Sančez Sančez komentáře u knih

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tuhle sérii mám ráda. Krotitel mi chyběl k dočtení celé série pokud nepočítám nový díl. Úplně jsem zapomněla jak Camilla píše má zvláštní styl jak mlžit a na konci vše vybalit. Bylo to setsakra napínavé akorát teda její nejnechutnější kniha. Tak jsem zvědavá na její nový díl Kukačka.

22.10.2023 4 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Taková krásná romantická oddechovka.

19.10.2023 4 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Já tuhle spisovatelku prostě zbožňuji. Její knihy jsou pohlazením po duši i když mají někdy smutné části, ale to prostě k životu patří. Píše kouzelně a já už se těším na další její nádherné příběhy.

18.10.2023 5 z 5

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Tohle čtení bylo jako se zabalit do měkoučké přikrývky. Tohle bylo krásné pohlazení po duší. Po dočtení jsem byla smutná že příběh skončil. Doufám že od téhlé spisovatelky vyjdou další knihy. Píše nádherně ty popisy osob, krajiny, jídla to byl skvost.

15.10.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Ševče drž se svého kopyta, tohle přísloví si vždy říkám u psychothrillerů a vždy mne přemůže zvědavost. Co ovšem téhle knize nelze upřít je její čtivost. Ale tenhle žánr nemusím. Snad to konečně přenechám cílovým čtenářům.

14.10.2023 3 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Já tuhle sérii naprosto miluji. Jessica je úžasná a celý ten příběh mne naprosto pohltil. Miluji to napětí, ty akční scény a že je to nereálné? To je na tom právě super, protože realita je v poslední době krutějšī. Už se těším na další díl.

13.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Pecka, pecka, pecka. Prostě k tomuhle nejde nic víc napsat jen že se to čte jedním dechem a pak jste frustrovaní že už je konec, protože by jsta si dali ještě. Musím říct že první kniha mne moc nenadchla, ale jsem ráda že jsem u ní zůstala protože tahle série je lepší a lepší. A už ať je tady další díl.

11.10.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Láskyplná pohodová oddechovka. Přesně to jsem potřebovala.

07.10.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tak tohle bylo dechberoucí a skvostně napsáno. Četlo se to samo. Bryndza je prostě sázka na jistotu na perfektní příběh.

04.10.2023 5 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Tak tohle byli jiné, hodně jiné. Ale nesmírně čtivé. Od autorky si určitě ještě něco přečtu. Bylo to dost dobré.

01.10.2023 5 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Tak tohle bylo zvláštní aspoň pro mne. Takhle vystavěný příběh jsem ještě nečetla. Na mne to bylo až moc syrové a brutální, ale tak neskutečně čtivé. Knihu jsem nemohla odložit, hltala jsem stránku za stránkou. A ten konec to jako vážně? PECKA.

29.09.2023 5 z 5

Navždy buď mou vévodkyní Navždy buď mou vévodkyní Amalie Howard

Tohle bylo tak slastně opojné a nesmírně vzrušující. Hlavní postavy a příběh celkový mne naprosto pohltil a uchvátil. Užila jsem si každou stránku až do nádherného konce. Doufám že vyjdou další její knihy.

24.09.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Mám teď štěstí na samé knižní skvosty. Josie opět válí. Tahle mi chyběla dočíst a opět jsem knihu hltala jak zběsilá. Pecka a už se těším na sedmý díl.

21.09.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Andreasi ty jsi prostě génius! Takhle famózně vystavěný příběh to byla čtecí lahůdka. Hltala jsem stránky jak divá. PROSTĚ PECKA. A ŠUP ŠUP CHCI NÁŠUP - DALŠÍ DÍL ! Kdybych mohla tak dám deset a ne pět hvězdiček.

19.09.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

No děcka tak tohle byla jízda. Napětím jsem kolikrát nedýchala. Tahle ženská umí psát detektivní knížky to se musí nechat. Jsem moc ráda že jsem na ní narazila a už se těším na třetí díl. Pecka peckovní a ten pes prostě to miluji.

17.09.2023 5 z 5

Amari a Noční bratři Amari a Noční bratři B. B. Alston

Tak tohle byla nejkrásnější ňuňárná jakou jsem po dlouhé době četla. Už se těším až mi přijde druhý díl a já se zachumlám do pohádkové knížky. A je úplně fuk kolik vám je let prostě lidičky čtěte pohádky je to tak krásný.

11.09.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Panebože tak tohle bylo něco. Pecka peckovní, která mne vytáhla z čtecí krize. Nate a Madison jsou moji dva noví oblíbenci (soukromí vyšetřovatelé, kteří nemají chybu). A proto děcka čtěte a čtěte, protože v telce je takzvaně prd, ale tady mezi řádky parádní počteníčko.

09.09.2023 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Prostě skvělé, skvělé, skvělé.

08.09.2023 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Druhý díl byl ještě lepší. Tahle dvojice spisovatelů prostě válí. Skvělá detektivka a doufám že budou další díly. Moc jsem si to užila.

28.08.2023 5 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Tak tohle byla něžná, hřejivá romantická kniha. Vřele doporučuji slastná oddychovka. Krásně se to četlo.

28.08.2023 4 z 5