Spoutaní temnotou

Spoutaní temnotou https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127658/mid_spoutani-temnotou-zvF-127658.jpg 4 189 21

Strážci věčnosti série

Jaelyn byla mezi upíry výjimečná. Ostražitá, jako břitva nabroušená válečnice s dokonalými schopnostmi, které ještě umocnil výcvik agentky pro zvláštní úkoly. Nyní dostala zdánlivě jednoduchý úkol - předvést před Komisi Ariyala, prince Sylvermystů temných skřítků. Vědělo se o nich, že jedna jejich skupina je nápomocna Temnému pánovi při návratu k moci, znamenajícímu zkázu světa démonů i lidí... Ariyal se snažil této pohromě zabránit a moc dobře věděl, že není času nazbyt, proto ho rozhodně nehodlal ztrácet před tribunálem. Nesmělo ho nic zdržovat, ani krásná upíří Lovkyně...... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Bound By Darkness , 2011

LenkaVes
18.11.2023 3 z 5

Tahle série zdá se být až návyková :-)
Před pár měsíci jsem přečetla první díl a moc nezaujal. Nevzdala jsem to a zkusila pokračování později. A stálo to za to. Samozřejmě, že nelze mít vysoká očekávání, jde především o zábavu. A já se bavila dobře. Tak se bavte taky ;-)

katkaq
17.11.2021 4 z 5

Tahle dvojice mě bavila. Autorka umí psát opravdu čtivě a já se těším na pokračování děje.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Opat supet tesim sa na dalsie knihy

jitka7
14.08.2020 4 z 5

Další skvělé pokračování. Je hezké v každém díle číst i o postavách z předchozích dílů. Každým dílem se dostáváme k doufám velkolepému ukončení. Jsem zvědavá, jak tento boj s temnotou dopadne.

cukrovka
12.01.2020 4 z 5

Boj s temnotou nabírá spád, tak doufám, že to upíři spolu s vlkodlaky zvládnou. Jinak opět skvělá dvojice, která přes počáteční kolize najde cestu k sobě.

TerezaMondeková
23.10.2019 4 z 5

I tenhle díl se mi líbil. Ale tenhle díl mi ve srovnání s předešlými díly přišel slabší. Ale musí říct, že se mi líbí, jak autorka dokáže svoje knihy skvěle propojit, že se v každém díle setkáváme s předchozími hrdiny a s dalšími lidmi, u kterých by nás příběh taky zajímal. Líbí se mi, jak dokáže autorka skvěle popisovat boje, situace, že si to dokážeme představit. Ale ani v tomhle díle nechyběla romantika, erotika, překvapení, napětí, nebezpečí, humor. Taky se mi líbí, že jsme se v tomhle díle potkali se Santiagem. Že by taky konečně našel svou vyvolenou...? Necháme se překvapit. Už se moc těším na příchod Temného pana.
Jaelyn se mi líbila už v předchozím díle. Jeto ten typ ženy, která nepotřebuje muže, aby ji chránil. Je to ten typ ženy, která má svůj vlastní názor, vlastní mozek, hlavu... nenechá se omezovat nebo ponižovat muži.
Ariyal... ani nevím, jestli se mi líbil. Temný skřítky moc nemusím... Ariyal mi často připadal moc arogantní. Ale líbilo se mi, jak Jaelyn chránil.

Áža707
24.07.2019 4 z 5

Další úžasné pokračování a už se nemůžu dočkat dalších dílů, akorát budu muset číst v angličtině, ale zajímá mě konec :)

Evka3814
19.01.2019 5 z 5

No tak tento díl jsem si opravdu vychutnala. Oba jsem si oblíbila,bavilo mě jejich špičkování. Zbožňuju styl psaní, zde je vidět jak si autorka dokáže pohrát se slovíčkama a postavami. Člověk se fakt nenudi a hlavně se i pobaví.

VytíVlčice
28.06.2018 2 z 5

Tento díl se mi z celé série četl nejhůře. Možná jsem zaujatá upíry z předešlé série, kteří se chovali jako opravdový chlapi, co jsi své ženy zkrotili. Nejvíce mě mrzelo, že jsem nenašla vůbec nic, co by mě mohlo spojit s hlavními postavami. Spíš, než lovkyně upírů a její princ, mě zajímal Santiago a tajemná Nefri.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Jasně... Jaelyn se mohla chovat trošičku lépe, ale vzhledem k její výchově a vlastně i k oblibě, kterou jsem v ní našla, mi toto ani moc nevadí.
Další skvělý příběh, který rozhodně doporučuji.

misak94
11.02.2018 5 z 5

Skvělý díl, bylo zde mnohem více akce než v předchozím díle a děj neztrácel na dramatičnosti a spádu až do poslední stránky. Byla zde znát příprava na velké finále, které nás čeká v posledním díle a už se nemůžu dočkat, až se k němu dostanu :)

MinaHawke
30.01.2017 4 z 5

Stále se mi líbí styl psaní autorky, takže i tento díl mě bavil. Líbí se mi, že dokáže skloubit dohromady humor i napětí, v jiných knihách mi to moc dohromady nešlo, ale u této série je to to pravé. Do čtení jsem se nemusela nutit, protože se čte snadno. Hlavními postavami jsou upírka Jaelyn a princ Sylvermystů Ariyal.

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Taky jsem tímto dílem nebyla moc nadšená, nějak jsem se nemohla prokousat do konce, pořád jsem čekala, až se stane to NĚCO. A najednou byl konec. Chybí mi staré oblíbené postavy z minulých dílů. Třeba bude další díl lepší, uvidíme.

Gabika56
26.01.2015 3 z 5

Já nevím, tenhle díl mě nějak zvlášť nenadchl ... Jako byl fajn, četl se lehce, nemusela jsem se nutit, ale nepatří mezi moje nej v téhle sérii ;)

Doménika
26.03.2014 5 z 5

Je to hezká knížka. Napínavá, romantická,odpočinková a zajímavá. :) Už mám přečtenou celou sérii a ta je mocfajn :D . Doporučuju přečíst,ale je lepší mít přečtené díly předtím. Knížky by na sebe neměli zas nějak moc navazovat, ale je lepší mít je přečtené všechny aby celý dlohý příbě dával smysl. :D

Majafa
30.11.2013 5 z 5

Další napínavý příběh od oblíbené autorky, hned se jdu začíst do dalšího dílu.

Vexi
08.07.2013 5 z 5

Asi zatím nejoblíbenější díl od autorky.

trynitrix
28.04.2013 5 z 5

Tak tohle bylo super :-) zase propracovaný příběh Jaelyn a Ariayal :-) škoda že už asi nebudou další díly :-(

tygrilady
26.02.2013 5 z 5

Další kniha od této autorky,která se mi líbila,jednoduché odpočinkové čtení pro milovníky upírů :-)

ciniminisek
30.07.2012 3 z 5

Zbožňuju knížky od této autorky,bohužel tenhle díl byl jeden z nejslabších.Do čtení jsem se musela nutit i když konec měl lepší spád.Dávám zlatou,střední cestu.