spencer spencer komentáře u knih

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Naprosto úžasná knížka. Četla se rychle a moc se mi líbila. Rozhodně nebude moje poslední od této autorky :)

19.12.2016 5 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Na knížku jsem se těšila a upřímně mě zklamala. Autorku mám moc ráda, ale pro mě zatím nejslabší ze všech autorčiných knih.

17.11.2016 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha která mě nechala napnutou od začátku až do konce. Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

10.08.2016 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Dlouho jsem nad touhle knížkou váhala a nakonec jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Postavy mi byly sympatické už od první kapitoly a byla jsem napnutá od začátku až po konec. Rozhodně jsem zvědavá na další díl :)

21.06.2016 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Tahle knížka se mi moc líbila. Je to jedna z knich, kterou když začnete číst už poté nemůžete odložit :)

14.06.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekce se mi opravdu velice líbila. Byla jsem až překvapená, jak moc. Četla se snadno, rychle a jsem opravdu natěšená na další díl :)

13.06.2016 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Ze začátku jsem se do knížky nemohla vůbec dostat. Později se to zlepšilo, ale některé části mi přišli příliš nudné. Nápad je to originální, ale s hlavní hrdinkou jsme si příliš nesedly.

31.05.2016 2 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Úžasná knížka, která vás nechá napnuté od začátku až do konce :)

30.05.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Rozhodně jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Do knížky jsem se hned dostala a nemohla jsem se odtrhnout :)

14.05.2016 5 z 5

Vězeň noci a mlhy Vězeň noci a mlhy Anne Blankman

Ze začátku mě kniha moc nebrala, nějak jsem se nemohla dostat do děje. Poté co jsem se prokousala prvními 100 stránkami se mi kniha četla mnohem lépe. Konec rozhodně stojí za to :)

10.05.2016 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Po přečtení si nejsem jistá, jestli se mi knížka líbila nebo ne. Bylo to snadné čtení, ale lepší by to bylo jako povídka.

04.05.2016 2 z 5

Zmizelé dívky Zmizelé dívky Lauren Oliver

Příběh pěkný, styl zakončení mi připomínal knihu Ostrov lhářů.

25.04.2016 4 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Stejně jako první díl, tak i tenhle se četl nesmírně dobře. Kniha přečtena za odpoledne. Chtělo by to co nejdříve vydat třetí díl :)

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Johna Greena mám moc ráda, ale tahle kniha mi od něj přišla nejslabší. Colin mě nijak nezaujal, přišel mi nesympatický. Knihu jsem dočetla do konce jen abych věděla, jak příběh skončí.

24.04.2016 3 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Velice čtivá kniha. Četla se rychle a děj byl moc zajímavý. Hned po přečtení jsem musela sáhnout pro druhý díl. Všem milovníkům fantasy doporučuji.

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Dojemný příběh. Moc se mi líbil způsob psaní i děj. Byla jsem ráda, že se celý příběh neodehrává jen v pokoji, ale také mimo něj.

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Naprosto úžasná kniha. Četla se sama a myslím, že by si ji měl každý aspoň jednou v životě přečíst. Napínavá, dojemná a ukazuje, že v životě nejsou jen šťastné, ale ani jen smutné chvíle.

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Příjemná oddechovka pro horké letní dny. Přečteno za odpoledne. Rozhodně všem doporučuji :)

20.07.2015 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Musím uznat, že po přečtení ostatních knih autorky je tato kniha pro mě menší zklamání.
Některé chvíle byli lepší, jiné zase horší. Heather jsem měla ze začátku ráda, ale čím víc se blížila kniha ke konci, tím víc mě štvala.

15.07.2015 3 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Chytlavý příběh, který vás donutí neodložit knihu.
Přečetla jsem za odpoledne a rozhodně se ke knize znovu vrátím. Viděla jsem i film, který si je s knihou velmi podobný :)

13.07.2015 5 z 5