Silwinka87 Silwinka87 komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásná knížka..Jako všechny knížky paní Mornštajnové,je velmi čtivá a děj krásně plyne..
Nejvíc se mi líbí styl,jakým jsou její knížky napsané.Umí náš pěkný český jazyk prodat..
Doporučuji!!!

25.05.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Moje první kniha od téhle autorky,psycho to teda bylo,vzhledem k tomu,že mám taky malou dceru,tak jsme v některých situacích úplně trnula..
Za dva dny jsem knížku přečetla a můžu ji doporučit..

28.03.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Nemůžu jinak,než dát plný počet bodů!!! Za mě rozhodně nejlepší knížka z celé série..
Ani na minutku jsem se nenudila..Sériové vraždy,které mě udržovaly stále ve střehu..A i když jsem vraha vlastně znala,stejně to bylo napínavé..Téma bylo zajímavé a taky hodně k zamyšlení. Robert B. je čím dál lepší,už se nemůžu dočkat další knížky..Jsem zvědavá,jak to bude dál s Erikou a Jamesem..:-)
Rozhodně doporučuji..

21.03.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první knížka od Jo Nesba..Doporučila mi ji kamarádka a řekla mi,ať počkám na první sníh..Udělala jsme to !!Noci na horách jsem trávila s touhle knížkou a v hrůze se chodila dívat z okna,jestli není postavený před chatou sněhulák..Dokonalé..Chystám se číst celou sérii..Jo Nesbo je geniální..
Všem doporučuji,nemůžete šlápnout vedle..

17.03.2018

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Přečetla jsem tuhle knížku jedním dechem..
Děj byl zajímavý,ale na konci jsem moc překvapená nebyla.Čekala jsem to..Líbil se mi ten otevřený konec..
Takže ano,knížku můžu doporučit..

17.03.2018 3 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Nejvíc se mi líbil závěr..Ten byl naprosto dokonalý,propracovaný do detailů..Na druhou stranu,děj se celkem vlekl..Proto dávám o jednu hvězdičku míň.
Můj celkový dojem je ale dobrý,líbil se mi zakomponovaný příběh Moneta do děje a taky popsaná atmosféra Giverny..
Celou dobu,co jsem četla knížku,jsem si říkala,že bych Giverny jednou ráda navštívila..
Knížku doporučuji,určitě stojí za přečtení.

15.03.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Knížka se mi líbila,příběhy že života dvou rodin,které mě rozesmály a taky rozbrečely..
Opravdu můžu doporučit..

18.02.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak tohle bylo celkem povedené.Knížka se mi do první půlky četla dobře,pak už to trochu vázlo,ale celkový dojem byl dobrý..
Dva příběhy v jednom se mi líbily..Nápad s domem taky,místy to bylo děsivé a bavilo mě to..
Doporučuji..

03.02.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knížka se četla dobře,námět byl zajímavý,ale celé to bylo takové nedotažené a místy ,,přitažené za vlasy.”
Hvězdičku navíc jsem dala za ten konec,který byl sice očekávaný,ale dobře promyšlený..

02.02.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásný příběh.Knížku jsem četla jedním dechem a taky i slza mi ukápla.Osudy Miry a její tety Hany a vlastně všech postav v knížce byli hrozné a děsivé.
Byla to moje druhá knížka od paní Mornštajnové a musím říct,že jsem si ji velmi oblíbila,už se moc těším na její další knížky..
Doporučuji

19.01.2018 5 z 5

Pět báječných strýčků Pět báječných strýčků František Nepil

Perfektní..Každý rok ji čteme s dětmi na horách..Je to jedna z našich nej...

09.01.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Skvělé čtení...Napínavý děj a konec byl pro mě nečekaný.Musím říct,že tento díl se mi zatím líbil nejvíc.Dokonce i přicházím na chuť Erice:-) Už se moc těším,na další knížky..

05.01.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Perfektní..

11.12.2017 5 z 5

Anna zachraňuje svět Anna zachraňuje svět Michaela Štěchová

Hodně odlehčené čtení.Čekala jsem Od toho trochu víc..

01.12.2017 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Knížku jsem si vybrala kvůli Čtenářské výzvě.Moc jsem od toho neočekávala.Musím ale říct,že se mi moc líbila.Dva silné příběhy z období druhé světové války.Udělalo to na mě dojem. Neměli bychom zapomínat na hrůzy,které válka přinesla..
Je pravda,že se děj trochu vlekl,ale četlo se mi to dobře,za víkend jsem knížku přečetla.
Musím ještě říct,že na mě ,mimo jiné, udělal velký dojem příběh Frederica.
Doporučuji!!!

26.11.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na tuhle knížku jsem se moc těšila,ale přišlo zklamání.Četla se sice dobře,ale děj byl nijaký.Pořád jsem čekala,kdy se to rozjede a ono nic..Nemělo to žádný spád.Vůbec jsem se nemohla zorientovat v postavách a chvilkama jsem se přistihla,že nevnímám,co čtu..Určitě to není nejhorší knížka,co jsem četla,ale do bestsselleru to má hodně daleko..

23.11.2017 2 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tohle bylo opravdu povedené..Příběh několika generací jedné rodiny obývající malý Hotýlek,který byl založený v období první republiky a ustál i dobu,kdy ho znárodnili komunisté..Příběhy jednotlivých postav byly velmi vydařené a čtivé.
Dávám plný počet..A určitě si přečtu i další knížky paní Mornštajnové..

13.08.2017 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Knížku jsem si vybrala do Čtenářské výzvy. Jinak bych po ní asi nesáhla.Musím říct,že jsem byla mile překvapená.Celkem mě takové knížky se strašidelnou atmosférou baví.Moc se mi líbilo prolínání minulosti a přítomnosti.Konec byl pro mně překvapení a celkově se knížka dobře četla..

02.08.2017 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Ze začátku jsem měla problém si na všechny ženské postavy zvyknout.Pak jsem měla problém se v nich zorientovat:-) Pak jsem se ale začetla a moc se mi ta knížka líbila. Všechny ,,příběhy " byly (jak už to u Liane bývá )jako ze života.
Moc se mi tahle knížka o ženách z Ostrova Blahovičníků líbila..Už se těším na další knížky této skvělé spisovatelky ..

25.07.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Já jsem zase nadšená..Parádní oddechovka.Příběh ze života tří sester,které jsou stejně prdlé,jako já se sestrou:-)
U některých hlášek jsem se fakt nasmála..Líto mě bylo Cat,ale co?I takový je život..
Už se těším na další knihy této skvělé spisovatelky.

17.07.2017 5 z 5