spencer spencer komentáře u knih

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

Opravdu napínavé pokračování už od první stránky. Původně jsem se do něj tak rychle pouštět nechtěla, ale jsem moc ráda, že jsem to udělala.
Autorka mě opravdu svým psaním vtáhla do příběhu a díky tomu jsem knihu měla hned přečtenou. Konec mě překvapil a jsem ráda, že je udělaný tak, že se autorka může kdykoliv rozhodnout s touto sérií pokračovat :)

09.02.2020 4 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

V knížce jsem našla přesně to, co jsem čekala, že v ní najdu. Přátelé sleduji často. Je to jeden z mála seriálů, který můžu sledovat pořád dokola a nepřestane mě bavit. Byla jsem nadšená z různých behind the scene zajímavostí a jsem moc ráda, že knížka jako je tato existuje.

07.02.2020 4 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Styl, jakým byla kniha napsaná jsem si moc užila. Oba tyto autory mám ráda a spolu jim to prostě funguje. Líbilo se mi, jak byl každý z hlavních hrdinů skvěle popsaný a charakterizovaný. Dokázala jsem si je velmi snadno představit a byli mi oba moc sympatičtí. Mým hlavním problémem zde byla předvídatelnost příběhu. U některých knih mi to nevadí, tady to pro mě byl trošku problém. Jinak se mi kniha líbila a rozhodně budu doufat v podobnou autorskou spolupráci do budoucna:)

30.01.2020 4 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Strašně nerada to říkám, ale tohle byl pro mě opravdu nejslabší díl. Muž, který hledal svůj stín byl pro mě mnohem zajímavější díl a připadal mi propracovanější.
Jsem si jistá, že spoustu lidí tento díl nadchne a musím sama uznat, že některé části opravdu nebyly špatné, ale jako celek mě kniha zklamala. Od završení celé série jsem očekávala více.

29.01.2020 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Moje první setkání s autorkou a velice příjemné. Knížka není bezchybná, ale je to přesně ten druh knihy, který jsem v ten moment potřebovala. Pomůže vám zapomenout na okolní svět a příběh vás opravdu vtáhne.

26.01.2020 5 z 5

Feministky nenosí růžovou a jiné lži Feministky nenosí růžovou a jiné lži Scarlett Curtis

Já jsem z knížkou velmi spokojená. Líbilo se mi, že se každá žena k tomuto tématu vyjádřila jiným způsobem a feminismus byl představen z mnoha pohledů.
Feminismus je opravdu i v dnešní době potřeba a jsem ráda, že existuje kniha, jako je tato.

22.01.2020 5 z 5

Poprask v sýrové uličce Poprask v sýrové uličce Robert Fulghum

Naprosto skvělá knížka, která se četla úplně sama:)

28.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tato knížka mě opravdu překvapila. Moc dobře se četla a rozhodně ji doporučuju

13.12.2017 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Knížka se mi moc líbila. Dobře se četla a předešla má očekávání.

02.12.2017 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Byla jsem velice překvapená, jak moc se mi knížka líbila. O prosopagnosii jsem slyšela poprvé, a proto mě příběh velice zaujal. Bylo to čtivé a oddechové. Rozhodně doporučuji :)

13.08.2017 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Pro mě super oddechovka na letní dny :)

02.08.2017 4 z 5

Hra věží Hra věží Daniel O´Malley

Rozhodně zajímavý námět, ale pro mě bohužel velmi zdlouhavé.

23.07.2017 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Doslova přečteno jedním dechem. Velice originální kniha s překvapivým koncem. Rozhodně doporučuji :)

18.07.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Naprosto nádherná knížka, která mě moc překvapila. Četla se opravdu jedním dechem a jsem si naprosto jistá, že se ke Zlodějce knih jednou znovu ráda vrátím.

22.05.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Rychle přečtená knížka. Každý příběh měl něco do sebe, ale musím uznat, že ten první se mi líbil nejvíce :)

15.04.2017 4 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Byla jsem až překvapená, jak moc se mi thriller líbil. Bylo to napínavé od začátku až do konce. Pokud hledáte něco napínavého k rychlému přečtení je to kniha pro vás :)

10.04.2017 5 z 5

Persepolis 2 Persepolis 2 Marjane Satrapi

Tenhle díl se mi líbil ještě mnohem víc. Opět autorka nezklamala :)

30.03.2017 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Tahle knížka se mi moc líbila. Perfektně pro mě celou knižní sérii uzavřela a poslední kapitolou moc potěšila :)

21.03.2017 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Skrytá těla byla pro mě oproti prvnímu dílu velkým zklamáním. První díl byl napínavý, reálnější a hlavně mi přišel propracovanější.

31.01.2017 3 z 5

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

Já jsem s knihou spokojená. Jako obvykle se mi líbil styl, jakým je kniha napsaná i hlavní postavy. Jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat :)

13.01.2017 4 z 5