal jako ostatní. Layla se mi moc nezalíbila, něco mi na ní vadilo. Zato se mi moc líbil ‘namlouvací rituál’, který byl jiný než v předchozích dílech.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Tak spojení zrovna těchto dvou postav nemohlo být více překvapující.
Ani tentokrát mě A. Ivy nezklamala a já opět mohu knihu jen a jen doporučit.

misak94
09.02.2018 5 z 5

Další naprosto perfektní příběh :) Velice dobře se to četlo, každá stránka mě bavila, nebylo to předvídatelné. Bavilo mě, jak je Layla svá a Tane je typický upír. Jejich příběh přináší něco nového a opět podané :) Díky Levetovi nechybí ani humor.

MinaHawke
30.01.2017 4 z 5

Opět autorka nezklamala, kniha je čtivá a bavila mě, sice trochu méně než předchozí díl, ale také jsem se při čtení nenudila. Hlavními hrdiny jsou míšenka džina Layla a upír Tane. A také se zde setkáváme se starými známými, například s Levetem.

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Tenhle díl už mi dal docela zabrat, je v něm daleko víc temnoty než v předchozích dílech a jakoby i Levetovi docházel humor. Nicméně to stálo za přečtení.

len85hor
09.05.2016

pěkné příjemné počtení

CamilleTyler
20.02.2015 1 z 5

Radši bych dala odpad, ale příběh byl dost dobře popsaný, tak dávám aspon tu 1*.
Příběh působí celkem lacně, nemožné a nesrovnané zapojení nadpřirozených bytostí a hlavní hrdinka jsou u mě mínus.
Upír Tane je zaručeně asi ten největší idiot z knihy, k pořádnému rozuzlení, či vůbec nějakému řešení příběhu jsem mu musela překousat přes ty feromony hlavní hrdinky i jejího upířího nabíječe. Mě knižní erotika vůbec nevadí, pokud je jí správné množství, ale tady se člověk modlí "Tak už ho proboha přefikni! At se konečně řeší i něco jiného, než jejich nadržené mozky" A stejně nic.
Džinové, upíři, vlkodlaci a malý démonci, to mi nějak nejde dohromady, nedává moc smysl spojit tyhle fenomény do jednoho příběhu, tady se to fakt nepovedlo. Působí to uměle, chemie mezi Laylou a Tane je vyloženě vynucená, ne plynulá. No, prostě mi od Alexandry Ivy už jedna kniha stačila.

Gabika56
02.01.2015 5 z 5

Táák strašně moc jsem se těšila na příběh Tana a nezklamal mě, byl skvělej!

trynitrix
19.04.2013 4 z 5

Zase fajne příběh :-) pomalu se vše vyjasňuje :-D

Senza Jenka
03.06.2012 4 z 5

Na příběh Taneho jsem se docela těšila a nezklamal mě. Šablona pro vývoj příběhu stále stejná, ale co, bylo to docela zábavné. Předpokládám, že se dočkáme ještě příběhu o Jaelyn a Aryalovi, Cainovi a Cassie a možná Viktorovi a Juliet.

Shakespeare
07.05.2012 5 z 5

úžasné a doufám, že nebudeme čekat dlouho na nový díl

upíři vlkodlaci erotika démoni

Alexandra Ivy